Bebek Planı Yaparken Eşim Tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle geçmiş olsun, çok strese girmeyin eşiniz Allahim izniyle ilk duruşmada çıkar mahkemelere katılır sizde eşinize kavuşursunuz,3 düşük yapmanız kaninizda pıhtılaşma olabilir genetige gidip arastirmalari için kan verin kromozomlara da bakıyorlar, 40 günde sonuç çıkar o zamana kadar da eşinizle kavuşursunuz,şuanda hayiflanmak günleri kendinize zehir etmek yerine yapılması gerekenleri yapin

2 üniversite okurken beyniniz de sizinle miydi yoksa eve mi bırakıyorsunuz
Bu nasıl düşünme biçimi naptiniz aydın fikirler asla kafama girmesin diye beyninizi evde mi bıraktınız

Eşiniz birinin ayağına basıp cezaevine atılmamış farkinda misiniz nasıl naif nasıl poncik anlatmışsınız yanında bir adama senet imzalatilmis üstelik o adamı oraya eşiniz getirmiş ama yanında yapılan bu olayı görmemiş bak sen
Nasılda eşinize yapılmış bir kumpas bu
Yoksa sütte leke var onda yok di mi
Allahim sen büyüksün

19 yaşında sevgili oldum zor mu hesaplamak
7 yıllık ilişki artı 2 yıl evlilik diye sen dedin ablacım. 9 yıl geriye gidersek sen o tarihte 17 yaşındaymışsın. Biz değil sen karıştırdın hesabı. Neyse 2 üniversite çok yormuş belli ki.

Son düzenleme:
Bu kadar mantıktan uzak bir anne adayı okudum mu hatırlamıyorum. O kadar bihabersiniz ki çocuğun nasıl bir şey olduğundan her cümleniz ayrı felaket. Çocuk böyle bir şey değil. Ayrıca eşiniz onu bırakmamanız için çocuk yapmadığına pişman olmuş. Karı koca ofsaytsınız cidden. Sıkıntı bastı okurken

Bana sorarsanız eşinizin bir çocuk planı hiç olmamış kendisinin varmış zaten.
Yaparız yaparız diyip sadece sizi oyalamış, eşinizin durumuna göre yolunuza bakın derim ben belki suçsuzluğu ispatlanamayacak( umarım suçsuzdur tabi) yıllarca yatması gerekebilir.
Siz onu terketmeyin diyede dunyanin acitasyonunu yapmış saçının teli bilmem ne karısınin sacinin teline kiyamayan adam zorla löp löp hapları içirmiş ama.

tabi tabi eşin kesin suçsuzdur kesin bi alakası yoktur
o kadar polis, hakim, savcı da salaktı zaten suçsuz adamı hapse atacak kadar
demek ki kocanın şu anda dışarıda olmaması lazım ki içeri almışlar

Adam ilk evliliğinden olan çocuğuylada görüşmüyormuş
Böyle merhametten yoksun birini baba yapmak için uğraşmak

Siz de adınız kadar biliyorsunuz hapse girdikten sonra çocuk istemesinin sebebinin bağınız olsunda bırakmayasınız diye olduğunu
Konunuzun alt metnindeki öfkede bu yüzden

Birde ; ofis açsanız dahi projeler peşinizi kovalamayacak yahu

Çizim yapıp satmak derken? Siz mimarlık okuduğunuza emin misiniz?

Hiç çalışmadığınız ofisin parayla açılan bir şey olduğunu sanmanızdan belli.
Siz çocuğu çalışmamaya devam edecek bahaneniz olsun diye istiyor olabilir misiniz acaba
Ya da adamı boşamak istiyorsunuz ve mallarına ortak doğuramadınız diye mi üzülüyorsunuz?

Konuya inanmadım aslında. Gerçekse sağlam bir terapiye ve vizyona ihtiyacınız var.
2-3 sene babasız kalsın nolacak, aman 2 sene yatar çıkar diyecek kadar umursamadığınız adamla çocuk yapıp ne yapacaksınız?

Kız iyi misin sen boşanma ihtimali olan bir adamdan kim niye çocuk yapsın yahu başka bir siteyle mi karıştırdın naptın ben hiç okumadim böyle şeyler bu sitedeki üye hanımlardan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…