Bana Bedava tatile gelecekler

Binbir türlü entrika çevirdin derken ??

Siz olayı sadece eşim yönünden almakta ısrar esiyorsanız size o açıdan öyle gelebilir

Benim konum benim gıcık olduğum insanlar ve ben onları konuşuyorum

Hayırdır neden buladar bilendiniz ve erinmeden bu kadar uzunn yazıp bu insanları korudunuz da sadece benim evliliğimi ele aldınız ilginç

Ayrıca o bizim meselemiz
Herkes hata yapar
Eğwr öyle olsa ilk yıl gelmişti bu adamlar ve daha nicelwri

Ayrıca ben onun ailesine davrandığımın kaç katını oda benim aileme yapıyor hatta ailemden
Bazı insanlar ona yıllar evvel çok yanlışta bulunmuşlardı onları bile davet et gwlsinler diyor
Kin gütmüyor
İnsancıl diyorum
Şuan sinirli diye saçmaladı ama bunu ödeyecek

Altına imzami atarım. Ben de benzer minvalde bir mesaj yazdım. Tum problem adamda. Bugun bu insanlar için esini ezen yarın baskalari için ezer. Hayir diyemiyormus da bilmemne. Bence en baştan kendi davet etti bu insanları ya neyse...ondandi bu ucuk tepkiler. Bu sorunun şimdilik cozuldugune sevindim konu sahibi ama eşinizle ciddi bi konuşma yapmaniz gerekiyor. Sorun halloldudeyip konunun üstünü ortmeyin. 15 yıllık evlilikte eşiyle ortak karar almayi ogrenememis bi insan var karsinizda. Yoksa daha cook sorun yasarsiniz

Karşı tarafı korumuyor ki o uzun ama anlamlı mesajı yazan arkadaş...
Size demek istiyor ki kısaca burada asıl problem eşiniz diyor.
Karşı tarafın bu kadr rahat olmasının sebebi de eşiniz. Onlara sınır çizemeyen hatta anladığım kadarı ile EL e kendini iyi göstermeye çalışan birisi.

E in büyük sıkıntı eşiniz. Size ve düşüncelerinize saygı duymuyor.. Anlamak istemiyor iletişimden Bi haber.

Gelelim simdi karsı tarafın kadınına eğer senaryodaki gbi yüzsüz, bedava tatil için çabalayan uyanıklar ise o zaman ona iyi bir ders oldu.

Öyle olsa kadın mesajda bizi eşin davet etti bu ne terbiyesizlik der!
İkincisi ben kaç kez gelmek istediklerine şahit oldum biri mesajda biri telefonda

Alt kısımda yazdıklarınızı da sabahtır bende söylüyorum. Aksini söylemedim

o imza attığınız yazının sahibi çok içerlemiş uzun uzun yazmış da ondan dikkatimi çekti

Aynende suçsuz insanlar diyerek onları savunuyor
Neyse

O kadar insancıl ama sizi insan olarak görmüyor o zaman. Arkadaşım insancıl adam eşi haklı olarak tepki gösterdiği yerde evliliğinde kriz çıkarma pahasına hemen karısının ailesini ağzına almaz, hele hele ailesi ile hiç tehdit etmez. Sizin kocanız sadece el iyisi. Siz bunu görmek istemediniz.
İma ettiğiniz şeyi görünce ayırca güldüm.Ben onlar gelsin kalsın hizmet edin demedim. Sorununuz eşiniz derdinizi onunla halledin, ona haklı olduğunuz yerde kendinizi savunmaktan acizlik gösterip millete bulaşmayın dedim sadece. Hayatım boyunca bırakın eşimin arkadaşlarını eşimin birinci derece akrabası dışında kimsede yatılı kalmam, orada da kendine ait odam var zaten. Zaten kendi arkadaş çevremizde böyle birşey yapacak kültür düzeyinde insanlar değil. Ekonomik durum olarak da milletin evinde kalmaya gerek duyacak bir halde değilim. beni dert etmeyin yani. Ben sadece sizin gibi kadınlara üzülüyorum.Sizin gibi kadınlar göre kocası başka kadınla flört eder, kadın öcü adam kandırılmış, koca arkadaşları ile yedi yirmi dört gezme tozma derdinde evini umursamaz arkadaşlar kötü koca masum. Kocanın ailesi adamı ve hatta kadını maddi manevi kocası yüzünden sömürür koca masum aile iyi kötü bu kafaları bir bıraksanız mı acaba. Siz evlendiniz diye tüm dünya sizin evliliğinizi ve mutluluğunuzu korumak zorunda değil. Ancak sizin gibi kadınlar bunu anlamıyor. Eminim kocanız başka kadın ile flört etse hemen kadına yüklenir siniz kocamı kandırıyor diye ve gene eminim ben gene sorunu eşinle çöz evliliğini koruması gereken kişi o desem siz gene hayırdır kocama laf söylüyorsun diye gayet basit ve sığ bir düşünce ile aklınca ima yolu ile kendini savunmaya çalışır kocacığına laf söyletmezdin. Bence aklınızı başınıza alın siz nikah kıydınız diye evrendeki insanlara sizin evliliğinizi koruma misyonu yüklenmiyor. Evliliğinizi koruması ve size saygı duyması gereken kişi eşiniz. Kocanız elin adamları gelip tatil yapacak diye sizinle kavga edip ailenizle tehdit edip onları sizin evinize sokmayacağını söyleyebilecek saygısızlığı göstere biliyorsa burada benim kocamın gözünde ederim ne kadar diye bir oturup düşünmeniz gerekir. Zira bende 15 yıllık evliyim bırak eşim ailem ile tehdit etmeyi arkadaşları için benim kalbimi kırıp kavga çıkarsa geri dönüş olmayacağını bilir. Aynı şey benim içinde geçerli. Zira biz evlendik birbirimize karşı sorumlu olan kişi biziz ve bu yüzden birbirimizin önceliği de biziz. Kocaya ya da eşe laf geçiremediği için millete sataşmak acizlik bana kalırsa.

