Bebek Planı Yaparken Eşim Tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız iyi misin sen boşanma ihtimali olan bir adamdan kim niye çocuk yapsın yahu başka bir siteyle mi karıştırdın naptın ben hiç okumadim böyle şeyler bu sitedeki üye hanımlardan
Benim önüme başlıklar hep öyle çıkıyor boşanıyorum hamileyim , hamileyim kocam boşuyor vs vs şuan bile en çok konuşulan konu ??

Benim önüme başlıklar hep öyle çıkıyor boşanıyorum hamileyim , hamileyim kocam boşuyor vs vs şuan bile en çok konuşulan konu ??
Yarısı bile boşanmıyo onların, bi şekilde öpüşüp barışıyolar.

Mimarım ? 4 yılın üstüne bir de sağlık okudum
Siz bu konuyu neden açtınız? Ciddi soruyorum. Çünkü cebir kullanarak senet imzalamalı bir olay var, 19 yaşında evlendiğiniz kim bilir ne zaman sevgili olduğunuz 40 yaşında bir adam var, çocuk büyütmeyi pamukta fasulye yetiştirmek sanan siz varsınız. Yani biz size sizin aklınıza yatacak ne diyebiliriz?

Siz bu konuyu neden açtınız? Ciddi soruyorum. Çünkü cebir kullanarak senet imzalamalı bir olay var, 19 yaşında evlendiğiniz kim bilir ne zaman sevgili olduğunuz 40 yaşında bir adam var, çocuk büyütmeyi pamukta fasulye yetiştirmek sanan siz varsınız. Yani biz size sizin aklınıza yatacak ne diyebiliriz?
19 yaşında evlenmedim önce bir okusaydın keşke doğru düzgün. 19 yaşımda yollarımız kesişti sevgili olduk 25 te evlendim. Bir Derdim Var adlı başlık değil mi burası ? Derdimi paylaştım teselli istedim

Nasıl yani bu elinde çocukla tek başına gezen kadınlar BOT mu 😂
Ne botu ya kaç tane var hepi topu? Siz öyle görmek istiyorsunuz haliyle öyle görünüyor. Bizim öyle bir derdimiz yok mesela biz gayet görüyoruz boşancam deyip ortadan kaybolan 3-5 ay sonra yeni hesapla gelip aynı şeyleri ilk yaşıyor gibi anlatan. Dolu böyle. Çoğunun son çocuğu kazara olmuş, çoğunun çocuğu babasına çok düşkün, çoğu boşanırsa anası felç kalır babası kalpten gider, çoğu çocuk olmasa 1 dk durmucak.

Yarısı bile boşanmıyo onların, bi şekilde öpüşüp barışıyolar.
IMG_0866.png

Bunlar ne ???? Ben mi uydurmuşum 😂

Ne botu ya kaç tane var hepi topu? Siz öyle görmek istiyorsunuz haliyle öyle görünüyor. Bizim öyle bir derdimiz yok mesela biz gayet görüyoruz boşancam deyip ortadan kaybolan 3-5 ay sonra yeni hesapla gelip aynı şeyleri ilk yaşıyor gibi anlatan. Dolu böyle. Çoğunun son çocuğu kazara olmuş, çoğunun çocuğu babasına çok düşkün, çoğu çocuk olmasa 1 dk durmucak.
Eminim kazara olmuştur eminim çocuk istemiyorlardır hahah kazayla hiçbir şey olmuyor :) O yüzden mi forum tüp bebek yöntemleriyle dolup taşmış durumda :) Kimse çocuk istemiyor zaten tabi canım forumda en çok konuşulan konu tüp bebek ne anlatıyorsun sen

Eminim kazara olmuştur eminim çocuk istemiyorlardır hahah kazayla hiçbir şey olmuyor :) O yüzden mi forum tüp bebek yöntemleriyle dolup taşmış durumda :) Kimse çocuk istemiyor zaten tabi canım forumda en çok konuşulan konu tüp bebek ne anlatıyorsun sen
Canım ben de onu diyorum. Kazara çocuk en sevdiğim zaten. Hep boşancakken adliye yolunda çocuk yapıyorlar.

