Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen et yaptın canım merak ettim adet geldi mi
Hayir canim henuz olmadim yarin bat gunu dunden beri gazim var ondan dolayi karin agrisi yapiyor ama bende hep olurdu adet oncesi hayirlisi bakalim. Bugun dongunun 34.gunu yarin da 35.gun olacak yarin da olmazsam test yapicam bisey cikmazsa da doktora gidicem cnku uzun oldu bu ay baya normalde 30-31 gun dongum

Hayir canim henuz olmadim yarin bat gunu dunden beri gazim var ondan dolayi karin agrisi yapiyor ama bende hep olurdu adet oncesi hayirlisi bakalim. Bugun dongunun 34.gunu yarin da 35.gun olacak yarin da olmazsam test yapicam bisey cikmazsa da doktora gidicem cnku uzun oldu bu ay baya normalde 30-31 gun dongum
Aslında şu an test yapsan çıkar

Bata 5 gun kala yapmistim canim cikmadi ben de o yuzden beklemeye karar verdim belki de gecikmesini beklerim biraz eger sabredebilirsem :) haftasonunu gecirsem guzel olacak....
Şüpheli ilişki üzerinden 14 gün geçerse idrarda belli oluyormuş bazen beklemek psikolojik olarak gelecek olan adet düzeninide bozabilir o nedenle söyledim tabii umarım gebesindir :)

Şüpheli ilişki üzerinden 14 gün geçerse idrarda belli oluyormuş bazen beklemek psikolojik olarak gelecek olan adet düzeninide bozabilir o nedenle söyledim tabii umarım gebesindir :)
Evet etkiliyor gercekten bugun disari cikma ihtimalim var eger cikarsam alayim bari. Bugun tam 13.gun olcak sanirim alsam bile yarin yaparim yine de herhalde. Burda tanesi 5 tl gebelik testleri, her yerde bu fiyatta mi acaba marka olarak da bebe time satiliyor genelde

Bende bebetime aldım 4liraydı albi aldım o da 5 liraydı zaten sabah ilk idrarla yap inşallah hamilesindir canım

Bende bebetime aldım 4liraydı albi aldım o da 5 liraydı zaten sabah ilk idrarla yap inşallah hamilesindir canım
Insaallah canim pek umutlanmak istemiyorum artik tek cizgi gormek yormaya basladi hayirlisi bakalim.. bu arada ramazanda sabah ilk idrar bence yaniltici olabilir yani kendim icin konusursam sahurda suya yuklendigim icin uyaninca zor kosuyorum lavaboya :halay: ilk idrardan sonra 5 6 saat bekledikten sonraki daha iyi olabilir zaten sivi almiyosun bu surecte. Bu benim fikrim ama belki yaniliyorumdur bilen varsa beni aydinlatabilir :dondurma:

Merhaba herkese arkadaşlar; Nisan ayının ilk 10 günü bitti neredeyse. Bu ay gebe kalamayanların umutları mayısa kaldı. Haydi mayıs ayını birlikte bekleyelim, batlarınızı yazın hepinizi listeye ekleyim.:anneadayı:

Hamişlerimiz

defne1453 :nazar::anneadayı:
morceket :nazar::anneadayı:
Bahunya :nazar::anneadayı:
Mucizemol14 :nazar::anneadayı:
Betita :nazar::anneadayı:
Archpa :nazar::anneadayı:
aysemersin :nazar::anneadayı:
anneveoglusu :nazar::anneadayı:
MilamBebeğim:nazar::anneadayı:
gokcesezer:nazar::anneadayı:
isisya:nazar::anneadayı:
okyanus2016:nazar::anneadayı:
swelllady:nazar::anneadayı:

41EEEEE41:nazar::anneadayı:
Zuhal budak polat:nazar::anneadayı:
Rapse:nazar::anneadayı:
esenglvedat:nazar::anneadayı:
Aleynanur41:nazar::anneadayı:
Mrs black:nazar::anneadayı:
sidelya:nazar::anneadayı:

BAT

:nazar::nazar::nazar::nazar:

burcu_87 1 Mayıs :dua:
Why name is 1 Mayıs :dua:
eymecik 2 Mayıs :dua:
Misss_laviniaaa 2 Mayıs :dua:
kzbnyns 3 Mayıs :dua:
RuveydaCihad 3 Mayıs :dua:
KAVAKs 3 Mayıs :dua:
chloen 4 Mayıs :dua:
edirne1221 4 Mayıs :dua:
gkymc 4 Mayıs :dua:

zuzumhmt 5 Mayıs :dua:
the_miss 5 Mayıs :dua:
teacheralla 5 Mayıs :dua:
SedaGretchen 5 Mayıs :dua:
Ayca2533 5 Mayıs :dua:
Neic 6 Mayıs :dua:
Lothbrok 6 Mayıs :dua:
Dea_Tacita15 6 Mayıs :dua:
blackpearl92 6 Mayıs :dua:

