Bayramimiz hic iyi gecmedi ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım öyle istiyor. Burda görüyorum bütün konulara hep kötü ve kötü kalpli yorumlar var herkes yardım etmek yerine elestri yapıp aşağılıyor bunları gördüğüm.icin tahrik oldum o yüzden yoksa inan hayatta herkes beni çok sever anlaşamadığım hiç kimse yok . Benimle tanışsan sen de severdin sanal alem şuan .. gerçek değil saçma sapan oldu konu yorumlar vs
Madem burada hep kötü kalpli lucifer'lar var ve gelen yorumlar da en az kalplerimizin katran karası kadar çirkin; o zaman neden konu açıyorsunuz ki?
Silah zoruyla mı konu açtırıldı size.
Ayrıca sizinle tanışsam ben sizi sevmezdim.
Ayrıca muhabbetinize de doyum oldu.
Teşekkürler.

Burdan bu mu cıktı şimdi 🤣🤣yok kiskanmiyorum berbat hayatını nasıl kıskanayım
Kardeşe bak. Sonra da diyorlar ki kardeş yap çocuğuna, kardeşsiz olmaz. Böyle kardeş olacağına hiç olmasın daha iyi.
İnsan ablasının mutsuzluğundan keyif alır mı ya hu? Gerine gerine söyler mi? Sadece kıskanç değil fesatsınız da.
Ayrıca denize gidildiğinde koloni halinde hareket edilecek diye bi kural mı var. İsteyen yüzer isteyen istediği yerde güneşlenir. Topluluk halinde bir şey yapılıyorsa hep ben ben ben denmez. Uyum sağlanır. Yeğen denize soğuk diye giremiyorsa sıcak yere geçersin. Ablanın yerinde olsam seninle bir yere gitmem zaten.

Madem burada hep kötü kalpli lucifer'lar var ve gelen yorumlar da en az kalplerimizin katran karası kadar çirkin; o zaman neden konu açıyorsunuz ki?
Silah zoruyla mı konu açtırıldı size.
Ayrıca sizinle tanışsam ben sizi sevmezdim.
Berbat bir hayatın var çünkü.
Bak kadına mükemmel , 5 yıllık evli !
Cidden kıskançlık yapıyoruz :KK70:

Arkadaşlar yorumlara dikkat edelim bence konu sahibi arkadaş bizi kışkırtıp bir kaç ban çıkartabilir bu konudan. Hiç gerek yok.. Kendi de okumayacagım, yazmayacağım dedi ama her mesaja cevap vermekten geri kalmıyor..
Aaa insani tahrik edip edip yazmaya israrla teşvik edip niye kaciyorsun ya gel gel ben sana bani yedirecem gel sen kacma 🤣🤣🤣

Aaa insani tahrik edip edip yazmaya israrla teşvik edip niye kaciyorsun ya gel gel ben sana bani yedirecem gel sen kacma 🤣🤣🤣

Ben herkesin yaptığı gibi açılmış konuya gayet saygılı bir biçimde yorumumu yaptım.. Kimseyi tahrik de etmedim..

Ortada bi seviye göremediğim için gelebileceğim bir yer yok kusura bakmayın..

Sen yorma güzel beynini benim.icin üzülmene gerek yok bak uyku saatin çoktan geçmiş hadi git uyu sen yasitlarin çoktan yattı

Canım ya. Sen beni düşüneceğine ablana olan kıskançlığın yüzünden kaçan uykunu düşün. Malum gecenin bir yarısı konu açacak kadar uykunu kaçırmış yememiş içmemiş buraya abla kötülemeye gelmis

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X