Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Evet sabretmek gerekli. Eylül 1 e kadar sabret farkı gör diyorum kendime💞
Leslie doğum kilosu verirken yapmıştım o bunalım günlerini hatırlatıyor bana🤣🤣

Şimdi yürüyüşten geldim 30 dk yürüdüm duşumu da aldım. Artık dinleneyim. Tüm gün yemek çamaşır pazar yoruldummmmm yeterr😭😭
Tebrikler canım. Ben bugün Leslie yapamadım. Bebekler bırakmadı :KK43:

Tebrikler canım. Ben bugün Leslie yapamadım. Bebekler bırakmadı :KK43:
Sen bebeklerle bile kalori harciyorsun. Bir de fidatin olsa hemen gider kiloların...
Hafta içi var da haftasonu tekim. Benim kilolar hemen gitmiyor. Metabolizmam yavaş ilerliyor yaş 40 a yaklaşınca.
Canimm anlaşılan yaslarimiz da yakın. Evet metabolizma benim de çok yavaşladı önceden böyle değildi..

Günaydın kizlar... Vallahi bugünlük sabah kendime yarım simit hakkı tanıdım çok özlemiştim. 2 bardak çay içtim.

Günün devaminda dikkat ederim artık...
Bamya yemeği yaptım dün. Dinlenince bir sonraki gün soğuk daha çok seviyorum..

Bu kez diyet programım da 1 gün sebze 1 gün et seklinde akşam yemekleri.

Kızlar yazın bakayım ne yiyip içiyorsunuz...:sinirli: Kaçamak yapmayın

Günaydın kizlar... Vallahi bugünlük sabah kendime yarım simit hakkı tanıdım çok özlemiştim. 2 bardak çay içtim.

Günün devaminda dikkat ederim artık...
Bamya yemeği yaptım dün. Dinlenince bir sonraki gün soğuk daha çok seviyorum..

Bu kez diyet programım da 1 gün sebze 1 gün et seklinde akşam yemekleri.

Kızlar yazın bakayım ne yiyip içiyorsunuz...:sinirli: Kaçamak yapmayın
Bugün Leslie 1 mil yaptım. Yarın da Leslie 2 mile başlayacağım inşallah

Kizlar selam moralim bozuldu 2 gün uğramak istemedim..3 gündür görev çıkmıştı isteydim yemeklerde güzeldi yedim Allah yedim, verdiğim kiloları bir güzel aldım tekrar 64.5 kg oldum şimdi 2 gündür detokstayim tekrar 61.4 indim çok şükür yarın umarım inatçı olan 61in de altına inerim ❤️ kendimi iyi hissedince mesajlarınizi daha ayrinti okuyacağım neler yaptınız ne ettiniz bakicam hayırlı akşamlar herkese

Kizlar selam moralim bozuldu 2 gün uğramak istemedim..3 gündür görev çıkmıştı isteydim yemeklerde güzeldi yedim Allah yedim, verdiğim kiloları bir güzel aldım tekrar 64.5 kg oldum şimdi 2 gündür detokstayim tekrar 61.4 indim çok şükür yarın umarım inatçı olan 61in de altına inerim ❤️ kendimi iyi hissedince mesajlarınizi daha ayrinti okuyacağım neler yaptınız ne ettiniz bakicam hayırlı akşamlar herkese
canım sen de direnç kilosu olmuşsun. Bir an da tık diye inecek ama sabırlı ol.

