Bayramimiz hic iyi gecmedi ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Verdiğiniz cevaplarda korkunç. Bakın pek çok kişi aynı şeyi yazıyorsa , bir tuhaflık gerçekten vardır.
Ayrıca siz de biz de burada anlattığımız kadarız.
Bu şekilde anlatan sizsiniz.
Zaten bir derdim var da yorum yapanlar hep nefret kusuyor hep olumsuz yorumlar yapiliyir burda . Biliyor musunuz yollar önce konu actigimda sen sakin o adamla evlenme hemen bosanirsin diyolardi 5 yıllık evliyim çok da mutluyum . Buraya yazdığım iki satırla kimse kisiligimi belirleyemez benim .

Sizin de ablanizdan asagi kalir yaniniz yok. Hepiniz kendi isteginiz olsun istiyorsunuz dogal olarak ama bu derece anlaşamiyorsaniz illa birlikte birseyler yapalim diye zorlamanin alemi yok. Tatil dedigin o kadar kalabalik yapilmaz zaten illa ki memnun olmayan cikar ve kimse kimsenin gonlu kalmasin diye tatilini mahvetmek zorunda degil. Ayri takilin yapamiyorsunuz madem birlikte.

5 yillik evliyiz kimseyle tatile cikmadik bu zamana kadar hep eşimle ikimiz olduk. Birakin herkes keyfine baksin, siz de kendi keyfinize bakin.

Peki bu konuyu ablanızla paylaştınız mi hiç ? Neden böylesin söyle olalım böyle olalım dediniz mi ? Ablam söyle ben söyleyim demek dışında ilişkiniz için ne gibi bir cabaniz oldu ? Ailenizin aynı zamanda ne gibi bir çabası oldu ? Birde bazı insanlar sever ama fazla samimi olamaz ablanız da o tiplerden belliki onu öyle kabul edip ,sürekli beklentiye girmik yerine ilişkinizi minimal ve seviyeli düzeyde tutsaniz daha iyi olmaz mı

Benim bildiğim misafirin dediği yapılır madem sıcakkanlı harika bi insansınız 3 5 gün onların dedilerini yapmanız lazımdı. Uyumsuz birisiniz ayrıca gayette doğru yansıtmış. Ayrıca son derece kendini beğenmiş birisiniz ablanız sizinle mesafeli olmakta da haklı

Adam iyi olduğu için mutlusunuzdur. Bir de kocanıza sormak lazım.
Allah aşkına halinize bir baksanıza. Ablamın hayatı berbat diye seviniyorsunuz.
Cidden siz iyi niyetli bir kadın mısınız ki bizi beğenmiyorsunuz ?
Kimse sizi linç etmiyor. Ama siz bu üslupla tam linçlik bir kadınsınız.

Malesef olanı yazdim kendi kötü huylarımı d yazdım ama siz de gece gece yorum yapip yardim yerine elestri yaparak kendi stresinizi atma yöntemini bulmussunuz orası belli
Yardım edecek birşey bulamadım açıkçası, herkes beni seviyor, ablam böyle kötü şöyle kötü, hayatı berbat yazan sizsiniz, stresli olanda...

Bu kadar kötü his besliyorsanız görüşmeyin, ikinizin selameti içinde yapılacak tek yorumum bu olabilir.

Siz mükemmel sevgi dolu hayatınızda yaşayın ablanizda berbat! hayatında, olsun bitsin. Niye zorluyorsunuz?

Her ne kadar dışarıdan ablanizi yermis kendinizi ovmus gibi gorunse de yazdıklarınız, ablaniz aynı kendi ablama benzedigi için sizi anlayabiliyorum bir nebze. Babası ve sanırım annesiyle arası çok iyi olmadığı için sizi kendince rakip görüyor da olabilir. Çok üzgünüm ama kardesler arasında olabiliyor bu durum. Tabii bir de ablanizi dinlemek lazim.

Onun dışında bu kadar da onemsemeyin ya hu. Siz eşinizle ayrı bir ailesiniz artık. Hergün o kadar yolu gitmeye luzum yok, çağırmasa da bir şey kaybetmezsiniz. Enistenizin sizi yanlış tanıması-ablanizin yanlış aktarmasi vs mühim de değil yani, buyuk bir kayip degil takmayın. Yılda 1 2 kez görüyorsunuz, mesafe iyidir ne kadar az görüşme o kadar az sorun..bayram tatilinizi hiç etmeye değmez.

