Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çunku daha önce boyle oldu heveslendım ve hamıleydım ocak ayında . ama sonra kesede sıkıntı oldugu ıcın almak zorunda kaldılar :KK43: su an tekrar aynı seylerı yaşamak istemiyorum :KK43:oyuzden de kan testi için bekleleyım dıyorum

kızlar merhaba benım bat 5 mayısdı . pazartesi test yaptım ama birsey cıkmadı , dün yaptım hayalet çizgi çıktı gibi oldu. ama heveslenmek istemiyorum. bir gun arayla boyle cıkabılır mı? birde hala regl olmadım ve olacak gıbı de degılım
arkadaşım testi yarın tekrarla çizgi varsa kan testi ver o zaman inşallah sağlıkla gelmiştir miniğin

Selam kizlar .uzr dilerim ama bende kabizlik var.dun tuvaletdeyken bir kac damla acik reng kan geldi simdi hic bir sey yok.adetmi olucam acaba adetimede daha var.adet olmak istemiyorum anne olmak istiyorum ben :KK43:

akademi hastanesinde ahmet kaan koca doktorum reçetesiz verirlermi o ilacı bana

canım ben ilk doğumumu forum yaşamda yapmıştım doktorum himmet beydi.. bununla birlikte kuzenlerim de aynı şekilde hep himmet beyin hastası idiler.. ki onların hamile kalma durumları biraz sıkıntılı olmuştu doğumumda kendisi maalesef il dışındaydı ama menderes bey ve semra hanım ilgilendiler ben çok memnun kalmıştım açıkçası tavsiye ederim ( özellikle Semra Hanım o gün nöbetçi bile değildi (ben pazar günü doğum yapmıştım) ve doğum anımda oda gelip destek olmuştu.) aklında bulunsun derim.

kötü düşünme Rabbim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. her şeyde bir hayır vardır bunu da umutma.

inşallah inşallah hayırlısı ile nasip olur canım
nasılsın benim bat bugün görünüyor bakalım kasıklarım ağrıyor sanırım bu aydan olmadı

amin amin.. cumayı bekle bakalım canım gelmezse test yaparsın hayırlı haberler alırız inşAllah:dua:
valla canım benim 14 15 mayıs bat.. Ramazan a nasıl gireceğim bakalım.. benimde bu ay olmadığını düşünüyorum arada kasık ağrım ve batmalarım başladı sinirlilik hali de başladı.. benim regl belirtilerim bunlar çünkü..

canım ben ilk doğumumu forum yaşamda yapmıştım doktorum himmet beydi.. bununla birlikte kuzenlerim de aynı şekilde hep himmet beyin hastası idiler.. ki onların hamile kalma durumları biraz sıkıntılı olmuştu doğumumda kendisi maalesef il dışındaydı ama menderes bey ve semra hanım ilgilendiler ben çok memnun kalmıştım açıkçası tavsiye ederim ( özellikle Semra Hanım o gün nöbetçi bile değildi (ben pazar günü doğum yapmıştım) ve doğum anımda oda gelip destek olmuştu.) aklında bulunsun derim.

kötü düşünme Rabbim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. her şeyde bir hayır vardır bunu da umutma.
banada forum yaşamda ahmet ışıktanı önerdiler amagitmedim daha yarın kesinleşirse inşallah gideceğim

çunku daha önce boyle oldu heveslendım ve hamıleydım ocak ayında . ama sonra kesede sıkıntı oldugu ıcın almak zorunda kaldılar :KK43: su an tekrar aynı seylerı yaşamak istemiyorum :KK43:oyuzden de kan testi için bekleleyım dıyorum
aynı düşünüyoruz bende bir dış gebelik bir kimyasal yaşamam nedeniyle düşük hcg fobim var

Bat’a son 4.. Hala hiçbir belirti yok göğüs harici.. kendimi adet olacakmışım gibi şartlandırdım, hatta 17sine doktordan randevu aldım adetin 3.günü hormonlarıma tekrar baktırayım diye.. Haydi bakalım hayırlııısıııı.. Beklemek de çok zor ya hu!

Evlendiğimden beri hiç korunmadığı için korunmayı bırakınca olan bi agrı mı bilmiyorum ama benim hamilelik belirtim ile adet belirtim birbirine benziyordu. Kasık ağrısydı. Sadece hamilelik olunca tek taraflı ağrıydı ve erken başlayıp uzun sürmüştü

İşte bende tereddüt ettim. Sanırım yeni yeni korunmasız ilişki olduğu için hafif bir ağrı olup geçiyor. Yoksa ani sancı uzun süren ağrı olmuyor. Kasık ağrısı da değil. Böyle hafiften gelen bir ağrı. 7günüm var regl belirtilerim de başladı.

İlk hamileliğimde regl döneminden 4-5 gün önce kasıklarımda regl ağrısına benzer agri olmuştu. Hamileliği beklemediğimiz icin erken hastalanacağımı düşünmüştüm.
Belki böyle bir durum olabilir sizinkide.

Regle 7 gün var şiddetli bir ağrım yok. Hatta şuan hiç ağrım yok. Ara sıra hafif ağrıyıp geçiyor. Sanırım gebelik değil benimkisi. Çünkü ara dönemde ani yüksek bir ağrım olmadı ne tek ne çift taraflı.

İşte bende tereddüt ettim. Sanırım yeni yeni korunmasız ilişki olduğu için hafif bir ağrı olup geçiyor. Yoksa ani sancı uzun süren ağrı olmuyor. Kasık ağrısı da değil. Böyle hafiften gelen bir ağrı. 7günüm var regl belirtilerim de başladı.
Benim de öyle oluyordu böyle ani batmalar sonra geçiyordu. Uzun sürmüyordu ama gün içinde çok oluyordu

senin su an ne durumda bat a kac gun var ?
CANIM BEN GEÇEN AY KIMYASAL GEBELİK YAŞADIM 11 NİSANDA KANAMA BAŞLADI DR BUNU ADET SAYDI 19 NİSANDA GİTTİM DR 15 MM YUMURTAM OLDUĞUNU SÖYLEDİ 25 NİSAN GİBİ YUMURTLAMA OLDU SANIRIM 9 MAYIS ADET GÜNÜM GÖRÜNÜYOR AMA TAM TARİH BİLEMİYORUM

Arkadaşlar, adete henüz 0n gün var, 6 Mayıs'ta, ancak bugün kahverengi açık renk bir lekelenme olmuş, daha önce hiç gelmemişti, vajinal ilhitaptan olabilir mi diycem ama ondan kuru akıntı oluyordu, yerleşme mi acaba, bilgisi olan var mı
Merhabalar canım ;
Hayır yerleşme olduğunu düşünmüyorum ben çünkü yerleşme kanaması adet gunune yakın gerçekleşir .
Büyük ihtimalle yumurtlama gunune denk gelmıs .Yumurtan çatlamıstır dıye düşünüorum .Aynı şeyi bizzat yaşadım.Allah ısteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsaallah :anneadayı::emir_bebek:

X