Selam kizlar nasıl gidiyor spor yapamicam ben çünkü detokstayim hala cuma akşamı başladım bugün 3. Günüm detoksumda filtre kahve sade, türk kahve sade, su ve bitki çayları tüketiyorum sadece tekrar kilo alınca ve inatçı kilomu kiramayinca bu yönteme başvurdum bakalım en son 61 .00 kg gördüm ama tabiki detoksu bozunca ne olur bilmiyorum şu an sabahtan beri disardayim ve bir tık halsiz düşmeye başladım sıcak bir yandan tabu yinede iyi gidiiyorum sadece eve gidip filtre kahvemi içsem bir enerji gelecek ama olmadı cafeye oturur türk kahvesi içerim bakalım ..iyi günler size öpüyorum 😍

Selam kizlar nasıl gidiyor spor yapamicam ben çünkü detokstayim hala cuma akşamı başladım bugün 3. Günüm detoksumda filtre kahve sade, türk kahve sade, su ve bitki çayları tüketiyorum sadece tekrar kilo alınca ve inatçı kilomu kiramayinca bu yönteme başvurdum bakalım en son 61 .00 kg gördüm ama tabiki detoksu bozunca ne olur bilmiyorum şu an sabahtan beri disardayim ve bir tık halsiz düşmeye başladım sıcak bir yandan tabu yinede iyi gidiiyorum sadece eve gidip filtre kahvemi içsem bir enerji gelecek ama olmadı cafeye oturur türk kahvesi içerim bakalım ..iyi günler size öpüyorum 😍
İnşallah sonrasında daha fazla almazsın canım.

Canım protein sebze ağırlıklı düzenli 1 hafta beslensen bence sporla birlikte verirsin. Önemli olan yağdan vermek. Ama yine de sen bilirsin. Sonuçtan haberdar et..dikkat et kendine♥️

Merhaba kızlar cookk yoruldum bugün. Listemi düzgün uygulayamadim aç kaldım resmen. Şimdi balık yapıyorum yanına 3 YK bulgur tuketecegim. İnşallah biraz diblenirsem akşam yürüyüş yapacağım...

Bu aralar birkaç sorun var zihnimi toplamakta zorlanıyorum. Çok da gerginim halimi beğenmiyorum...

Merhaba kızlar cookk yoruldum bugün. Listemi düzgün uygulayamadim aç kaldım resmen. Şimdi balık yapıyorum yanına 3 YK bulgur tuketecegim. İnşallah biraz diblenirsem akşam yürüyüş yapacağım...

Bu aralar birkaç sorun var zihnimi toplamakta zorlanıyorum. Çok da gerginim halimi beğenmiyorum...
Benim de kafam çok meşgul. Dün kaçamak yapmıştım bugün de yaptım :KK43: Ama bundan sonra toparlayacağım inşallah. Bugün Leslie 2 mil yaptım, yarım saat de yürüyüş yapacağım.

Kızlar 3yk olan bulgur pilavı 7 YK oldu.. ve üzerine elim ayağım titredi. 2 tane de kayısı yedim.
Yürüyüşe çıkamadım. Evde Leslie deneyeyim dedim 15 dk da pert oldum pilim bitti... Bugün kendimi begenmedim.. inşallah salı daha iyi olur... Öğün atlamamamk önemliymiş benim için bugün net anladım🙏😞

Selamlarr! Kaç gündür buraya yazamasam da günde bir öğün beslenmeye devam ediyorum. Bu sabah tartıda 60.2 kiloyu gördüm, mutluluktan ağlayacağım :') Herhalde en son 50'li kilolarda olduğumda 16 yaşında falandım, o yüzden 60'lı kilolardan çıkmak için çok heyecanlıyım.

Dün çok fazla çay-kahve içtiğim için pek iştahım yoktu, annemin ısrarıyla bir parça börek ve domates yedim.
Hem cumartesi hem pazar günü tek öğün olarak tavuklu makarna yedim (fazla yapmışım da :')
Cuma günü ise kepek ekmeğinden yaptığım iki adet sandviçi yemiştim

Tembellik problemimi de aşarsam çok daha iyi kilo verebileceğime inanıyorum, bugün o 60.2'yi görmek aşırı motive etti beni. Düzenli yürüyüşe çıkarsam çok daha iyi verebileceğime inanıyorum. Aslında en iyi kalori yaktıran spor yüzme, ancak deniz kenarında yaşamama rağmen yüzmeyi hiç sevmiyorum, o yüzden şimdilik akşam yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum

X