Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle mi dersnz valla ben burda okudukça bi haftadır artk hamile değilm diye iyice inandm ve belkı okumuşsanz bu ay adetten sonra şimdiye kadar hergunu degerlendrdk eşim hergun keçiboynuzu pekmezi içti bende soğan Kuru yaptm ama yıne de derim hep taktir Allah tab

kız test yapsana :))

yakin da degil canim ucakla yine olurda evden ciktiktan sonra yol ne olursa olsun yoruyor.. benim gözümde büyüyor inan ki git gel
Haklısın tekirdagdan Atatürk havalimanı 3 saati buluyor bir saatte uçak kalkıştan önce orda olacaksın 4 saat Adana'ya in Mersin'e gel 1.5 saat ettimi sana 5.5-6 saat bu uçakla en kolay ve hızlısi
Allah sağlık versin de ne yapalım
ben arabamizla gidince rahat ediyorum

Haklısın yol benimde gözümde büyüyor tayin düşünüyormusun biz istesekte görevimiz gereği memleketlerde görev yapamıyoruz

Müjdeee.. :))) Dün hamilelik testi almıştım. Sabah yaptım, pozitif göründü. Emin olmak için bir de hastaneye gittik. Beta 986 çıktı. :)) Pozitif dediler. Sonra özele geçtik, oraya gösterdik sonucumu, ordan devam edeceğim. Doktor 2 gün sonra gelmemizi söyledi. Değerlerin 2 katına çıkması gerekiyormuş. Ayrıca keseye bakarız dedi, bu kadar çabuk olacağını düşünmemiştim. :) 2 yıldır evliyiz. Doğum kontrol hapı kullandım 1 sene. Yaklaşık 6 ay kadar önce de bırakmıştım. Nisanda da hadi deneyelim dedik, ilk seferde oldu çok şaşkın ve mutluyum. :))) İnşallah yolunda gider her şey, cumartesiyi iple çekiyorum. :) Allah, isteyen herkese nasip etsin. Belirtilerim de; 12 nisanda ilişkiye girmiştik. 13'ünde akşam eşimin kolunda bayıldım. :KK70: Şaka gibi ama gerçek. Çünkü öyle bir sorunum olmadı hiç 28 yaşıma kadar. Bir de regl günüm 1 mayıstı. Benim 28 nisandan bugüne her gece karnımda şiddetli sancılar oluyor, uykudan uyandırıyor.10 dakika sonra geçiyor. Sordum doktor normal dedi. Başka hiçbir belirtim olmadı. :) :KK200::nazar:
Arkadaşım ilk gebelik haberini seninle aldık tebrik ederim HCG çok güzel 41 kere maşallah Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla

maşallah ya ben küçük sanıyodum :) olsun onlar bizim bebişlerimiz benimki 8 de oldu
Darısı sana olsun saglikla ve hayırlısı ile biz evlendikten sonra hemen bebek istemedik bir yıl korunduk 14 ayin sonunda korunmasız ilişki ile ogrendim hamile olduğumu

Darısı sana olsun saglikla ve hayırlısı ile biz evlendikten sonra hemen bebek istemedik bir yıl korunduk 14 ayin sonunda korunmasız ilişki ile ogrendim hamile olduğumu

maşallah canım
ben ing öğretmeniyim senin oğlan yasında öğrencilerim
ihtiyacınız olursa yaz kuzum bana :) keyifle yardımcı olurum

Arkadaşım ilk gebelik haberini seninle aldık tebrik ederim HCG çok güzel 41 kere maşallah Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla
Cokkk teşekkür ederim. :) Doktor Cumartesi sabah çağırdı. Iki katına çıkması gerekiyor dedi. Çıkar inşallah. Heyecanla bekliyorum.

maşallah canım
ben ing öğretmeniyim senin oğlan yasında öğrencilerim
ihtiyacınız olursa yaz kuzum bana :) keyifle yardımcı olurum
Çok teşekkür ederim 4. Sınıf ingilizce 2. yazılı soruları verirsen özelden bende oğlumu o konular ve sorulara calistiririm çok sağol sonuçta MEB hepsine aynı konuları işletiyor

benide ekleyin mayis 3 benimde bu ay 2.klimen tedavimdeyim yarin dr kontrolune gidecegim bakalim yumoslar buyumusmu:KK16:
3.cocuk istiyorum pkos oldugumdan 1.ve 2. dede klomen kullandim ilk ayds gebelik oldu ams bu defa 2.ayim bakalim nasipte varsa gelir
Klomen tedavisi hakonda bilgi verir mison acaba..gecen ay yumurta catlatma ignesi vuruldum..8 tanedeyumurta geliştirici igne..sonuc olumsuz..ohss oldum..karnim cok sisti..simdide doğum kontrol hapi verdi doktr.kist olmus..klomende böyle yapar mi..kist yuzinden iki ayim gecti..2.bebek istiyorum inşallah. .

X