Bana Bedava tatile gelecekler

Kızlar meğerse engellemiş ben üstün körü bakmıştım.
Demek iyi oturdu
konuyu okurken bi an bende acaba eşin davet etti de sanki onlar kendileri ısrar etti gibi mi sana anlattı diye düşünmüştüm
hani kocan kendisi davet etmiştir ama sen tepki verme diye onlar ısrar etti demiştir
böyle bi senaryo vardı aklımda
ama kadının şu salak hareketini görünce
kendilerinin ısrarcı olduğuna emin oldum
böyle çoook insan var çünkü
kadına inanılmaz koymuş bu durum engellemek nedir yahu
ayrıca engelleyecek ergenlikte olan insan sana verdiği cevapta, eşin davet etmişti falan derdi mutlaka
yol üstündeydi uğrayacaktık muhabbeti bile kendilerinin gelmek istediğini destekliyor
ha şunu bilemeyiz belki bu kadın da size gelmeye meraklı değildi
o zaman neden engelledi, güzellikle diyalog kapanırdı yani

yalnız konu sahibi şu an bu çözüm çok geçici
yani bu adamın el iyisi olma konusuna kalıcı çözüm bulmanız lazım
o ne yani öyle samimi olduğun arkadaşların olsa anlarım da tanımazsın etmezsin ne işleri var evinde yatılı misafir olarak bunların

Siz de 6 gün maşallah kapak iyi atmışsınız
Otel gibi yatmadan yatmaya kullanmıssınız
Kimbilir hergün yıkan paklan, heryer heryere girmiştir.
Tekneymiş, lunaparkmış lütfetmişsiniz sanki siz olmazsanız gidemeyecek yerlermiş gibi
Öyle misafir değil kuzenim kardeşim olsa istemem.
Pansiyon tut kafan rahattı önce düşüncektiniz
Sizin yüzünüzden masum çocuk birde dayak yemiş

Kocamda kadının numarası ne gezsin

Çok teşekkür ederim

Bi kere öyle Bi hata yaptık 50 binde paramız gitti eşim bide iş yerlerinde bedava işçilik yapti gece yarılarına kadar muglaya gittiğimizde kimseye soylemiyoruz onda da bayramda gitmiştik kayinvalidem gideceğimizi söylemiş kuzeni karşıladı illa gelin gelin eşide aynı şekilde dediğim gibi bitti bu arada yattığım odayı da sildim supurdum temizledim öyle çıktım neyse son oldu keşke çocuğu dövecegine gel demeseydin bide gitme diyorsun diye yüzüne vurdum yok ben gevezelik yaptığı için sana değil falan dedi Ama nafile sonra kayinvalidem o hep böyle bağırır döver dedi burda da öyle size değildir dedi ama bilmiyorum çok uzulmustum

Ahh çok teşekkür ediyorum yorumunuz için. Ne kadar geniş yelpazede olaylara bakabilen pozitif birisiniz. Sizin gibi iyisi ve kötüsüyle her kanaldan görebilerek yorum yapan kk üyelerini görmek beni çok mutlu ediyor. Hepsine de tekrar teşekkürler

o zamanda evin içine s*çıp ortalıgı iyice dağıtıp giderler konu sahibi hepten perişan olur eve dönünce

Düğünüme gelmeyip evlenince taşındığın tatil bölgesine tatile gelme derdine düşen 30 yıllık arkadaşımı bir kalemde sildim telden vs engelledim. Kimse umrumda değil bu yaşıma kadar yeterince boş beleş insanların gönlünü yaptığım karşılığı sıfırdı. Artık uğraşmıyorum herkesin suratına kapıyı çarpıyorum. Çünkü Ben değerliyim isteyen istediğini düşünsün. Umrumda değil.

Kadının bunaldıgıni görüp birde yüzüne vurdunuz yani çocuğu dövecegine gel demeseydin diye.
Emin olun mecburiyetten gel demiştir yoksa kimse meraklı değildir eşinin akrabalarını bir hafta evinde misafir etmeye. Kadının suçluyorsunuz aslında ailece. Kayinvalidenize falan anlatmaniza da gerek yokmuş. Ne olduğu gayet açık.

Konu sahibi, tüm yorumları okudum neredeyse. Sadece şunu belirtip gideceğim, kocanızla iyi bir konuşma yapmanız gerekiyor.
Sırf arkadaşını ve eşini bilmem kaç gün evde ağırlamak istemediniz diye, kayın ailesi için onlar da gelemeyecekler demesi kabul edilemez. Sinirle söyledi vs. diyorsunuz da normal zamanda herkes iyi, mükemmel zaten. Marifet öfkeliyken nasıl davrandığımızdadır. Kocanız maalesef çok yanlış yerden saldırmış, hiç değmeyecek bir mevzudan sizi vurmaya kalkmış. Ben olsam çok kızardım. Şu hayır deme mevzusunu çoktaaaan halletmiş olmalıydı bana kalırsa.

