Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
şöyle oluyor yumustlama gününden sonra 8.9. günlerde yine pozitifi görürsen hamilesindir. 7. gün erken olabilir. çünkü eger hamileysen hcg yeni salgılanmaya baslamıstır o da hemen cıkmaz idrarda. ilk 4 gün devam etmesi gebelik anlamına gelmeyebilir büde gittikce koyulasması gerekir.

Anladım canım sağol, bat ım haftaya ctesi, ben meraktan bu ctesi kan testi yaptırmayı düşünüyorum

evet baya erken olmuş normalde 14.günunde olman gerekirken 10.günde olmuşun bende aksatmadan yapim bakalım gerçi bugün benim daha 7.gunum

Evet yap sende, belli olmuyor demekki. 14 gün diye kesin kural yok. Her bünye farklı. Forumda çok okudum reglden 3-4 gün sonra bile yumurtlayan varmış.

Çoook geçmiş olsun, fazlasını yaptınız :) dilerim gönlünüze göre olur

:)) cok yorucuu gercekten ama gün aşırı daha iyiymiş sperm kalitesi acısından. eğer olmazsa bır dahakı ay onu deneyebilirsin. ama inşallah buna gerk kalmaz :)
Aynen bu ay olmazsa gelecek ay Hiçbir şey yapmıyacamm soğan Kuru ve eşime ve ben de keçi boynuzu yedik her sabah ve akşam

canım bu testleri günde bir kez mi yaptın? eğer öyleyse hamile olabilirsin gercekten çünkü lh testinin 8 gün ardarda poztif olması mümkün değil. ama gebeysen de pozitif cıkıyor.
Bende pko var lh degerim 12,13 oyle cikiyo normalde de belkide o yuzdendir ama oyle olsa baslarda silik cikmazdi bende bilemedim hangi gunu degerlendircegimi ilk defa kullaniyorum inofolic ve corek otu bal tarcin yaptim

Bende pko var lh degerim 12,13 oyle cikiyo normalde de belkide o yuzdendir ama oyle olsa baslarda silik cikmazdi bende bilemedim hangi gunu degerlendircegimi ilk defa kullaniyorum inofolic ve corek otu bal tarcin yaptim
İnofolık doktor mu önerdi yada kendi başınıza mı aldnzzz

Benim de 6 Mayıs, vucudum bariz olmasa da farklı tepkiler gösteriyor sanki pek umudum olmasa da ilk denemeydi çünkü. zaman hiç geçmiyor yumurtlama ile adet arasi
Benimde de 9 mayıs ama hiç belirtmm yok hergunu de degerlendrmştm oysaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…