platonikbaby 7 Mayıs :dua:
anneveoglusu 7 Mayıs :dua:
turuncu balık 7 Mayıs :dua:
Glsmmc 7 mayıs:dua:
Evrem17 8 Mayıs :dua:
lulu_bitte 8 Mayıs :dua:
nejlaa 86 8 Mayıs :dua:
siirkiz 9 Mayıs :dua:
heytbengeldim 9 Mayıs :dua:
Queen21 9 Mayıs :dua:
mylittlemiracl 11 Mayıs :dua:
Archpa 11 Mayıs :dua:
Betita 13 Mayıs :dua:
Birprensess 13 Mayıs :dua:
sahra41 14 Mayıs :dua:
gokcesezer 14 Mayıs :dua:
Umithepvar 14 Mayıs :dua:
gokceyener 14 Mayıs :dua:
swelllady 14 Mayıs :dua:
meva888 15 Mayıs :dua:
kahvecibaby 15 Mayıs :dua:
HerSey_Guzel_Olucak 15 Mayıs :dua:
Alya_sura88 15 Mayıs :dua:
Nurbanu34 16 Mayıs :dua:
41EEEEE41 16 Mayıs :dua:
Rapse 17 Mayıs :dua:
isisya 17 Mayıs :dua:
svgrcn 17 Mayıs :dua:
zeynepoztrk 18 Mayıs :dua:
Aayyssnnrr 18 Mayıs :dua:
aytoli 18 Mayıs :dua:
yvz13 19 Mayıs :dua:
Sanderling 19 Mayıs :dua:
Cherrygum 19 Mayıs :dua:
Saglikliyasamgunlugumm 20 Mayıs :dua:
ssscan 20 Mayıs :dua:
yassimin 20 Mayıs :dua:
hey naber 21 Mayıs :dua:
noram 21 Mayıs :dua:
kardelen2780 22 Mayıs :dua:
penelope_ 22 Mayıs :dua:
baharbebek001 23 Mayıs :dua:
Melegimiz89 23 Mayıs :dua:
jnstt 23 Mayıs :dua:
esenglvedat 24 Mayıs :dua:
dmlslnkrmk 24 Mayıs :dua:
laugh_a_lot 24 Mayıs :dua:
sidelya 24 Mayıs :dua:
Muhbire 24 Mayıs :dua:
Nurlana14 24 Mayıs :dua:
Bohsisah 25 Mayıs :dua:
ladylilly 25 Mayıs :dua:
tuana05 25 Mayıs :dua:

Hatticeee32 26 mayıs:dua:
halemm 26 mayıs:dua:
different human 27 mayıs:dua:
gulsahctl 27 mayıs:dua:
labfaresi 27 mayıs:dua:
kelebekadasi 27 mayıs:dua:
Rainbow4607 28 Mayıs :dua:
Aleynanur41 28 Mayıs :dua:
Htc3509 29 mayıs:dua:
Greensey 29 mayıs:dua:
balbocegi35 30 mayıs:dua:
SedaGretchen 30 mayıs:dua:
yasmin89 31 Mayıs :dua:
turuncu balik 31 Mayıs :dua:
Bende hamile olan kısma geçtim çok şükür ☺️

Repse Repse canım benim o işlemi (beli çekip yaki vurdurdum) dün yaptirdim annem e inşallah Ben de de ise yarar benim dr belimden kit kit ses geldi 3 defa kaç gün durayım sence bir gün oldu şuan

Sen testi adet olmadıkça tekrarla bence malum benim 5. Gün çıktı o da 20 hcg olduğu için silik çıktı inşallah hamilesindir ben De hala çok belirti Yok bel ağrsı arada kaşıkta kasılma gibi. Progestan içtiğim için bir saat süren başa dönmesi oluyor o kadar o da sabah içtiğimde oluyor akşam içtiğimde dönmüyor başım . Ha bi de göğüslerim şiş. Acısı çok yok. O yüzden işini yitirme :)

Evet etkiliyor gercekten bugun disari cikma ihtimalim var eger cikarsam alayim bari. Bugun tam 13.gun olcak sanirim alsam bile yarin yaparim yine de herhalde. Burda tanesi 5 tl gebelik testleri, her yerde bu fiyatta mi acaba marka olarak da bebe time satiliyor genelde
Burda da bebe time al-bi satılıyor bi yerden 5 tl ye alırken başka yerden 3 tl ye almıştım şaşırmıştım

Merhaba. Bat günüm 8 gün geçti. Kan testi yaptırdım, fakat hep negatif. İlk defa bir reglimin bu kadar geciktiğini görüyorum. Acaba geç döllenme olmuş olabilir mi, yoksa kesinlikle çıkar mıydı testte?

Repse Repse canım benim o işlemi (beli çekip yaki vurdurdum) dün yaptirdim annem e inşallah Ben de de ise yarar benim dr belimden kit kit ses geldi 3 defa kaç gün durayım sence bir gün oldu şuan
Ben 4 ünde taktıö 12 sinde çıkardım. Bana kalsa daha erken çıkarırdım ama kayınvalidem ve eşim kalsın diye tutturdu. Ama kaşınıyordu ve çıkardığımda biraz tahriş olmuştu. O yüzden dikkat et. Zaten üç gün sonra o belimi yakması falan bitmişti sadece duruyordu. Kayınvalidemin dediğine göre ağrn geçseydi kendisi çıkardı ama demekki ağrın var çok dedi. O kadar banyo yaptı bu düre içinde. Hiç çıkmadı

Merhaba. Bat günüm 8 gün geçti. Kan testi yaptırdım, fakat hep negatif. İlk defa bir reglimin bu kadar geciktiğini görüyorum. Acaba geç döllenme olmuş olabilir mi, yoksa kesinlikle çıkar mıydı testte?
Ben kendiminkinin geç döllenme olduğunu düşünüyorum ve adetin 5. Günü silik çıktı testte

Bugun bat gunumdu kizlar test yaptim ve sonuc negatif :KK43: bugun 35.gun gec dollenme olsa bile cikardi diye dusunuyorum. Birkac gun daha gecikirse doktora gidicem. :KK14:

X