Bana Bedava tatile gelecekler

İki yıldır reddediyomuş öuş benim yüzümden artık yüzü tutmamış bir bahane sunmaya
Yanı okadar arsızlarkı ıkı senedır diretiyorlarmış gelmek için
Yok canım baya arsızlar
Bikere soyledım oralı olmazsa bırdaha kımseye geleyım dermısın sen
Yok boyle dusuncesız arsız ınsanlarla olmaz

Geldiklerinde ben ne yapayım da hem göze batmasın hemde kapak gibi alsınlar paylarını
İyi de kabahat onların değil ki, size sormadan kabul eden kocanızın?
Söyleyin arasın, siz rahatsız olacağınıza o mahçup olsun: "eşim o hafta ailesini davet etmiş, kusura bakmayın" desin.

İyi de kabahat onların değil ki, size sormadan kabul eden kocanızın?
Söyleyin arasın, siz rahatsız olacağınıza o mahçup olsun: "eşim o hafta ailesini davet etmiş, kusura bakmayın" desin.
Ben geldiklerinden ziyade hem eşimi beleşe kullanım benden vakit çaldıklarına hemde yegenime yaptıklarına gıcığım başkası olsa yine istemem ama gelirlersede kötü davranmam yani
Anlatabildim mi
Bunları ekstra yaptıklarından dolayı suçluyorum

Eşinin biraz burnundan getir bidaha ortak karar almadan kimseyi cagirmasin bu seferlik idare et eşinin hatrina napcan yok diyememis karşı taraf biraz yüzsüz belli ben olsam beni her sene kabul etmeyecekler gidermiyim şu anda ne durumda olduğunu çok iyi anlıyorum

Yeğeninize öyle davranmalarına rağmen nasıl sesiniz çıkmıyor anlamıyorum. Eşinizin misafir tiradı atmasını izliyorsunuz çünkü onlar yüzünden aranız bozulmasın. Siz bozulduğunuzla kalıyorsunuz. Yerinizde olsam. Bir gün önce arar, annem bizden habersiz teyzemlerle gelme kararı almış canım, sürpriz yapmış sağolsun. Daha sonra haberleşiriz der..... Bırakırım meseleyi kocamın kucağına. Niye siz stres olasınız?

Plan yapın eşinize o zamanlarda böyle böyle bir durum çıktı deyin. Olabildiğince az vakit geçirin. Salak değillerse anlarlar. Şimdi habersiz arayıp gelmeyin demek de kötü. Eşinizle kötü olmayın.

Zaten yazın tatil beldesine misafrlğe gitmeyi sevmem nasipse kasım tatilinde inşAllah... evet arkadaşm çok ısrar ediyor ailecek çok samimiyiz çünkü ve o orda yalnız ama ben rahat edemem gidip onunla vakit geçiremedikten sonra bi anlamı yok... tatil sorunumuzu çözdük yarın ayarladğmz yere gidiyoruz çok şükür...

Eşiniz sizden niye hiç çekinmiyor . Onlar terbiyesizlik yaparken sorun yok siz evinizde rahat etmeniz gerekirken edemiyorsunuz. Niye siz bu kadar eşinizden korkuyorsunuz hiç anlamadım. Konuyu anlayamadım bu sebeple
Neden birbirimizden korkuyor olalım ki
O korkup çağırmasın yada ben korkup susayım

Bu iki durumda yok ortada

Ayy nasıl neler yapayım valla akıl verin sinirden düşünemiyorum bile
Eşinize sevgi göstermeyin öncelikle, bedel ödetin. Bana sormadın bak buna da katlanacaksın diyerek. Tabi ki bunlar bi örnek. Misafirlere de huzursuz olduğunuzu ve başka planınız olduğunu vs dile getirebilirsiniz. En azından eşinize ders olur. Size sormadan iş yapmanın ne demek olduğunu görür.

Erkeklere göre hiçbir şey yok ki tüm yük kadının üstüne biniyor ondan böyle rahatlar.
Falaka lazim bunlara. Valla bana sormadan misafir mi cagirdi. Basar giderim anama. Yapsin yemegini hizmetini. Bak bakalim bi daha cagiriyo mu. Hizmetciligi baskasina yaptirip ahkam kesmek cok kolay

Onlar gelince şunu yapayım,kocamın burnundan şöyle getireyim demek doğru değil O insanlar sonuçta evinize misafir olacak bir yerde tavır yapsanız bir yerde yapamayacaksınız esinizde sizde yumuşak insanlarsiniz En iyisi onlar gelmeden msj bir bahane yazıp o kapıyı kapatmak.Alin eşinizin telefonunu atın msj ya da kadının numarasını biliyorsanız atın msj işi orda bitirin......

Gelmis misafire kotu davranmak turk insanina kodlanmis bi sey degil her ne kadar boyle sinir saciyosa da hanimefendi geldiklerinde yine ev sahibi olarak kendini bi seyleri yaparken bulacak, yani oyle dusunuyorum. Cok zor birine istenmedigini belli etmek. O yuzden gelmeden bi sekilde iptal edebiliyosaniz edin evet yegeninize nasil denmis ya biz bilmiyoduk baskasi alinmis falan diye siz de arayip esim ok demis ama benim planlarim vardi sizi alamiycam insallah baska sefere diyebilirsiniz esiniz ben diyemem derse. Hatta aramayin yazin. Arayinca konu konuyu acar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…