Bebek Planı Yaparken Eşim Tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız iyi misin sen boşanma ihtimali olan bir adamdan kim niye çocuk yapsın yahu başka bir siteyle mi karıştırdın naptın ben hiç okumadim böyle şeyler bu sitedeki üye hanımlardan
Benim önüme başlıklar hep öyle çıkıyor boşanıyorum hamileyim , hamileyim kocam boşuyor vs vs şuan bile en çok konuşulan konu ??

Mimarım ? 4 yılın üstüne bir de sağlık okudum
Siz bu konuyu neden açtınız? Ciddi soruyorum. Çünkü cebir kullanarak senet imzalamalı bir olay var, 19 yaşında evlendiğiniz kim bilir ne zaman sevgili olduğunuz 40 yaşında bir adam var, çocuk büyütmeyi pamukta fasulye yetiştirmek sanan siz varsınız. Yani biz size sizin aklınıza yatacak ne diyebiliriz?

19 yaşında evlenmedim önce bir okusaydın keşke doğru düzgün. 19 yaşımda yollarımız kesişti sevgili olduk 25 te evlendim. Bir Derdim Var adlı başlık değil mi burası ? Derdimi paylaştım teselli istedim

Nasıl yani bu elinde çocukla tek başına gezen kadınlar BOT mu
Ne botu ya kaç tane var hepi topu? Siz öyle görmek istiyorsunuz haliyle öyle görünüyor. Bizim öyle bir derdimiz yok mesela biz gayet görüyoruz boşancam deyip ortadan kaybolan 3-5 ay sonra yeni hesapla gelip aynı şeyleri ilk yaşıyor gibi anlatan. Dolu böyle. Çoğunun son çocuğu kazara olmuş, çoğunun çocuğu babasına çok düşkün, çoğu boşanırsa anası felç kalır babası kalpten gider, çoğu çocuk olmasa 1 dk durmucak.

Eminim kazara olmuştur eminim çocuk istemiyorlardır hahah kazayla hiçbir şey olmuyor :) O yüzden mi forum tüp bebek yöntemleriyle dolup taşmış durumda :) Kimse çocuk istemiyor zaten tabi canım forumda en çok konuşulan konu tüp bebek ne anlatıyorsun sen

Canım ben de onu diyorum. Kazara çocuk en sevdiğim zaten. Hep boşancakken adliye yolunda çocuk yapıyorlar.

Canım ben de onu diyorum. Kazara çocuk en sevdiğim zaten. Hep boşancakken adliye yolunda çocuk yapıyorlar.
Aynen de öyle yapıyorlar boşanmamak için çocuğu kullanıyorlar kimse inkar etmesin erkekler zaten dünden razı oluyor kadının işi de kolay oluyor benim koca gibi sorumluluk sahibi adamlar istisna

Tüp bebek yöntemi ile kötü bir evliliğe sahip olmak arasındaki bağlantı nedir? Tüp bebek deneyenlerin hepsi kötü bir evliliğe mi sahip?

Aynen de öyle yapıyorlar boşanmamak için çocuğu kullanıyorlar kimse inkar etmesin erkekler zaten dünden razı oluyor kadının işi de kolay oluyor benim koca gibi sorumluluk sahibi adamlar istisna
Sizin koca sorumluluk sahibi olsa ilk çocuğu ile ilgilenirdi. Sorumluluk sahibi olsa abidik gubidik yerlerde gezip başına iş almazdı. Zorla hap yutturan adam sorumluluk sahibi olmuş. Çocuk istemeyen adam hiç istemez. Çocuk zaafınızı bildiği için arada pışpış yapıyor okul bitsin valla yapcam, yurtdışına çıkam valla yapcam, hapisten çıkam valla yapcam. Siz de giderseniz nerden bulur bi genç kadın daha? Oyalanmakla geçecek ömrünüz.

Aklı sıra çocuk yapıp yerini garantileyecek

He he esinin suçu yok melek. Birde ailene uyma beni birakma kimseyi dinleme demis. Sanmiyorum ama olurda dinlersen aklin basina gelir demek istemis. Toksik herif

Başına iş almadı o anda orda bulunmak onun suçu değil inşallah başkasının suçu yüzünden sen de yargılanırsın ne kadar kolay insanlara iftira atmak . Lütfen benim postumun altına bir daha yorum yapma sen

Siz ikna olduysanız sorun yok bekleyin hapisten çıkarsa çocuk yaparsınız.

He he esinin suçu yok melek. Birde ailene uyma beni birakma kimseyi dinleme demis. Sanmiyorum ama olurda dinlersen aklin basina gelir demek istemis. Toksik herif
He he ne ya ergen misin evet suçu yok Türkiye’de adalette yok zaten toksik herif derken? Terbiyesiz yorum yapma hakkını kim verdi sana

Bu aralar okulların da tatil olmasıyla beraber çok troll geldi foruma. Troll diye raporladıklarım da gerçekten troll çıktı. Bu arkadaş için konuyu ilk okuduğum da acaba demiştim ama hayıııır. Bu arkadaş bana çok tanıdık geliyor. Troll değil ama eskilerden biri. Serdivan reis vardı ona benzer biri gibi geliyor. Ama tam da çıkaramıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…