Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama genelde regle birkaç gün kala başlar diyorlar, kimsinin de erken başlıyor. Benim de normalde yumurtlama döneminden sonra ağrım oldu geçen ay, kasık ağrısı. Ama regl oldum. Bu ay da yumurtlama dönemi sonrası olmadı fakat bat yarın ve 3 gündür kasıklarım nasıl ağrıyor anlatamam. Ay inşallah sen de ben de hamişizdir :) İyi düşün lütfen

Evet benim de bir kaç ay tam yumurtlama günlerinde bir kaç damla kan gelmişti şimdi hatırlıyorum

Sağol canım öyle olanda var ama benimki yumurtlamadan sonra olmustu, yerleşme kanamasiymis şuan hamile oldugum da kesinlesti çok şükür

Yüksek bir ağrı degildi benimki de. Bahsettiğin gibi bir ağrıydı.
Hayirlisi olsun canim senin için. İlk ayın mı senin de?

Sağol canım öyle olanda var ama ama benimki yumurtlamadan sonra olmustu, yerleşme kanamasiymis şuan hamile oldugum da kesinlesti çok şükür
Gerçekten miiiiii, çok sevindimmm, 1 saattir şurdayım ama cidden çok sevindim adına :))) inş sağlıklı hamilelik geçirirsin.. belirtiler sedece kanama mıydı başka birşey var mıydı canım? Çünkü benim de regl yarın görünüyor ama olmak istemiyorumm.

Tesekkir ederim canim :)) geldiginde bende hiç anlam veremedim ama bebik çıktı inşallah seninde öyledir :))

kesinlikle beklemek zor. benim de 13 mayıs bat. bu ay 7. denememiz. eşimde de bende de bir sıkıntı yok Allaha çok şükür. ama hamile kalamama korkusu hepsine bedel galiba :) stres yapmamak lazım. bu ay stres de yapmadım. ama bat yaklaştıkça ister istemez merak ve stres artıyo :)

hamileliğiniz hayırlı olsun sağlıcakla alın kucağınıza inşallah. benim de bat 13 mayıs. bu sabah erken gebelik testi yaptım cıkmadı. acele mi ettim acaba :)
Teşekkür ederim, inşallah. :) Bilgim yok o konuda malesef. Dediğim gibi 2 gün geçtikten sonra yapmıştım. Gidip kan testi verebilirsiniz ya da regl gununun geçmesini bekleyebilirsiniz. Benim hep duzenli oldugu icin anladim hamile oldugumu. Hiç gecikmez. Sonra pozitifi gördüm. Inşallah sizin de vardır bebisiniz. :)

Valla hep iyi düşünüyorum. Kaç yıldır regl olurum ara dönemde hiç ağrım olmazdı . Ağrı başlar ve regl ardından başlar normalde. Günü gününe de şaşmaz .tam 1 haftam var çok heyecanlı beklemek

Yüksek bir ağrı degildi benimki de. Bahsettiğin gibi bir ağrıydı.
Hayirlisi olsun canim senin için. İlk ayın mı senin de?

Evet ilk ayımız.daha doğrusu reglden sonra başladığımız ilk ay. Ondan önce regle bir kaç gün varken korunmayı bıraktık da ovulasyon dönemi değildi. 5 yıllık evliyim dahaa yeni bebek istedik. Aslında öncesinde gittim muayene oldum baya kan tahlili yapıldı, reglin 3. Günü de testler yapıldı hatta reglin 3.günü yumurta sayımı yapılıyormuş oda yeterli çıktı ancak kan değerlerimde bir değer 9 çıktı. Normalde 5 e kadar olan iyiymiş 10 ve yukarısı riskliymiş. Normalde 1 yıl olmazsa infertilite kliniğine yönlendirme yapıyorlarmış, bu durum benim için 6 aymış. O yüzden korktum açıkcası birAzda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…