Burdan bu mu cıktı şimdi yok kiskanmiyorum berbat hayatını nasıl kıskanayım
Konunuz cidden okunamayacak kadar uzun. Ama sırf şu yorumunuza istinaden söylüyorum. Bir kardeş ablasının hayatı hakkında böyle konuşabilir mi ya.
Ablamla ben çok problemli büyüdük buna rağmen ablam üzülsün alt dudağı titresin benim içim cayır cayır yanar.
Ablamın berbat hayatının nesini kıskanayım cümlenizi görünce ecinni görmüş gibi oldum.
Hiç hoş değil. Oldukça tuhaf

Babası ablasına küfür etmiş ya hanımefendi de keyfe gelmiş resmen.
Evin sevilen ponçik kızı sendromu bu. Herkes en çok beni sever , ben evin göz bebeğiyim.
zaten siniride buna abla tınlamıyor o zoruna gidiyor
ablanin dunyasi güccük hanimin etrafinda dönmüyor çünkü

Hanımefendi bu konumuza yapılan yorumlardan bir tane nefret kusan yorum gösterir misiniz? Hayır ben de okuyorum nefret kusan bir yorum görmedim ya da nefret kusma tabirinden anladıklarımız farklı..

Ayrıca konu muhteşem, çok mutlu oldugunuz evliliğinize nasıl geldi onu da anlamadım..

zaten siniride buna abla tınlamıyor o zoruna gidiyor
ablanin dunyasi güccük hanimin etrafinda dönmüyor çünkü
Biliyor musunuz hep bir kız kardeşim olsun istemişimdir. Ama bu ilişkiyi görünce iyi ki kardeşlerim erkek diyorum.
Gerçekten bu tarz şeyleri görünce ben çok üzülüyorum.

Burdan bu mu cıktı şimdi yok kiskanmiyorum berbat hayatını nasıl kıskanayım
Uzun bi yorum yazmıştım ama sonrasında bu cevabınızı gördüm.
Bence konuşmaya değer bir şey bırakmamışsınız bu cevap ile.
İnsanın böyle bir kardeşinin olması ne kadar acı.
Keşke ablanızdan önce kendinizi eleştirmeyi deneseniz.

Ben yoruma gıcıklık olsun diye bilerek yazdım belki ? Çünkü burda konuya değil konu acani asagilamaya yönelik yapılıyor tüm.yiorumlar stres atma yeri olmuş resmen

Ablanızı nasıl gömmektir bu yahu.
Ben ablanız olsam bir daha gelmem.
Çocuğu uyutmasina kadar eleştirilmiş kadın.
Hakli olduğunuz boktalar var ama ablanızın burada olduğu süre boyunca her programa dahil olmaya çalışmanızı anlamadım.
1 hafta kalacaksa 7 gün sabahtan geceye kadar birlikte olmak zorunda değilsiniz.
Gelirler, dinlenirler ertesi gün hoşgeldiniz demeye gidersiniz.
1 gün birlikte program yapar tüm günü birlikte geçirirsiniz.
Son gün bir veda yemeği.
Tamamdır..
Ablanız zaten yapi olarak soğuk biri, bu sıklıktan hoşlanmıyor olduğu hic aklınıza gelmedi mi?

Ben yoruma gıcıklık olsun diye bilerek yazdım belki ? Çünkü burda konuya değil konu acani asagilamaya yönelik yapılıyor tüm.yiorumlar stres atma yeri olmuş resmen

Buna çevir kazı yanmasın diyorlar.. Genelde konu sahipleri istemedikleri cevaplar alınca bu yönteme başvuruyor. Kadınlar Kulübü kadınları buna alışkın...

Biliyor musunuz hep bir kız kardeşim olsun istemişimdir. Ama bu ilişkiyi görünce iyi ki kardeşlerim erkek diyorum.
Gerçekten bu tarz şeyleri görünce ben çok üzülüyorum.
Bende hep kiz kardeşim olsun isterdim. Hatta kızım oldu ikinci bebeğim kız olsun diye dua etmiştim ki iki kız kardeş olsunlar ama erkek çocuk nasip oldu. Allah kardeşin de hayırlısını versin..

Çok kalpten birsey sormak istiyorum. Neden bu kadar sert ve saygısız cevaplar veriyorsunuz? Kimse size hakaret etmedi , yanlış birsey yazmadı ablanizi olduğu kadar sizi ve üslubunuzu eleştirdi .belki harika bir insansinızdir fakat yazdıklarınızla bunu yansitamadiginizi aksine saygıdan yoksun bir yazı olduğunu belirtti insanlar . Burda insanlar size ayna olmaya çalışıyor. Samimi olarak kendinizi sorgulasaniz daha iyi olmaz mı ? Konu açmanın mantığı farklı fikirler gerekirse eleştiriler alıp başka bakış acıları edinmek fikir üretmek değil mi ? Burda ablanıza bizde sizin gibi giydirsek daha mı iyi olurdu ? Aksine sizin bi dk o benim ablam düzgün konuşun demeniz gerekmez miydi ? Lütfen özeleştiri yapın .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…