Canım ben de onu diyorum. Kazara çocuk en sevdiğim zaten. Hep boşancakken adliye yolunda çocuk yapıyorlar.
Aynen de öyle yapıyorlar boşanmamak için çocuğu kullanıyorlar kimse inkar etmesin erkekler zaten dünden razı oluyor kadının işi de kolay oluyor benim koca gibi sorumluluk sahibi adamlar istisna

Tüp bebek yöntemi ile kötü bir evliliğe sahip olmak arasındaki bağlantı nedir? Tüp bebek deneyenlerin hepsi kötü bir evliliğe mi sahip?

Aynen de öyle yapıyorlar boşanmamak için çocuğu kullanıyorlar kimse inkar etmesin erkekler zaten dünden razı oluyor kadının işi de kolay oluyor benim koca gibi sorumluluk sahibi adamlar istisna
Sizin koca sorumluluk sahibi olsa ilk çocuğu ile ilgilenirdi. Sorumluluk sahibi olsa abidik gubidik yerlerde gezip başına iş almazdı. Zorla hap yutturan adam sorumluluk sahibi olmuş. Çocuk istemeyen adam hiç istemez. Çocuk zaafınızı bildiği için arada pışpış yapıyor okul bitsin valla yapcam, yurtdışına çıkam valla yapcam, hapisten çıkam valla yapcam. Siz de giderseniz nerden bulur bi genç kadın daha? Oyalanmakla geçecek ömrünüz.

Aklım kesmişti böyle bir durum olduğunu ama bilemedim. Yoksa kim 40 yaşında çocuklu adamla evlenip, zorla ertesi gün hapı yutturan kocadan ısrar inat hamile kalmaya çalışsın, üstelik adam tutuklu ne zaman çıkacağı belli değil? Sevdim ettim diyor da adam umrunda değil hapisteki adamdan çocuk yapma derdine düşmüş, 3 yıl babasız kimse ölmez diyor. Adam 3 yıl kalırsa durduğum yeri bana dar ederler demiyo da.
Aklı sıra çocuk yapıp yerini garantileyecek 😅

