Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bence de test yap varsa zaten cıkacak insallah vardr ıki gun erken baslarsın sevınmeye..yoksa da stresle beklememis olursun en azından

canım dr sana progestran hapı iğnesi veya jeli verdimi kullanıyormusun
testi yenile iki gün ara ile 2 katı yükselme varsa korkma benim oğlumda 5-7 haftalar arası lekelenmelerim oldu
nasibi varsa seninle kalacak kuzun
hiçbirşey vermedi henüz idrarımı yaparken böyle kurumuş kan tortusu gibi şeyler geliyor yarın adet günüm olduğu için yarın gidecem kan tahlili verecem ekrar değerlere bakacaklar

hiçbirşey vermedi henüz idrarımı yaparken böyle kurumuş kan tortusu gibi şeyler geliyor yarın adet günüm olduğu için yarın gidecem kan tahlili verecem ekrar değerlere bakacaklar
dr kim mersinde sen eczaneden al progestran kullan derim hap olanından

ama şunu da diyeyim çok şükür bir tane oldu.. inşallah evlatlarımıza birer kardeşte nasip eder rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat olsun inşallah
inşallah inşallah hayırlısı ile nasip olur canım
nasılsın benim bat bugün görünüyor bakalım kasıklarım ağrıyor sanırım bu aydan olmadı

kızlar merhaba benım bat 5 mayısdı . pazartesi test yaptım ama birsey cıkmadı , dün yaptım hayalet çizgi çıktı gibi oldu. ama heveslenmek istemiyorum. bir gun arayla boyle cıkabılır mı? birde hala regl olmadım ve olacak gıbı de degılım

resimlerini gönder bakalım neden kan testi vermiyorsun

Üzerinden dört gun geçmş bence bi kan testi ver eger düzensiz olmuyorsan ya da folık asit alıysan pazartesiyi bekle

Benim regl geçtikten iki gün sonra net bir şekilde çıkmıştı idrar kitinde. Kan testi verin net olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…