Bebek Planı Yaparken Eşim Tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dilek mi?

Yok canım olmayan aklın sana kalsın ben ilk kez kullanıyorum bu forumu

Tüpçü seçeneğini mi değerlendirsen acaba

Üzerinize gelmek için yazmıyorum ama o anda neden orada da, evinde değil mesela? Film değil ki bu, bu kadar tesadüf olsun. Buradaki yorumların çoğu sizin de iyiliğinize yazılıyor. Mesela siz henüz 19 yaşında hemen hemen çocukken bu kadar yaş farkı olan birinin size ilgi göstermesini ben üzücü buldum. Ha olan olmuş. Hapis şu bu. Bir daha başınıza gelir mi düşünün mesela. Bir kere daha eşiniz evde olacağına bulunmaması gereken bir yerde bulunur mu? Üstelik çocuğunuz varken. Burada gelen korumacı yorumların çoğu doğmamış çocuğun menfaati lehine.

Yok dilek değil bence ama ona benzer bir sürü kişi gelmişti bir ara. Kocasının meral adında eski karısı olan vardı, kylajade vardı, birkaç kişi daha vardı. Bu arkadaş onlardan biri bence. O ergen ergen artist konuşmalar, kocasının ikinci evliliği olması ve ilk evliliğinden tek çocuğu olması, kocasıyla arasındaki yaş farkı…. Çok tanıdık

Ya onlar hep Serdivan reyiz çıkmamış mıydı?

Eşim arkadaşıyla otururken birileri gelip olay çıkarıyor o anda orda olması eşimin suçu değil yani başkalarının yaptığı yüzünden boş yere tutuklandı ayrıca ilk mahkemede çıkar gözüyle bakıyor bütün avukatlar suçsuz diyor şu anda adli tatil olduğu için tutuklu. Üstelik o arkadaşıyla oturduğu için bile bin pişman olaydan beri evden işe hep benim yanımda fazlasıyla ders aldı her şeyin değerini daha iyi anladı suçu olmamasına rağmen bana çok daha bağlandı bu süreçte . Ve her şeyde bir hayır vardır diyorum bundan sonra çıktığında her şey çok daha güzel olacak arkadaş denen şeyi bitirdi mesela sadece ben

He he ne ya ergen misin evet suçu yok Türkiye’de adalette yok zaten toksik herif derken? Terbiyesiz yorum yapma hakkını kim verdi sana

10 sayfa 2 üni bitirmiş bir ergenin yorumlarını okuduk biz çok şükür

Hem de ne terbiyeyle (!)

Burada konu açmış kadınlara laf atarken sende eşinin vermediği spermleri temalı konu açtın
Yorumlar istediğin yönde gelmeyince koca bi melek oldu

Ay şaka gibisin bacımsu, tüp bebek yapanlara da dil uzattın ya, ya hu senin içinde bulunduğun durumla tüp bebek yapanlar aynı mı, aklını kiraya mı verdin sen , senin kocan hapiste e adam senden çocuk falan istemiyor şimdi zora düştü diye pişmanmış gibi yapıyor, az uyanık ol daa...

Kadın bebek sahibi olmayı, agucuk bugucuk yapıp bebeği mıncıklayarak sevmek sanıyor.
Yoo bütün zorluklarıyla kabul ediyorum bakacak yardım edecek iki kişi daha var çevremde biraz da onların yardımlarıyla varım diyorum. Millet aile evinden uzakta yapmaya cesaret ediyor da ben aynı mahalledeyim üstelik onlara yıkmıyorum sadece yardım edecekler ilk etapta . Kendim bakmak istiyorum bakacak gücüm de var maddi manevi

Sana da eğlence çıktı düşün dur araştır kim bu diye işsiz ya

Eşinizin mesleği neydi konu sahibi çetecilik dışında? 17 yaşında, 29 yaşındaki adamın peşinde koşarken ( yada o sizin ), motivasyonunuz neydi merak ettim. Bir de 7 yıl süren mükemmel aşkınız esnasında eşiniz evli miydi onu merak ettim? 29 yaş evlenip, çocuk yapıp, boşanmak için baya küçük gibi geldi bana nedense...

Aklın var mı? En önemli olan şey eksik gibi duruyor. Hayatı oyuncak sanan yetişkin olamamış birisin daha. Hangi olgunlukla çocuk bakabilirsin sen?

Kim yerini garantileyecek ? Benim yerim zaten garanti her çocuk yapan yer garantilemek için mi yapıyor ? Bebek sahibi olmak bebek sevmek istediği için yapıyor olamaz mı ? Gerizekalı mısın sen
Yok ben degilim de sen azıcık şey gibisin eksik akıllı, kocan seni sevmiyor ve senden çocuk istemiyor bunu kabul et , hapse düşünce de mağdur rolü oynuyor, ava giderken avlanmışsın ileri zekalı şey senii

Nerde dil uzatmışım ? Forumda en çok konuşulan konu tüp bebek demek dil uzatmak mı? Kocam benden çocuk istiyor canım senin bilmene gerek yok bunu . Tam yapacakken başımıza iş geldi mecburiyetten yapamadık ilk fırsatta yapmak istiyor o da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…