Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de dayanamayıp predictor early yaptım.. bat a 3/4 gün var.. tabi ki bir negatif.. 4.ay da olmadı anlamıyorum ki insanlar kazara nasıl hamile kalabiliyor?

Erken gebelik testi en erken kaç gün önce yapılır ki? Korunurken valla bende ya hamile kalırsam diye korkuyordum. Meğer korunmayınca hemen olmuyormuş. Aslında olabilir de şans işte. Benimde 6gün var Bata merakla bekliyorum

hayırlı haberlerini alalım hemşom dr dan sonra yaz oldumu

Bende o uygulamayı kullanıyorum. Benimde tam yumurtlamadan 14 gün sonra olmuş. Acaba adet döngüsüne göre gün giriyoruz ya mesela 28 günde bir 5 gün süreli. Ona göre adet olacağımız tarihi belirleyip ondan 14 gün öncesinide yumurtlama olarak mı gösteriyor? Yani ovulasyon dönemi doğru mu acaba ben çok tereddütteyim.

Allah sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah sıkıntı yaşamazsın

canım benim %80-90 doğru çıkıyor yumurtla gününü en çok 1-2 gün yumurtlama günlerini erken veya geç çıkarıyor ama adet tarahlerini düzenli giriş yaptığım için ağustos ayından bu yana hep 14. gün adet olmuşum bir geçen ay kimyasal gebelik oldu bir onda tarih şaşıyor

Canım inşallah Allahım sana da kısmet eder güzel haberlerini alırız. Batımız yakın birbirimize. Dualarım seninle inşallah olumlu sonuçlanır

Cabım inşallah Allahım sana da nasip etsin:) Doktorum Selçuk Doğan. Yılların tecrübeli doktoru. İnanılmaz naif. Elektriğim görür görmez tuttu. Az ama öz konuşan bilgili bir doktor inanılmaz pozitif. Görümcemin doğumunu da gerçekleştirdi. Maşallah dört dörtlük geçti hamileliği ve doğumu. Ben de o yüzden gittim iyi ki gitmişim

Tebrikler inş sağlıkla kucağına da almak nasip olsun

Bişey sorabilir miyim yumurtlama gününü nasıl hesapladın. Yumurtlama gününden sonra ilişki olmadı mı
Canım yumurtlama dönemimden sonra ilişki olmadı istemedim. Bide yumurtlama dönemimi googleda bulduğum bir siteden hesaplıyordum özelden yazarım sana

Cnm bende bugun ilk defa laboguick markasini kullandim daha 7 gun var pozitif cikti anlamadim.kizlar yok mu bu testi kullananlar aranizda.
Ben bugün kullandım canım. 3 gün önce ( batıma 4 gün kala) bebe time silik çıktı. Yarın regl günüm bu sabah laboquick yaptım çift çizgi çıktı . Eczaneden bi test daha al dene

Eklentiler

• 33D023A3-B873-4E21-A4E9-A34591482915.jpeg
    23,2 KB · Görüntüleme: 46
Kahverengi lekesi olan arkadaşlar adet kanamasi da olabilir pek tabii. Ancak benim düşük yaptığım zaman ilk belirti kahverengi akintiydi... bende adet oncesi kahverengi akinti olmaz çünkü ondan korkup dr.a gitmistim... siz kendinizi en iyi bilirsiniz normalde kahverengi akinti yoksa adet öncesi ona göre baktirin derim ben nacizane..

Canım yumurtlama dönemimden sonra ilişki olmadı istemedim. Bide yumurtlama dönemimi googleda bulduğum bir siteden hesaplıyordum özelden yazarım sana
Benim 30-10 mayıs yumurtlama dönemi gösteriyor. Yumurtlama günü de 5 mayıs. Biz 25-28-29- 2-4-5 ilişki oldu sonra olmadı. Hadi hayırlısı heyecan yaptım çünkü 2-4-5 e güvendim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…