Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepinize merhaba.. mayıs ayını kapatırken birkaç birşey yazasım geldi.. ilk olarak bat nisan grubunda başlamıştım kk’da, aslında ondan öncesinde de 2 ay denemiştik ama nedense sorunumu, derdimi, sevincimi, üzüntümü vs paylaşma ihtiyacı duydum sonrasında.. bat nisan grubunda anladım ki herkes tek bir emel uğruna mücadele ediyor ve birbirine yabancı kişiler etrafından göremediği desteği birbirlerine veriyor.. içim ısındı, çok samimi geldi bana.. nisan benim için de başarısız geçmişti, ordan en son bu topik e dahil oldum. Yine hiç umudum yoktu ama derdimi paylaşmak beni rahatlatıyordu.. zaten ilk sayfalara bakarsanız ne kadar ümitsiz olduğumu ve adetim için beklemede olduğumu okuyabilirsiniz. Ta ki adetime 3 gün kala içimi birşey gıdıklayıp test yapma isteği doğana kadar. Hiç beklemediğim bir anda silik bir testle bebeğimin geldiğini öğrendim. Okadar ümitsizken üstelik.. subhanAllah, Allah var.. ben eminim ki bu ay da olmayan herkes önümüzdeki ay/aylarda mutlaka gebe kalacaktır.. Çokça dua ve oluruna bırakmakla oluyor galiba.. Burda hüznümü de paylaştım sevincimi de.. Hepinize desteklerinizden ötürü çoooookça teşekkür ediyorum.. Rabbim hepinizin gönlüne göre versin amin. Uzun oldu hakkınızı helal edin :)

Kızlar bende hala adet olmadım doktora gittim herşeyin sağlıklı çok stres yapmışssın adet olmak üzeresin dedi adet söktürücü verdi bugun düşünüyorum da düzenli olan adetlerimi kendimi sıkmaktan sürekli düşünmekten resmen geciktirdim şuan için askıya aldım bebek işini ama korunmicamda belki kendiliğinden olur bi gün size müjde veririm bende :) hakkımızda hayırlısı hamile arkadaşlara sağlıklı gebelikler diliyorum benimle olanlar yaza umutla gireriz bizde inşallah

Çok incesin tatlım Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inş darısı da başımıza

Ne guzel yazmissin... evet bu topic te zaman geliyor en ozelimizi paylasip uzerine yorumlar yapiyoruz sirf bebislerimiz olabilsin diye :) birbirimiz hic tanimasak da ayni duygulari paylasmak cok guzel. Rabbim sana mucizeni verdi saglikla kucagina almak da nasip etsinn.. bizlere de senin yasadigin mutlulugu yasamak nasip etsinn biliyorum birgun hepimiz anne olucaz ama ne zaman bilmem Rabbim en hayirli ve tez zamanda bu mucizesini bizlere de yasatir insaallah.. :)

Insaallah hersey guzel olacak kendimiz yipratmayalim bebislerimiz icin kendimize iyi bakip hem bedenen hem ruhen saglikli olmamiz gerek:) Insaallah hepimiz bu mutlulugu tadicaz inaniyorum. hakkimizda hayirlisi olsun umutsuzluga dusmek yok

Evet gerçekten birbirimizi tanımasak da birbirimiz için heyecanlanıp meraklanabiliyoruz.. özelden mesaj atanlar bile oluyor halini hatrını soruyor bunlar çok güzel şeyler hala birşeyleri paylaşıyo olabilmek sevindirici.. güzel duaların için çok teşekkür ederim darısı tez zamanda sana ve bekleyen herkese olsun inşAllah dua bütün kapıları açıyor

Insaallah hersey guzel olacak kendimiz yipratmayalim bebislerimiz icin kendimize iyi bakip hem bedenen hem ruhen saglikli olmamiz gerek:) Insaallah hepimiz bu mutlulugu tadicaz inaniyorum. hakkimizda hayirlisi olsun umutsuzluga dusmek yok
Evvet önümüz yaz tatil uzun eylüle belki müjdelerle gireriz kısmet herşeyden önce gönlümüzden geçenler olsun herkes için

Sen et yaptın canım merak ettim adet geldi mi

Kızlar özel hastanede yapılan kan testi sonuçları ne kadar sürede çıkıyor? Ya da hafta sonu girmeden araya. Bugün içerisinde nereye kan verirsem sonucu öğrenebilirim? Ya da acil ne kadar sürede sonuç çıkartıyor?

cnm ben özel hastanede acilde yaptırdım 1 saatte çıktı yaptırmadan önce sor kaç saatte çıkacagını çünkü her hastanede farklı oluyor

Gunaydin arkadaslar..dun bat gunumdu gecti..ama hala regl olacakmisim ki belim ve karnm agriyor..psikoljik dimi..dun yaptigim iki testtede kesinlikle negatifti.hic bi şekilde silik de olsa biz iz yoktu.en son ikiskimin uzerinden 11 gun gecmis..

Gunaydin arkadaslar..dun bat gunumdu gecti..ama hala regl olacakmisim ki belim ve karnm agriyor..psikoljik dimi..dun yaptigim iki testtede kesinlikle negatifti.hic bi şekilde silik de olsa biz iz yoktu.en son ikiskimin uzerinden 11 gun gecmis..
cnm çıkardı muhtemelen ama geç döllenme durumu olabilir bekle bakalım gelmezse tekrar yaparsın

11 günde belli olur mu ki? ben de ona göre test alacağım bat a 5 günüm var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…