Bu sezon yine gelin gelin arıyorlar aramasın demek istediğim bu kadında arayıp mesaj atıyor onlar sezonluk gidiyor ve her sezon cagirmasinlar neyse bir hata yaptım ve gerçekten çok pismanim bir daha asla olmaz onlar gelebilir başımın ustunde yerleri var ama biz asla sanirim ben misafiri seviyorum herkes sevmeyebilir tabiki ama Allah bana bu yüzden öyle güzel kapılar açtıki gerçekten inanılmaz

İyi de konu sahibi kocasına kocacığım sen bilirsin deyip misafire mesaj atmamış ki. Sinir ola ola misafir ayarlayıp, pasif agresif davranacağına kocam benden habersiz size evet demiş, müsait değilim demiş. Evet en suçlu kocası tabi. Bir de konu sahibini ailesi ile tehdit ediyor.
Misafire de hiç acimadim. Benim kocamin arkadaşına gidecek olsak ki gitmeyiz. Yatılı misafir gitmekten de ağırlamaktan da nefret ederim. Eşime derim ki akşam bir arayalım. Eşi hanımefendi müsait mi diye? Israr et et, bahane sunulduğunda anlamamazliga vur sonra kadın müsait değiliz deyince engelle.
Kocan da çöp bu arada. Çok ciddi oturup konuşman gerekiyor. Ben olsam o tehditi yedirdim ona.

50 bin kaldığınız günlere sayın artık
1 hafta tatil ortalama bir otelde 100 bin den aşağı değil şuan.

Gel demiş, demiyecek işte. Sizin kocanız gel derse gorgusuz insan çok, hergün biri gelir kapınıza.
Ay ne kastınız ya
Buyur gelen diyene hemen koşuyormuşsunuz siz?
Lafın gelişi denir o
Hemen gel evime çök anlamını çıkarmanız ne ilginç
Örnek: arkadaşlar ile görüşürüz biryerde, ayrılırken ay ne iyi oldu özlemişiz vallahi arayı açmayalım eve de bekleriz der biri, karşılığında biz de bekleriz buyrun gelin denir.
Bu gelin evime yerleşin üstüne tatil yapın demek değildir.
Israrla davet başka birşeydir. Haftaya şu gün gelin denir, birgün önce yarın geliyorsunuz değilmi mutlaka bekliyoruz denir. Konuda öyle birşey var mı? Yok!
Konusahibi siz aman sorununuz eşinizle de millete ne sardın, kocandan çekiniyorsun falan filan diyenlerede hiç takılmayın.
Eşinize çok yerinde ve güzel ders olmuş, bir daha size sormadan birini çağırmaya cesaret edemez sizi tehdit etmeye cesaret edemez. Ona kıymet vermeyen biri için sizi üzereken tekrar düşünür.
Burda binlerce kadın var, illaki içlerinde birileri aman falanca şehire gidince de 15 sene önce marketede selam verdiğimiz bir aile var gideriz onlarada kalırız diye tatillerini geçiren bir kitle vardır o yüzden birilerine dokunması çok normal

Konu sahibine yazılan bazı eleştrilere şaşırdım valla. Tamam kocası hayır demeyi beceremeyen tiplerden belli ki ama kavga etmiş işte napacak başka. Evden kovup boşanma davası falan mı açsın? Erkeklerin çoğu böyle zaten. Misafir gelince ağırlamadıkları ya da ortalık pismiş ne ikram edilmiş umursamadıkları için misafir ağırlamayı çok küçük bir şey sanıyorlar.

Bir kaç yıldır gelmeye çalışıp bahanelerle reddedilen insanlara da bir ders vermek mecburi olmuş artık. Evlerinde oturan saf ve temiz insanları konu sahibinin kocası bin bir yalanla evlerine getirmek istemiş de kadın misafirleri engellemiş gibi garip garip yazılar.

Tatil beldelerinde oturan insanların kaderi bu zaten. Birine hayır dese öbürü çıkar bitmez bedavacılar. Çok yakın , çok iyi anlaşılan akraba falan olsa da ev sahibi özellikle davet etse neyse. Dış kapının mandalları , bir de yüzsüzler.

50 bin kaldığınız günlere sayın artık
1 hafta tatil ortalama bir otelde 100 bin den aşağı değil şuan.
O zaman 50 bin çok kıymetliydi Türk parasının pul olmadığı zamanlardi hatta evimizi ipotek ettirip esime kredi cektireceklerdi 50 binle kurtardik kayinvalidenin eşimin ve kuzeninin saçmalığıydi depremde bile bir yaşında ve 6 yaşında çocuğumla kimseye gitmedim bana büyük Bi ders olmustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…