Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aaa kan testi veya idrar testi yaptın mı
çok sevindim yaa seni çok iyi anlıyorum allah tamamına erdirsin
bende senin gibiyim
kese gördüm ağlayaak
kalp atışını görmeden inanmam dedim onuda gördüm ağlayarak
darısı sana ve diğer arkadaşlara olsun sağlıkla
son adet tarihin ne zaman
Cuma gunuydu canim sacma gelcek belki ama test yaptim hemde ikikere pozitif cikti ama kaybetme korkusundan kendimi kosulladim kalp atisini duyana kadar sevinmicem diye

Cuma gunuydu canim sacma gelcek belki ama test yaptim hemde ikikere pozitif cikti ama kaybetme korkusundan kendimi kosulladim kalp atisini duyana kadar sevinmicem diye
yoo niye saçma gelsin benim idrarda gördüm eşime dur sevinme dedim
kanda çıktı hiç olmadığı gibi iyi bir hcg ile eşime dur sevinme kese görelim dedim
kese göründü dur sevinme kalp atışı olaakmı bekle dedim
kalp atışı oldu binlerce şükür rabbime hala dur sağlıkla devam edecekmi diye söylüyorum eşim çok sıkıldı benim bu durumdan

yoo niye saçma gelsin benim idrarda gördüm eşime dur sevinme dedim
kanda çıktı hiç olmadığı gibi iyi bir hcg ile eşime dur sevinme kese görelim dedim
kese göründü dur sevinme kalp atışı olaakmı bekle dedim
kalp atışı oldu binlerce şükür rabbime hala dur sağlıkla devam edecekmi diye söylüyorum eşim çok sıkıldı benim bu durumdan
Iyi en azindan benim gibi dusunen biri daha varmis. Bende esime aynisini diyorum dr gidelim dedi yok dedim ben kese gorundu gorunmedi olmasin diye 10 gun sonra gideriz dedim . Ilkinde cok guzeldi hic bisey bilmiyodum kese yi bile tabi kaderi benzemesinde

Iyi en azindan benim gibi dusunen biri daha varmis. Bende esime aynisini diyorum dr gidelim dedi yok dedim ben kese gorundu gorunmedi olmasin diye 10 gun sonra gideriz dedim . Ilkinde cok guzeldi hic bisey bilmiyodum kese yi bile tabi kaderi benzemesinde
inan yaşadığımız süreçte en güzeli cahil olmak birşey bilmemek en büyük mutluluk
yaşadığımız deneyimler çoğu şeyi önceden bilmemize neden oldu buda hep bir kalp çarqıntısı yapıyor bir gelişmede
ama inşallah bu sefer iyi olacak senin içinde benim içinde

FSH 5,87
TSH 1,56
Prolaktin 15,04
LH 7,63 (refarans 14-95.6 yazıyor)
Estradiol 36,08
Kızlar yorumlayabilir misiniz adetimin 3.günü kan testim

FSH 5,87
TSH 1,56
Prolaktin 15,04
LH 7,63 (refarans 14-95.6 yazıyor)
Estradiol 36,08
Kızlar yorumlayabilir misiniz adetimin 3.günü kan testim
canım değerlerin çok iyi bence
Yetişkin olan bayanlarda normal Lh değerleri 5 ile 25 IU/L dir. LH menstrüel siklusun ortalarında yüksek düzeydedir.
alıntıdır

Eklentiler

• 2DD4FA98-A670-4B27-A774-755B15CCBD35.jpeg
    2DD4FA98-A670-4B27-A774-755B15CCBD35.jpeg
    109 KB · Görüntüleme: 32
Haklısın canım. Senin değerlerin nasıldı düzeldi ve gebe kaldın galiba nasıl yaptın :) lh fsh dan yüksekse pko mu diyorlar bi de çok soru sordum affet
canım benim tsh sorunlu idi uzun zaman drlar birşey demedi
en son tüp bebek dr bana senin haşimato troidin var dedi iç hastalıklarına yönlendirdi ilaca başladık
düştü tsh sıkıntı bitti

Yok ama ya seninkiler arasinda fazla fark yok rakamlari bolme islemi yapiyorlar 1.5 dan fazla cikinca pko oluyormus vs ama bnce senin dgler cok guzel insallah en kisa zmanda hamiş olursun
Teşekkür ediyorum canımm yarın doktora da göstercem inş
Ben de bebiş istiyorum Allah tüm isteyenlere sağlıklı bebişler verir inşş

X