Yaklaşık 2 yıldır evliyim 26 yaşındayım iki üniversite mezunuyum ikinci üniversitemi de evlenince okudum yeni mezun oldum ve daha önce nerdeyse hiç çalışmadım tam sevdiğim bölümü okulumu bitirdim işe girerim bebeğimiz olur derken 6 ay önce eşimin yanında olan bir olay yüzünden çeteye sokulup tutuklandı. Çeteyle alakası yok eşimi bizi biraraya getir konuştur deyip arkadaşına eşimin yanında silahla senet imzalatıyorlar eşimden habersiz ama eşimi de olaya soktular konu bu. Daha mahkeme görülmedi. Neyse ben evlendiğimizden beri çocuk istiyordum eşim hep okulun var vs deyip erteledi korundu hep. Okul bitmeye yakın yapalım çocuk 9 ayda doğuyor zaten dedim bu sefer de bu olay oldu ne olacağı belli değil diye yapmadı ona yalvardım eğer cezaevine girersen bana bir teselli olur tutunacak dal olur dedim kavga etti hep zorla hap aldı içirdi ben çocuğumu göremeyecek miyim dedi o benim sorunum değil dedim suçsuzsun zaten çıkarsın dedim dinlemedi mesleğim de var ailemin de durumu çok iyi gayet güzel bakardım. Üstelik kendinin ilk eşinden 12 yaşında bir çocuğu var eşim de 38 yaşında yaşı da geçiyor daha ilk çocuğumu yapmadım . 6 yıllık bir ilişki dönemimiz oldu o ara toplamda 3 kere korunmamışızdır üçünde de hamile kaldım 1 kanama olduğu için kürtaj 2 de düşük yaşadım stresten. Ama asla aldırmayacaktım ben bakarım dedim hep zaten evlenicez kafasındaydım evlenmesekte sorun yoktu .Yani hemen tek ilişkide çocuğum oluyor düşük oldu orası ayrı. Bizden sonra evlenenlerin oldu benim eşim hep erteledi diye olmadı ve şimdi ne zaman çıkacağı belli değil kaç ay sonra mahkeme olacak belli değil en büyük hayalimdi şimdi hiçbir tesellim yok. Bin pişman her görüşe gittiğimde keşke seni dinleseydim en büyük pişmanlığım diyor bizi bağlayacak bir şey olurdu diyor beni bırakma diye ağlıyor ilk fırsatta yapıcam söz diyor geçti borun pazarı dedim daha fırsat olmaz ve ben ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlarımın hep bebekleri oldu bense ellerim bomboş kaldım ailesi sürekli baskı yapıyor her şeye karışıyorlar namus meselesi yaptılar kaynım sürekli beni arıyor nerdesin diye. Çocuk meselesi hariç çok mutluyduk o kadar iyi bir eşti ki hele bu olaydan sonra tam eve bağlanmıştı bana çok bağlanmıştı mantıklı hareket ettiğini sandı çocuk yapmadı ama şimdi çok pişman. Tutuklanmadan birkaç gün önce yumurtlama günümdü değerlendirelim dedim bir kere korunmadı onda da sonra pişman olup ertesi gün hapı aldı zorla içirdi bana sonra evi terk edecektim zorla içirdiğine de pişman oldu yine yaparız söz dedi yalvardı laf olsun diye onu affedeyim diye daha da fırsat olmadı ben ne yapmalıyım daha imkanım olur mu bebek için? Avukat onun suçu yok yanındakiler yüzünden o da kurban oldu çıkarıcaz onu diyor. Çıkmasa da sorun yok ben onsuz da annelik yapardım 3 kere bebek kaybetmiş biri olarak en doğal hakkımı elimden aldı çok mutsuzum. 1 aydır da eşimden ayrıyım onu çok özlüyorum 🥺 Kıyafetlerin arasına saç telin karışmış yastığımın altına koydum diyor en küçük şeye tutunuyor o 4 duvar arasında beni bırakırsan bana bir hata yaparsan kendimi öldürürüm diyor sonum olur içerde diyor ailene uyma kimseyi dinleme benim için dayan bırakma beni tek dayanağım sensin diyor her gidişimde🥺
He he esinin suçu yok melek. Birde ailene uyma beni birakma kimseyi dinleme demis. Sanmiyorum ama olurda dinlersen aklin basina gelir demek istemis. Toksik herif

Sizin koca sorumluluk sahibi olsa ilk çocuğu ile ilgilenirdi. Sorumluluk sahibi olsa abidik gubidik yerlerde gezip başına iş almazdı. Zorla hap yutturan adam sorumluluk sahibi olmuş. Çocuk istemeyen adam hiç istemez. Çocuk zaafınızı bildiği için arada pışpış yapıyor okul bitsin valla yapcam, yurtdışına çıkam valla yapcam, hapisten çıkam valla yapcam. Siz de giderseniz nerden bulur bi genç kadın daha? Oyalanmakla geçecek ömrünüz.
Başına iş almadı o anda orda bulunmak onun suçu değil inşallah başkasının suçu yüzünden sen de yargılanırsın ne kadar kolay insanlara iftira atmak . Lütfen benim postumun altına bir daha yorum yapma sen

Başına iş almadı o anda orda bulunmak onun suçu değil inşallah başkasının suçu yüzünden sen de yargılanırsın ne kadar kolay insanlara iftira atmak . Lütfen benim postumun altına bir daha yorum yapma sen
Siz ikna olduysanız sorun yok bekleyin hapisten çıkarsa çocuk yaparsınız.

Bu aralar okulların da tatil olmasıyla beraber çok troll geldi foruma. Troll diye raporladıklarım da gerçekten troll çıktı. Bu arkadaş için konuyu ilk okuduğum da acaba demiştim ama hayıııır. Bu arkadaş bana çok tanıdık geliyor. Troll değil ama eskilerden biri. Serdivan reis vardı ona benzer biri gibi geliyor. Ama tam da çıkaramıyorum :rolleyes:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X