Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım keseyi kaç haftada gördün?
hayırlı olsun bebişin :)
Dün canım. :) Sağ olasın. Beklenen adet gününden 7 gün sonra olmuş oluyor. :) En son Nisan 1'de regl oldum başlangıcı. Dün 5 hafta 1 günlüktü. Göründü üstelik karından ultrasonla. Beta Hcg 3000 falan olunca görülüyormuş zaten.

ilk gebeligimde cahildim birsey bilmiyordum.. tamamen oluruna birakmistim.. hatta o zaman ramazan bitimine amaan dedim bir doktora gideyim bari falan oyle bir rahatlık vardi.. evet doktora gittim ama gebelik vardi o yüzden gitmistim.. simdi istemsiz bir sekilde cok düşünüyorum.. ister istemez her ay hevesleniyorum.. suan bile hasta olacam belli ama yine de bir acaba var beynimde ne kadar inkar etsemde aklim bebekte..
Beni anlatmıssın sen ya ahh güzel kardesım benim

Dün canım. :) Sağ olasın. Beklenen adet gününden 7 gün sonra olmuş oluyor. :) En son Nisan 1'de regl oldum başlangıcı. Dün 5 hafta 1 günlüktü. Göründü üstelik karından ultrasonla. Beta Hcg 3000 falan olunca görülüyormuş zaten.

maşallahh bebişe :)

Çan’ım bu ay çat iğnesi buruldum bugün iğnemim 14. Günü . İdrar negatif

canım yumurtlamadan 14 gün sonra adet olursun
yani eger gebe değilsen adet görürsün zaten ama bence kan testi yaptır gebelik için

yani eger gebe değilsen adet görürsün zaten ama bence kan testi yaptır gebelik için
Canım benim bu ay yumurtam çatlamadı diye hissediyorum ben çünkü ağrım sızım hiç olmadı malesef Bi de zaten benim yumurtalar küçüktü doktor küçükken vurdurdu 18 ve 19 buçuk mm. İdi yumurtalar o an hemen vırdurdu. Kaç tane test yaptım İnan canım gölge bile Yok hayalet çizgi bile Yok kocaman negatif. Bu ay prolaktinim yüksekti dostinex yuttum Bi sürü hp yuttum Bi halta yaramadı yoruldum artık 1 sene oldu ya insan Bi kere bile hamile kalamaz mı düşüğüm bile olmadı arkadaşım var onun hemen 4 ayda 2 kere hamile kaldı kız benim herşeyim sorunlu

Canım zaten idrar negatif silik çizgi görebilseydim çoktan giderdim.benim zaten adet 35 ila 43 gün arasında geliyor . Her şeyim bozuk benim . Doktora gidip tekrar moralimi bozmak istemiyorum yani geçen 41. Gün gittim yumurta tembelliği ve prolaktin yüksekliği çıktı.maddi manevi kayıp benim kan vermem demek boşu boşuna devleti zarara uğratmiyim yani :)))))))) Emek zaman işgücü kaybıyım . :))))) doktor adetin 3. Günü gel dedi adet günüm bile belli değil .

Canım zaten idrar negatif silik çizgi görebilseydim çoktan giderdim.benim zaten adet 35 ila 43 gün arasında geliyor . Her şeyim bozuk benim . Doktora gidip tekrar moralimi bozmak istemiyorum yani geçen 41. Gün gittim yumurta tembelliği ve prolaktin yüksekliği çıktı.maddi manevi kayıp benim kan vermem demek boşu boşuna devleti zarara uğratmiyim yani :)))))))) Emek zaman işgücü kaybıyım . :))))) doktor adetin 3. Günü gel dedi adet günüm bile belli değil .
Canım bence soğan kürü yapmakla işe başlayabilirsin. Aynı zamanda beslenmeni düzene sok. Olabildiğince doğal beslen paket gıdalardan uzak dur mümkünse hiç yeme. Her gün bir avuc kuru yemiş ye muhakkak (kavrulmamış fındık ceviz incir günkurusu kayısı çiğ badem ) folik asit almıyorsan almaya başla. inan bana çok kısa bir sürede düzene girecek adetin metabolizman ve sen :) d vitamininede baktır

