Bana Bedava tatile gelecekler

Yani gücünüz eşinize yetmiyor, misafirlere tavır yapıp rahatlayacaksınız. Bunun anlamı bu.

Karşıdaki kişiler yüzsüz, eşiniz de hadsiz ama eşe bir şey diyemeyip insanlara laf söylemek çok anlamsız.
Çünkü bugün bunlar olur, yarın başkası. Eş anlamadıktan sonra kaç kişiyle mücadele edeceksiniz?
Ben olsam çıkar tatile giderim. O olmuyorsa aileme ya da bir arkadaşıma.
Hizmeti de insanlık bu değil, misafirliği ne zaman unuttun diyen adam yapsın çok biliyorsa.

ah canim benim ya ayni sey ablamin basindaydi hem de gunlerdir. kadin 1 hafta kaldi, daha sonra kadinin yigeninin de ayni sehirde oldugunu ogrendi ablam ve cok sinir oldu. hem bu sicakta calis hem de aksamlari gel misafirle ilgilen. resmen yiprandi. esinizin haberi olmasin ama gelecek olan kisinin esine mesaj atin musait olmadiginiza dair. esinizle de 3 gun kavga edersiniz gecer. bu sicakta birilerinin tatil keyfini siz cekmeyin

Ay evet hala şu düğününü konuklara kilitleyen arkadaşının düğününe gitti mi merak ettiğim bir üye var mesela bize de yazık

yaa ben uyuz oldum o konu sahibesine inşallah gitmiştir
özelliklede baktım forumada giriyordu insan bir yazar gittim gitmedim diye.

Bozulmazlar mı…
Ne diyorsun o biçim bozulmuşlar ve moralleri 0’dır.
Bilirim böyle insanları kendileri herkese gider yapar, sıra onlara gelince ağam paşam çekilsin isterler..
Yeğeninize yaptıkları olacak iş değil.

Üzmek istemem ama eşiniz kendini saydıracak insanlara karşı.
Siz ince ince işleyip, zamanla emin olun onlarında akılları başlarına geliyor. Değişiyorlar.

Çok iyi yapmadınız tam yerine koydunuz süper, manzara izlesinler yol üzerinden

Baştan göğe kadar haklısınız bin tane otel vardır eminim ki çevrenizde,çok istiyorlarsa tutsunlar otel size de bir ugrasinlar hele ki şu sıcaklarda dediğiniz gibi ya markete gitmekten aciziz biz hava 40 derece diye değil ki bir de temizlik yemek gezdir harca bir ton yük

Kızlar yine bir son güncelleme

Ben kadın mesajımı görsün diye takiplemiştim profili açıktı
Bana Mesaj gönderdikten sonra beni takibinden çıkarmış profilini de gizlemiş
Ah kıyamam alınırmıştaaa
Tühhhh şimdi para vererek tatile gitmek zorundalar yaaaa

Eşe bir şey diyememek mi?
Yani nedir bu konu açanı illa nerden ne bulsam da yersem merakı anlamıyorum.
Eşime hiç bir şey demedim gelsinler dedim ama arkadan plan yapıyorum.

Onların yanında kavga etmek istemiyorum. Hem başarıya ulaşacaklar her anlamda hem de ben geri adım atmam iş çok büyür diyorum.
Eşime gelince bende zaten suç onda deyip dünden beri kavga ediyorum
Ve ölümüne restleştim

Dahası da boşarım hadi
Eşimin huyu bu ama burda yine yazdım ki çağıramıyor zaten
Bu sefer yapmıi işte yüzü tutmamış zaten burnundan getirdim bence

Neyse yorum için teşekkürler

Süper oldu bu , bir daha gelelim demeye yüzü olmaz

Kızlar meğerse engellemiş ben üstün körü bakmıştım.
Demek iyi oturdu

Yuh. Aglayarak gunlugune yazmaya gitsin. Hem 2 senedir gelmek isteyecek hem gelme deyince "istemem yan cebime koy" edasıyla yol üstü diye ugrayacaktik de, sonrada engelle. Ay bana bu konu bugun inanilmaz bi rahatlama hissi verdi

Sizin gibi kadınlara üzülmüyorum ben ya. Tanımadığınız insanlar ile ilgili binbir türlü entrika çevirmek yerine sorunu sizi hiç yerine koyan kocanız ile mi çözseniz acaba? Kocanız kimseye hayır diyemiyormuş çok insani yönü kuvvetliymiş ama milletkötü diye kendinizi kandıroyorsunuz. Arkadaşım biraz aklını başınıza mı alsanız acaba. Adam senede belki bir ya da iki defa görüştüğü işi olmayınca aramayan arkadaşları için seni yok saymış, yetmemiş bir de sen onun ailesine senelerce hizmet edip ağırladığın halde elin yedi kat yabancısı için senin aileni senin kendi evine sokmamak ya da kötü davranmak ile tehdit etmiş sen hala kocan şöyle iyi böyle iyi diye saçmalıyorsun. İyi adam menfaati olmadan onu aramayan insanlar için eşini ailesi ile tehdit eden adam iyi falan değildir kusura bakmayın.Sizin gibi kadınların anlaması gereken şu sizin sorumlu tutmanız gereken kişi eşiniz bir derdiniz varsa en son 12 sene önce gördüğünüz kadınla değil eşiniz ile çözeceksiniz. Belki kadının dediği doğru haberi bile yok ya da buradaki birçok üyenin dediği gibi o da kendi kocasına laf geçiremediği için mecbur gelecek. Siz konuşmada taraf bile olmayan birine el altından küçümseyen bir mesaj atınca ne oldu yani? Kocanız tarafından umursanmıyor ve yok sayılıyorsunuz. Elin adamları için onun gözünde hemen harcanacak bir yerdesiniz. Adam sizin ortak mülkünüze sizin ailenizi sokmamak ile tehdit edecek kadar umursamıyor ve o evde sizin de hak sahibi olduğunuzu düşünmüyor siz neler ile uğraşıyorıyorsunuz. Eminim sizin yeğeninizi kendi ailesinden saymadığı için arkadaşının yaptığını da önemsememiş. Emin olun aynısını kendi yeğenine yapsaydı tepkisi çok daha farklı olurdu. Ben sizin yerinizde olsam milletin arkasından entrika planı çevirmek yerine 15 yıldır aynı hayatı paylaşmanıza rağmen sizin isteklerinizi bu kadar yok sayan ve millet için sizinle tehdit edebilen bir adama nasıl arkanızı dönüp eşim diyebileceğinizi düşünmenizi tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…