Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde de 9 mayıs ama hiç belirtmm yok hergunu de degerlendrmştm oysaa
Ben bu ay aklınıza gelecek tüm belirtileri yaşadım. İki kuzucugum var tecrübeli sayılırım da yani ama gel gör ki regl oldum 3 gün rötarla. Yani belirti yaşamak ya da yaşamamak kıstas değilmiş onu anladım. Belli mi olur belki seninledir bebişin:)

Bende pko var lh degerim 12,13 oyle cikiyo normalde de belkide o yuzdendir ama oyle olsa baslarda silik cikmazdi bende bilemedim hangi gunu degerlendircegimi ilk defa kullaniyorum inofolic ve corek otu bal tarcin yaptim
anladım cnaım pko olunca arada lh dalgalanıyorsa ondan olabilir haklısın. ama yinede umarım hamileliktendir :)

slmm seni hatırlıyorum ovu testinde banada yardımcı olmustun. nasılsın? hersey yolunda mı?

evet hatırladım canım iyiym şükür sen nasılsın?
ben tekrar düşük yaşadım şimdi tekrar deniyoruz kısmetse bat 19 mayıs

evet hatırladım canım iyiym şükür sen nasılsın?
ben tekrar düşük yaşadım şimdi tekrar deniyoruz kısmetse bat 19 mayıs
yaaa üzüldüm canım bende üç kez düşük yaptım aynen bizde yine deniyoruz. benimde 14 mayıs :) umarım bu kez ikimizin ve isteyen herkesin olur ve saglıkla dogum nasip olur. kac haftalıktı canım. testler yapıldı mı neden düşüyormuş?

hadi inşallah canım :)
yakınmış batlarımız
testler normal canım ya dr um sebep bulamıyor
rahatla diyor sadece

Arkadaşlar, adete henüz 0n gün var, 6 Mayıs'ta, ancak bugün kahverengi açık renk bir lekelenme olmuş, daha önce hiç gelmemişti, vajinal ilhitaptan olabilir mi diycem ama ondan kuru akıntı oluyordu, yerleşme mi acaba, bilgisi olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…