Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

yasmin89

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
2.395
238
Merhaba herkese arkadaşlar; Nisan ayının ilk 10 günü bitti neredeyse. Bu ay gebe kalamayanların umutları mayısa kaldı. Haydi mayıs ayını birlikte bekleyelim, batlarınızı yazın hepinizi listeye ekleyim.

Hamişlerimiz

defne1453
morceket
Bahunya
Mucizemol14
Betita
Archpa
aysemersin
anneveoglusu
MilamBebeğim
gokcesezer
isisya
okyanus2016
swelllady

41EEEEE41
Zuhal budak polat
Rapse
esenglvedat
Aleynanur41
Mrs black
sidelya

BAT

burcu_87 1 Mayıs
Why name is 1 Mayıs
eymecik 2 Mayıs
Misss_laviniaaa 2 Mayıs
kzbnyns 3 Mayıs
RuveydaCihad 3 Mayıs
KAVAKs 3 Mayıs
chloen 4 Mayıs
edirne1221 4 Mayıs
gkymc 4 Mayıs

zuzumhmt 5 Mayıs
the_miss 5 Mayıs
teacheralla 5 Mayıs
SedaGretchen 5 Mayıs
Ayca2533 5 Mayıs
Neic 6 Mayıs
Lothbrok 6 Mayıs
Dea_Tacita15 6 Mayıs
blackpearl92 6 Mayıs

platonikbaby 7 Mayıs
anneveoglusu 7 Mayıs
turuncu balık 7 Mayıs
Glsmmc 7 mayıs
Evrem17 8 Mayıs
lulu_bitte 8 Mayıs
nejlaa 86 8 Mayıs
siirkiz 9 Mayıs
heytbengeldim 9 Mayıs
Queen21 9 Mayıs
mylittlemiracl 11 Mayıs
Archpa 11 Mayıs
Betita 13 Mayıs
Birprensess 13 Mayıs
sahra41 14 Mayıs
gokcesezer 14 Mayıs
Umithepvar 14 Mayıs
gokceyener 14 Mayıs
swelllady 14 Mayıs
meva888 15 Mayıs
kahvecibaby 15 Mayıs
HerSey_Guzel_Olucak 15 Mayıs
Alya_sura88 15 Mayıs
Nurbanu34 16 Mayıs
41EEEEE41 16 Mayıs
Rapse 17 Mayıs
isisya 17 Mayıs
svgrcn 17 Mayıs
zeynepoztrk 18 Mayıs
Aayyssnnrr 18 Mayıs
aytoli 18 Mayıs
yvz13 19 Mayıs
Sanderling 19 Mayıs
Cherrygum 19 Mayıs
Saglikliyasamgunlugumm 20 Mayıs
ssscan 20 Mayıs
yassimin 20 Mayıs
hey naber 21 Mayıs
noram 21 Mayıs
kardelen2780 22 Mayıs
penelope_ 22 Mayıs
baharbebek001 23 Mayıs
Melegimiz89 23 Mayıs
jnstt 23 Mayıs
esenglvedat 24 Mayıs
dmlslnkrmk 24 Mayıs
laugh_a_lot 24 Mayıs
sidelya 24 Mayıs
Muhbire 24 Mayıs
Nurlana14 24 Mayıs
Bohsisah 25 Mayıs
ladylilly 25 Mayıs
tuana05 25 Mayıs

Hatticeee32 26 mayıs
halemm 26 mayıs
different human 27 mayıs
gulsahctl 27 mayıs
labfaresi 27 mayıs
kelebekadasi 27 mayıs
Rainbow4607 28 Mayıs
Aleynanur41 28 Mayıs
Htc3509 29 mayıs
Greensey 29 mayıs
balbocegi35 30 mayıs
SedaGretchen 30 mayıs
yasmin89 31 Mayıs
turuncu balik 31 Mayıs

Son düzenleme:
Ben bu ay ilk kez ovulasyon testi deneyeceğim, deneyenler tecrübelerini aktarırsa sevinirim.

Benimde 5 mayıs, aynı zamanda eşiminde doğum günü. İnşallah uğurlu gelir bakalım
Allah hepinize hayirli gebelikler nasip etsin. Ben de uzun sure hamile kalamadim 15 kasim evlilik yil dönümünüzdü. Hamile kalip esime surpriz yapmak icin cok dua ettim ve o hayalim gerçek oldu .Insallah sen de esine dogum gunu hediyesi olarak çift çizgi gosterebilirsin.

Ahh canım senin duaların kabul olmuş çok sevindim. Sağlıkla al inşallah bebişini kucağına. Evet bende öyle bir doğum günü hediyesi vermek istiyorum gerçekten. İnşallah benimde dualarım kabul olur

Ahh canım senin duaların kabul olmuş çok sevindim. Sağlıkla al inşallah bebişini kucağına. Evet bende öyle bir doğum günü hediyesi vermek istiyorum gerçekten. İnşallah benimde dualarım kabul olur
Insallah bol bol Ya Halik c.c esmasini oku bir de Hz Ibrahim in duasi Rabbi hebli mines salihin..

Benim de bat 5 Mayıs. Bugün adetimin 3. Günü. Herhangi bir problemim yok hatta 11 yaşında bir oğlum var, yaş 37 olduğu için verdi doktor. Klomen ve Inofolic ile inşallah bu ay hamile kalabilirim. Geçen ay ovulasyon testi yaptım ama malesef ilişki yeterince olmadı. Bakalım bu ay olacak mı? Hepimiz için hayırlısı.

Bu kadar tesadüf olur hepimizin 5 mayıs, seni de ekliyorum listeye canım. Dilerim hepimiz mayıs ayında hamile kalırız, bahar uğurlu gelir.

Ben bu ay ilk kez ovulasyon testi deneyeceğim, deneyenler tecrübelerini aktarırsa sevinirim.

canim adet duzenin nasil bilmiyorum ama ben adetim biter bitmez basladim bu ay ovulasyon testine 5.gün pik oldu suan beklemeye gectim tabi gunleri es gecmiyorum.. testim bittigi icin tekrar madim ama yarin alip durumum ne bakacam

benide ekleyin mayis 3 benimde bu ay 2.klimen tedavimdeyim yarin dr kontrolune gidecegim bakalim yumoslar buyumusmu
3.cocuk istiyorum pkos oldugumdan 1.ve 2. dede klomen kullandim ilk ayds gebelik oldu ams bu defa 2.ayim bakalim nasipte varsa gelir

Bende bunu yapmayı çok istiyorum 6 mayıs evlilik yıldönümümüz 2 mayıs bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…