Bana Bedava tatile gelecekler

ahfjkkk dabi dabii :) helal hallettin bak ...kendi işini kendin gördün

Mesajini begen kadinin
Gelmediginiz icin tesekkurler anlaminda

Hım aynen öyle yolları üzerindedir.
Mesajda eminim gitmemiştir.
Düşünüp taşınıp öyle mesaj yazdılar.
Çok bozulmuşlar sizi yol üzerine atıp gitmişler akılları sıra.
Beleşçi tayfa bunlar…

Valla şeytan diyor mesaj at bir tane daha
Üç yıldır yol üzerindeyiz diyemi gelmek istiyorsunuz diye

Çok iyi yapmışsınız

Valla şeytan diyor mesaj at bir tane daha
Üç yıldır yol üzerindeyiz diyemi gelmek istiyorsunuz diye
Antalya’da akraba ve arkadaşlarım , sayısız arkadaşım İzmir’de, bi kaç arkadaşım Muğla’da, bi arkadaşım Akçay’da, Tekirdağ’da akraba arkadaşım dolu dolu…
Hiç birinini yazlığına asla gitmem, hepsi de çağırır çünkü haddimi bilen bi insanım.
Direk ben kimsenin yazlığına gelmem, bulunduğunuz yere gelirsem ev yada otel tutarım diyorum.

Bu insanlar evlerinde, yazlıklarında aaaa biz geliyoruz deyip karşılamak zorunda mı???

Muğla’ya gittim geçen sene arkadaşlarım instagramdan gördüler görüşelim felan muhabbeti tamam dedim. Eşim akşamları online çalışmak zorunda kaldı görüşemeyeceğiz dedim.
Gittigimiz koylara da onları alıp götürmek istemedim açıkçası iki çocuk arabada istedikleri gibi oturup kalkıyor denizde ilgilen felan. Eşim cok anlayışlıdır çocuklara bakar ben yüzerim denizde baya zaman geçiririm. Her günü dolu dolu yaşamak istedim.

Her sene ille bi Muğla yaparız bu sene de ayarladım, mis gibi bahceli kocaman ev. Gene kimseye haber vermedim. Bu sene de görürler gittiğimi görüşmek isterlerse (cocuklar bu sene artık ele avuca geliyor, laftan sözden anlıyorlar) şu gün şu koydayız bu gün bu turdayız isterseniz görüşelim dicem. Müsait iseler gelsinler.
Olmayada bilirler hiç sorun değil ne onlar bana uymak zorunda ne de ben onlara.

Şu yazlık bölgedeki insanlarında herkes gibi hayatı var. Bi kavrasalar artık..
Sizin arkadaşlar; Hem ceplerinden para çıkmasın hemde şu hadsizliğe bakın.

Airbnb den çok güzel evler ve villalar var.

Tutsunlar kac gün kalacak iseler ondan sonra yol üzerinde kalan herkesle görüşünler.

Ay içim soğudu konunuza ama çok buzulmuşlar mesajdan belli.
Ohhhh… Şimdi moralleri 0 0 0’dır…

Derhal birşey uydurun kabul etmeyin sakın kendinizi sinir etmeyin değmeyecek insanlar icin arayın birsey uydurun geçin devir onu bunu gezdirip yedirip icirecek devir degil heleki cok samimi dgilsiniz gerek bile yok bende yazlik bölgedeyim bu sene kimseyi kabul etmedim koca sene aramayan insanlar yaz gelince hep akıllarında ben ... kimse kusura bakmasin açın telefon uydurun bisey

İsteyen yabancı ülkede bile başının çaresine bakıyor. Bunlar beleşe hazıra alışmış
Ben utanırdım görüşmem olmayan kadına sırf eşler konuşmuş diye gitmeye
Ne saçma ya

Sizin yaptığınız gibi yapıyorum ben de gidilirse bir yere
Böyle olmalı herkeste

Benimde içim soğudu
Bozulmuşlar demii ahahahhayy

Yegenime yaptıklarıda yanına kalmadı oh
Bende yegenime mahçup oldum
Kız üç kere iki otobüsle yanlarına gitti eli boş döndü
Bari deyin ki uygun işimiz yok yada işçi alamıyoruz
Ama böyle bişey olursa kızımız aklımızda olsun çevre yerlerede tanıdıkların yanına aldırırız falan değin

Öğretmen kıza çaycılık teklif edip onu bile başkasına verdik diye dalga gecer gibi

Çok iyi yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…