Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sevindim çok tebrik ederim. İnsallah sağlıkla büyür tutunur bebeğin çok iyi anliyorum seni insan umutlanmaya bile korkuyor bir süre sonra ama rabbim inşallah bu sefer umutlarini boşa çıkarmaz :)
Yazinda okudum adanada doktora gittim demissin. Ben de adanadayim sakincasi yoksa doktorunu soyler misin ozelden?

Hayırlı olsun canım cok mutlu oldum.. Rabbim hepimize nasip etsin...

Canım ne güzel anlatmışsın .Çok sevindim. İnşallah kan testini ve keseyi de görürsünüz . Darısı isteyenlerin başına :)

hayırlı olsun arkadaşım allah tamamına erdirsin sağlıkla bir dış gebelik bir kimyasal gebelik yaşamış biri olarak senin korku ve endişelerini en iyi şekilde anlıyorum güzel düşün güzel olsun inşallah benimde yumurtlama 24-25 nisanda oldu sanırım 25-26-28 nisanda birliktelik oldu bakalım nasip olacak mı banada bende bugünde adet olmazsam yarın test yapacağım

tekrar tebrik ederim arkadaşım. Allah tamamına erdirsin sağlıkla

Merhabaaa gec kalmadıysam beni de ekler misiniz bat 14 mayıs ilk defa bekliyorum yeni karar verdik... cok heyacanlıyım.... bu sabah test yaptım laboquick markası ile beklemeye dayanamayıp ama negatif cok umutsuzluga kapıldım... iliskiden birkaç gun sonra hep sancım olmustu hic olmaz normalde... bakalım birlikte bekleyelim

Kizlar mrb sizlere bisey sormak istiyorum.laboquik gebelik testi sizce dogru sonuc veriyor mu kullanan var mi aranizda acaba.guvenebilir miyiz.

ben hayatımda ilk defa test yaptım bugun bata 5 gun var ve nagatif cıktı bu sorunun cevabını ben de cok merak ediyorum...

Hosgeldin inşallah fazla beklemeden sağlıkla kavusursun bebeğine
Ama oyle ilk denemeden umutsuzluga kapilma yolun çok başındasın. Sancıları belirtileri de hep hamileliğe yorma akışına bırak biraz. Doktor kontrollerini de ihmal etme, bir sorun varsa bile en baştan çözersin. Testler adet oncesinde negatif cikabiliyor sen adet gecikmesi olmasını bekle olursa testi tekrarlarsin. Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah

ben 22 gün önce vakumla kürtaj olmustum bebek gelısemedıgı ıcın. 15.gün ilişki yaşadık..dogru yontem degıl ama geri cekılmeyle korunmaya çalıstık.ilişkiden 4 gün sonra hafif adet sancısı ve kasıklarımda epey batma hissettim. 1 günlük bir seydi bu agrılar. ben 1 adet yasadıktan sonra düşünüyorum gebeliği allah ızın verırse tabı. normalde adet oncesı hıc batma falan olmaz..6 aylık evliyim.öncesınde yumurtlama tarıhını belırtılerını hıc bılmem takıp etmezdım hiç. biz ilkinde de güya geri cekılmeyle korunduk.surprız olmustu bıze. acaba ben yumurtladım mı yumurta catladı mı neyın agrısı neyın batmasıydı o.cok ısterım aslında hamıle olmayı ama aynı seylerı yasamaktan korkuyorum. kan versem hcg + görunur..beklemek cok yorucu

Ben de dayanamayıp predictor early yaptım.. bat a 3/4 gün var.. tabi ki bir negatif.. 4.ay da olmadı anlamıyorum ki insanlar kazara nasıl hamile kalabiliyor?

cok tesekkur ederim hosbuldum :) evet gecen ay gittim dr a ve hicbirsorun yok dedi folik asit bile basladım ozellikle birsey varsa onceden bilelim diye gitmistim... insallah Rabbim her isteyenin hayırlı zamanda kucagını doldursun

Yum testi yapmadım ama genelde 28günde bir adet oluyorum buna göre 14mayıs olmalı
benim kullandığım cep telde bir takvim var kadınlar için takvimim adında
ona baktım önceki adetlerim yumurtlamayı takip eden 14 gün sonra olmuş acaba varmı yaa merak ettim şimdi

seninde az kalmış canım hayırlısı olsun inşallah bu ay bizim ayımızdır

Kuzum bn doktorumun dediğini yaptım gün aşırı ilişki yani 1 gun yapıp 1 gun yapmadım.Bu cok onemlıymıs sperm kalıtesı için .Sol kasıkta ara ara agrılar var halsızlık falanda adetıme son 1 gun var .Normalde adetıme yakın yanı 1 gun kala goguslerım agrır ve şişerdi .Bu ay 10 gun oncesınde basladı ve benım normalde adetıme yakın kasıklar falan agrır ve krempler girerdi .Ama bu ay sadece sol kasık agrıyor.Bakalım hayırlısı insaallah.Kendımı de cok kaptırmak ıstemıyorum .Sonu cok acı oluyor sonra .HAYIRLISI deyıp geçiyorum artık.

kızlar bugun doktora gdecem değer yükselmiş diye bakacak ilk değerim 79,01 di bugun adet olmam gerekiyor ama olmadım henüz ama açık kahverengi akıntım koyu kahverengiye dönüştü çamur gibi kremsi şekilde inşallah olmuyorumdur hiç sancım filanda yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…