Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm cok tesekkur ederim ama yinede cok umitlenmek istemiyorum.son 7 gun hayirlisi olsun hakkimizda.hepimiz hamisizdir insallah.amin

canım aslında 18-19 ml makul gibi
sabrını ve umudunu yitirme
Canım bugün adet oldum malesef tutmadı kendimi yırtsam benim çoçuğun olmuyor kısırım neden dolayı olmuyor onu da bilmiyorum yarın doktora gidicem rahim filmi çekilmeye karar verdik eşimle . Hayırlısı

Canım bugün adet oldum malesef tutmadı kendimi yırtsam benim çoçuğun olmuyor kısırım neden dolayı olmuyor onu da bilmiyorum yarın doktora gidicem rahim filmi çekilmeye karar verdik eşimle . Hayırlısı
Böyle düşünme allah böyle yazdıysa vardır bir sebebi bir arkadasım 19 yasında evlenmişti tam 12 yıl çocukları olmadı 5 negatif tüp bebek aşılamalar düşünebiliyormusun ve hiçbir sorun yoktu sebepsiz sonra benim artık çocugum olmıcak dedi kabullendi hiç çocuk düşünmedi işe girdi kilo verdi artık sağlıklı yaşayacağım dedi ve rabbim ona normal yollardan tam 12 sene sonra mucizesini gönderdi şimdi dünyalar tatlısı bir kızı var diyeceğim o ki nasip ne zaman ise o zaman yaşıcaz bu guzel duyguyu

olurmu kuzum düşünme öyle .Varmıs demekki zamanı .Bence biraz oluruna bırak hıc test falan yapma.Kafana takma inanıyorum kı olucak.Emin ol kafamıza takınca illah olucak olucak dıye sonu hep husran malesef aslında bıraz vucudumuzu doğallıgına bırakmalıyız sankı ne dersın

evet silik 2. çizgi çıkmıştı, o yüzden kan vermeye gittim bugün
Ay hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza :) bizim de 4.denememiz benim de bat 13/14 mayıs bugün erken gebelik yaptım ama o bile kocaman negatif ( ilk defa bu ay üzüldüm bundan önceki aylarda çok takılmıyordum ama acaba kısır mıyım diye düşünmekten de alıkoyamıyorum kendimi

kafaya takma ya daha çok erken..ben ilk ay olsun olsun diye gerildim negatif çıkınca kahroldum. Sonra dedim ki aman olmasın yaza tatile giderim gezerim dedim bu ay oldu Yani kafayı boşaltırsan oluyor, stres çok etkiliyor.

kafaya takma ya daha çok erken..ben ilk ay olsun olsun diye gerildim negatif çıkınca kahroldum. Sonra dedim ki aman olmasın yaza tatile giderim gezerim dedim bu ay oldu Yani kafayı boşaltırsan oluyor, stres çok etkiliyor.
Doğru diyorsunuz ama stressiz de olmuyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…