Sizin dün taptığınız tüm yorumlara şöyle bir baktımda içinizde büyük bir nefret var gibi herkese olumsuz yorumlar yapıp duruyorsunuz. Bakış açınız çok kirli ve karamsar
Bu kadar uzun uzun neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz.
Kimsenin kadına küçümsemek için mesaj attığı yok
Ayrıca ugraşmamın sebebi konunun bir tarafı bile olmayan haberi bile olmayaz yazık zavallı kadın değil diye ima etmişsiniz de ben onlara gıcığım yaptıklarından dolayı

Siz halen normal birilerriymiş de güç gösterisinde bulunuyormuşum gibi niye aşağılayıcı mesaj yazmışım da ne geçmiş elime sorgusunu yapıyorsun

Senin gibi mutsuz olupta özellikle burda insanları
Doldurup zevk alan bir tayfa var zaten biliyoruz yıllardır.

Onun için elindeki veri az gelince uzun uzun yok aldatırsa yok aile ile sorun çıkarsa yok arkadaşlara takılırsa gibi de bdv ın en sevdiğiniz yerlerinden derleme yapmışsınız

Burda herkes aynı fikirde arada sizin gibi farklı yerden bakıp mesaj atanlar oldu ama onlarla mesajlajmalarımıza bir bakın ne kadar sakin ve seviyeli
Birde kendi ilk mesajınıza bakın gün içinde patlamaya hazırmışsınız da artık ne yaşıyorsanız gelip burda bana patladınız gibi

Tamam
Hadi şimdi bedava tatiline git çünkü hiç inandırıcı değilsin
Bir de bu negatif enerjini diğer bdv konularına sakla
Daha çok koca var paylaman gereken görev edindiğin

Boşverin eşiniz başkalarına sümsük size kaplan kesildi ama heeç yutmadınız. Belescileri hizaya getirdiniz adamı da getirirsiniz şimdi yalakalık yapıyor ama ailenize laf söylemesini yedirin ona yutmayın.sevgiler

Öyle tabiki
Sanki ben burda kocam canım kocam bakın, demişim gibi
Gelmiş kocanla derdini çöz masum insanlarla ugraşma entikalarla diyor

Konuda ne kadar rezalet tavsiyeler verilmiş ya. Hiç görgü adap kalmamış gerçekten. Kocan davet etmiş ya da kabul etmiş her neyse yapacak bir şey yok. Bir sonrakine kabul etmesin. Geldiklerinde onlara hizmet etmezsin, yapılacak bir şey varsa misafire ay canım şuna bir el atar mısın dersin olur biter. Diğer türlü ayıp eden sen olursun.

Kesinlikle katılıyorum hem adam davet ediyor, arkasindan karısı instadan tripli mesaj yazıyor, aramıyor bile.
Konu sahibi; senin eşin onları davet ettiyse, onlar da davete icabet etti diye o aileye kizamazsin. Sorununu eşinle çözmen lazım. O aile nerden bilsin sizin istemediginizi. Kocanız davet edince karısı da kabul etmiştir diye düşünürler.
Misafir istemeyebilirsiniz ama bu şekilde davranmanız çok ayıp

Öyle tabiki
Sanki ben burda kocam canım kocam bakın, demişim gibi
Gelmiş kocanla derdini çöz masum insanlarla ugraşma entikalarla diyor
Yav iyi de senin kocan bu şekilde davrandıkça sen daha çok ağlarsın, bu olay biter baskasi başlar. İnsanlar o yüzden eşinle sorununu çöz diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…