Bende aranıza katildim kızlar benim bat 27 mayıs adetin 2.gunu doktora gittim hersey normal 10 aydır bebek istiyoruz bunun sonucunda klomen verdi ve yarin kontrole cagirdi catlatma ignesindrn yada baska biseyden hic bahsetmedi evicap,coraspirin ve follatro ilaclarini verdi iliski icinse hicbisey demedi bazi yazilarda okudum 3 gunluk cinsel perhiz filan verilenler olmus acaba oylemi olmaliydi diyede dusunuyorum sizlere herhangi bisey soylenmismiydi. Herkezin kucakları dolsun (amin)

Kızlar bişey sormak istiyorum. Bu ay korunmayı bırakmıştık. Ovulasyon dönemini değerlendirdik. İlişkiden sonraki gün hafif karın ağrım oldu. Ve bu ağrı ara ara tekrar etti . Regle 8 gün var, normal regl dönemi belirtilerim başladı. Ama karın ağrısı sadece regl olmadan önce oluyordu. Acaba korunmasız ilişki olduğu için mi karın ağrım oldu yoksa gebe kalmış olabilir miyim sizce?
Evlendiğimden beri hiç korunmadığı için korunmayı bırakınca olan bi agrı mı bilmiyorum ama benim hamilelik belirtim ile adet belirtim birbirine benziyordu. Kasık ağrısydı. Sadece hamilelik olunca tek taraflı ağrıydı ve erken başlayıp uzun sürmüştü

kızlar lekelenmelerim çoğalmaya başladı sanki yarın adet olmam gerekiyor inşallah olmam
İnşallah olmazsın :KK43: lekeler arttıysa normalde bu şekilde adet başlıyorsa olabilirsin. Benim nerdeyse 5 gün önce lekelenmeler başlıyor onu görünce adet olacağımı anlıyorum inşallah sende öyle olmaz

Canım benim bu ay yumurtam çatlamadı diye hissediyorum ben çünkü ağrım sızım hiç olmadı malesef Bi de zaten benim yumurtalar küçüktü doktor küçükken vurdurdu 18 ve 19 buçuk mm. İdi yumurtalar o an hemen vırdurdu. Kaç tane test yaptım İnan canım gölge bile Yok hayalet çizgi bile Yok kocaman negatif. Bu ay prolaktinim yüksekti dostinex yuttum Bi sürü hp yuttum Bi halta yaramadı yoruldum artık 1 sene oldu ya insan Bi kere bile hamile kalamaz mı düşüğüm bile olmadı arkadaşım var onun hemen 4 ayda 2 kere hamile kaldı kız benim herşeyim sorunlu
Kız öyle deme düşük cok zor Rabbim den sağkıklosımı ve hayırlısını iste

Kan testi verdim 79 .01 çıktı doktor adet gününde tekrar gel dedi dikkat et olabilirde olmayabilirde dedi bu ne demek şimdi

arkadaşım tebrik ederim allah sağlıkla tamamına erdirsin dr kese görüp kalp atışı alana kadar hamilesin demiyor canım
mersinlimisin bende mersinliyim

Kızlar bugun adet günüm gelen giden yok daha test yapsam eğer varsa cıkar mı yoksa bir iki gün daha beklıym mi

İnşallah olmazsın :KK43: lekeler arttıysa normalde bu şekilde adet başlıyorsa olabilirsin. Benim nerdeyse 5 gün önce lekelenmeler başlıyor onu görünce adet olacağımı anlıyorum inşallah sende öyle olmaz
inşallah canım ya benim 1 hafta önceden başlar normalde lekelenmeler bu sefer 1 gün önce oldu anlamadım

evet mersinliyim ama bugun lekelenmelerim arttı gaz çok fazla sabah mide bulantısı oldu su kustum anlamıyorum ne oluyor
canım dr sana progestran hapı iğnesi veya jeli verdimi kullanıyormusun
testi yenile iki gün ara ile 2 katı yükselme varsa korkma benim oğlumda 5-7 haftalar arası lekelenmelerim oldu
nasibi varsa seninle kalacak kuzun

X