Bayramimiz hic iyi gecmedi ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin okuma yazma var anladık ama anlama 0 5 yıllık.evli olan kim bi daha okusana sen ama anlar misin bilemiyorum orası supheli

Sizde yazma da yok , okuma da , anlama da. Ve sinirden hafıza da yok oldu .Sanırım durumunuz benimkinden kötü .
Gece gece cidden iyi güldürdünüz. Teşekkürler

Berbat bir hayatın var çünkü.
Bak kadına mükemmel , 5 yıllık evli !
Cidden kıskançlık yapıyoruz
Kajmery34 seni ulu lucifer,
Profilin kapalı diye buradan yazıyorum.
Yorumlarını sevdiğim bir üyesin.
Konu sahibi gece gece ban dağıtmaya gelmiş.
Kanmayın.
Konudan çekilin arkadaşlarım.
Gelin lucifer lucifer a ayin yapalım, hangimizin kalbi daha kötü yarışmaları düzenleyelim. Çekilin konudan.
Kanmayın.
Yanılırsınız.
Aldanırsınız.
Acımazlar.

Benim her gün yazdığım grubum sizin yuzunuzden giremeyecdgim ne kadar ilgincsnz ya . Kendim de banlancam

Bakin yeter artık . Hiç hoş değil burda yapılanlar. Bayram bayram yorum yazilacsksa konu sahibi haksız bile görülse bu şekilde kiskirtilip bi insana kötü sınır bozucu yorumlar yapılmaz . Resmen nefret kusar gibi yorum yapiyorsunuz. Saygılı insan gibi yorum yazılsa ben de böyle kiskirip sacmalamam. Yeter artık gerçekten .

Benim her gün yazdığım grubum sizin yuzunuzden giremeyecdgim ne kadar ilgincsnz ya . Kendim de banlancam
Aga beeee
Agaa be be be
Konu sahibi hergün girdiği gruba giremeyecek.
Yakın sigaraları.
Yürek dayanmaz.

Kiskirmayin sizde. Kendi aklınız yok mu her denilene uyacak misiniz böyle?

Herkes tarafından sevilen, herkesle anlaşan insan olmak mümkün değil,şayet olunuyorsa orada ben insanlara yaranan ve sürekli şekil değiştirip karşıdaki insana göre hareket eden çıkarcı biri olduğunu düşünürüm. Kendi karakterini ve yapısını olduğu gibi ortaya koyan birinin herkes tarafından sevilmesi veya anlaşamadığı kimse olmaması mümkün değil. Çok komiksiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…