Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Nasıl bir çay hazırlayacaksın canım?
1 yeşil çay 1 maden suyu
2 kez gün içinde bugün ve yarın.

Kiraz sapını sıcak suda bekletip onu da içeceğin

Aslında evde malzeme varsa maydanoz limon yeşil elma çubuk tarçın Su bu da ödeme iyi geliyor. Ben de malzeme eksik şu an

Selamlarr, iki gündür yazamadım : (

Dünden önceki gün tek öğün olarak biraz sarma ve tatlı yedim. İstediğim kadar sağlıklı olmasa da az yediğim ve yürüdüğüm için çok sorun etmedim.

Dün ailemle yaşadığım ilin merkezine doktor vb. işleri halletmeye gittik, o yüzden kahvaltıda ufak bir tost akşam da simit ve dayanamayıp bir çikolata yedim. Normalde tek öğünümü öğleden sonra-akşam civarı yerim ancak tostu sabah yediğim için akşama tutmadı, evde olmadığımdan marketten simit alıp yedim. Çikolatayı da alıp götürdüm o arada 🥲

Aslında pazara kadar tartılmayacaktım ancak az önce dayanamadım tartıldım, 61.6 kilo çıktım. Çarşamba gününden beri 600 gram vermişim. Daha istikrarlı olacağım 🫶🏻

Selamlarr, iki gündür yazamadım : (

Dünden önceki gün tek öğün olarak biraz sarma ve tatlı yedim. İstediğim kadar sağlıklı olmasa da az yediğim ve yürüdüğüm için çok sorun etmedim.

Dün ailemle yaşadığım ilin merkezine doktor vb. işleri halletmeye gittik, o yüzden kahvaltıda ufak bir tost akşam da simit ve dayanamayıp bir çikolata yedim. Normalde tek öğünümü öğleden sonra-akşam civarı yerim ancak tostu sabah yediğim için akşama tutmadı, evde olmadığımdan marketten simit alıp yedim. Çikolatayı da alıp götürdüm o arada 🥲

Aslında pazara kadar tartılmayacaktım ancak az önce dayanamadım tartıldım, 61.6 kilo çıktım. Çarşamba gününden beri 600 gram vermişim. Daha istikrarlı olacağım 🫶🏻
Merhaba canım, bence sağlıklı beslenirsen verdiğin kiloları daha sonra hızlıca geri almazsın. Rafine şeker ve beyaz unu hayatımızdan çıkarınca çok güzel gidiyor kilolar

Günaydın kizlar erken uyandım uyku tutmadı...Bugün diyetisyene ketonojik diyeti soracağım. 1 arkadaşım diyetisyen takibinde 3 hafta uyguladı. 6 kg verdi ve takılı kalan kilodan kurtuldu

Merhaba kızlar diyetisyene gittim geldim. Kahvaltı ev temizligi şimdi yazabildim.

10 günde 1 kilo 250 Gr verebilmisim. Az gitti o kadar emeğe. 61.300 um şu an.
Bu kez daha sık ogunlerin olduğu program verdi. Ama modum düştü açıkçası. Ama düşürmemek zorundayım. Yoksa her şey daha da başa sarar. Benim moral 59 Lara gelince yükselir diye umuyorum.

Merhaba kızlar diyetisyene gittim geldim. Kahvaltı ev temizligi şimdi yazabildim.

10 günde 1 kilo 250 Gr verebilmisim. Az gitti o kadar emeğe. 61.300 um şu an.
Bu kez daha sık ogunlerin olduğu program verdi. Ama modum düştü açıkçası. Ama düşürmemek zorundayım. Yoksa her şey daha da başa sarar. Benim moral 59 Lara gelince yükselir diye umuyorum.
Hiç moralini bozma canım. Göreceksin bir anda gidecek kilolar. Pes etmeden devam et.

Hiç moralini bozma canım. Göreceksin bir anda gidecek kilolar. Pes etmeden devam et.
Evet sabretmek gerekli. Eylül 1 e kadar sabret farkı gör diyorum kendime💞
Leslie doğum kilosu verirken yapmıştım o bunalım günlerini hatırlatıyor bana🤣🤣

Şimdi yürüyüşten geldim 30 dk yürüdüm duşumu da aldım. Artık dinleneyim. Tüm gün yemek çamaşır pazar yoruldummmmm yeterr😭😭

X