Bayramimiz hic iyi gecmedi ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onca sayfayı okudum nefret kusan yorum görmedim.Fazla hassas olabilir misiniz bugün?
Olur yani bazen insan çiçeği böcek anlar.
Modu düşüktür o gün.

Bilerek yaptım başka türlü burda yapılan muameleye karşılık vermem imkansz yorumlar baştan beri kışkırtıcı . Neyse artık bu kadar yeter . Bayram günü ayıp degilmi yeter biraz inansaniz çıkın yazmayın artık

10 kişi birden bi insanın üstüne geliyor yazık degilmi bayram günü terbiyeszlik yapılan

Siz önce kendi ayıbınıza bakın burda kardeş düşmanlığı yapıp sonra üstüme gelmeyin bilmem ne. Buradakilerin size arka çıkmasını beklemiyordunuz inşallah? Böyle kötüleyici bir konudan sonra..

İnsanların kızma ve bu kadar üstünüze gelme sebebi ablanız hakkında yazdığınız berbat vs den kaynaklı açıkcası ben düşmanım için diyemem, korkarım bugün yarın ne olur belli olmaz diye.

10 kişi birden bi insanın üstüne geliyor yazık degilmi bayram günü terbiyeszlik yapılan
Sizin bir kardes olarak ablanıza ve onun hayatina yazdıklarınız ayıp değil mi ? Biz bunu eleştirince neden suçlu olduk ? Sizce güzel bir üslup muydu o bir kardes olarak yok berbat hayatı yok o söyle yok o böyle yazmak

kışkırtmadık sizin kendinize itiraf edemediginiz soruyu yöneltmemle sizin ablaniz hakkindaki o çok iyi niyetli kardes goruntusu altinda saklanan kan emici kardes yorumunuzu gorduk hani su berbat hayatinin neyini kiskanayim dediginiz yorum
soyle bir konulariniza baktimda sizinde şahane bir hayatiniz yok her insan gibi sorunlari problemleri olan paldir kuldur yasayan bir insansiniz ama kibriniz almia basini gidiyor maalesef
24 yasinda bana gore hala ergensin bu tavirlarini cokda yadirgamamak lazimmis aslinda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…