Bana Bedava tatile gelecekler

Geldiğinde şarkı da söylüyordu bana
Benim adıma bürsürü şarkı besteliyor kendince hep söyler yine içerde elini yıkarken söylüyordu şarkımı

Yüz vermedim pek içim soğumuyor bu adama

Muhtemelen de haberi yok

Ama nasıl olur bunlar nasıl tipler yaaa kadın görüldü yapıp bırakıp eşine demedi mi ki
Dediyse adam nasıl rahat duruyor öyle halen
EŞin seni ikna etmeye çalışıyor ..hiç bir şey çözülmediiiiiiiii farkında değilsin

Bana da böyle
Tek bir şeyle buna mı karar verdiniz?
Eşinizi siz tanıyorsunuz sonuçta, bizler sizin yazdıklarınızdan yola çıkıyoruz yorum yaparken. İstemediğinizi bilmesine rağmen eve yatılı misafir çağıran, istemediğinizi dile getirdiğinizde sizi önemsemeyen, kendinizce engellemek için birşey yaptığınızda size " terbiyesiz, saygısız " diyen, " senin ailenden biri gelince nolcak göreceksin " diye tehdit eden adamın size karşı da " çok verici, aşırı saf ve iyi niyetli " olduğuna inanıyorsanız, siz bilirsiniz...

Geldiğinde şarkı da söylüyordu bana
Benim adıma bürsürü şarkı besteliyor kendince hep söyler yine içerde elini yıkarken söylüyordu şarkımı

Yüz vermedim pek içim soğumuyor bu adama

Muhtemelen de haberi yok

Ama nasıl olur bunlar nasıl tipler yaaa kadın görüldü yapıp bırakıp eşine demedi mi ki
Dediyse adam nasıl rahat duruyor öyle halen
Adamla konustular da "yok kardes ya biraderler planlarinu erteledi siz buyrun bekliyoruz" dedi de seni de onlar kapida belirene kadar sakin mi tutmaya calisiyor acaba 😵‍💫😵‍💫

Adamla konustular da "yok kardes ya biraderler planlarinu erteledi siz buyrun bekliyoruz" dedi de seni de onlar kapida belirene kadar sakin mi tutmaya calisiyor acaba 😵‍💫😵‍💫
Gelmeseler adam kızgın olurdu..ama keyifli duygu sömürüsü yapıyor
Bizimki saf olan yavrum üzüldüm

Siz telefon açın size uygun pansiyon bakıyorum fiyat aralıkları x miktar.
Siz kendiniz mi bakmak istersiniz ben ayarlayayım mı?
Bu insanları kabul etmeyin evinize.

Sanmıyorum 😂
Öyle birşey olursa iş çok büyür, yani bunu yutmam

Ama dememiştir diye düşünüyorum
Adam bunu arayıp bişey deseydi bu anında mesajı bana iletirdi
Al işte aferin beni rezil ettin derdi

Eğer aileniz yakınsa her gün yemeğinizi gidin orada yiyin çocuklarınızla eve de gidince odaya çekilin başım ağrıyor migrenim var diyerek şuraya gidelim buraya gidelim derlerse de geçen gün akrabalarım buradaydı Ben oraları gezdim siz gidin gezin de

Ben net arar bahane bulurdum eşime bile konuşma hakkı vermezdim bu konuda çünkü yamyamlara tahammülüm asla yok. Bizde yaşadık benzerini böylesi küssede olur hatta çok çok faydalı ve sağlıklı olur. En azından anlasınlar bir daha asla sormamaları gerektiğini. Yüzsüzlük çok başka bi seviye ne yazık ki.

Bu arada şimdi eşim kendini mi acındırıyor anlamadım

Mesaj attığımı söyledikten sonrası yazışmada yaptığımız kavga üzerine çocuk bahanesiyle bi kaç kez yazdı
Bende soguk cvp verdim

Şimdi de instagramdan reels atmış birazdan eve gelir oda

Reels şu; kocanız depresyonda mı? Başlıklı bir reels içeriğinde eğer kocanız şöyle böyle yapıyosa depresyonda olabilir
biraz ilgi gösterin vs vs tarzı
Reelsi yollayıp Altınada ilgilen biraz benimle yazmış

Allahım görüldü attım bıraktım ama kahkaha atıyorum 🤣🤣🤣😂

Ne şimdi bu

Eve gelince nasıl davransam ki surat asmama hiçç katlanamazz boyuna surata bak acık gül der
Bu suratı vereceksen yemek de verme der
güç gördüğü için içgüdüsel olarak yelkenleri suya indirmiş.bence bir yandan da hoşuna gitmiş karar alıp uygulayabiliyor olmanız. kadında küstü bence aklınca o yüzden cevap vermiyor.

Bu ne biliyor musunuz derdiniz olunca korkmayın istemediğiniz konuyu net yansıtın demek . İlk başka korkuyordunuz tepki vermekten. Bakın haksız olduğunu biliyor geri adım attı . Siz kendinize değer verirseniz herkes verir
Kır papatyası ben hangi ara tepki vermekten korktum ki olay dün yaşandı dün söylediği andan itibaren kavga ediyorum zaten

Size de içimi döküp biraz akabinde hemen işe giriştim bana o mesajı atarsan görürsün dediği an attım mesajı

Ben huzursuzluk istemiyorum
Kavga stres çekemem
Korkmak bunun neresin de ben anlamadım da ikidir bunu yazıyorsunuz

Ne yapayım sizce ya gelmemeleri için yada gelirlerse ne yapayım
Siz arayın iptal edin yani eşim tamam demiş ancak söylemeyi unutmuş bizimkiler gelecekti falan diyin zaten istemediğinizi anlasınlar böylece mesafenizi koymuş olursunuz. Hele ki faydalanıp karşılığında asla gram faydası olmayan insan daha da sinirimi bozuyor :))

güç gördüğü için içgüdüsel olarak yelkenleri suya indirmiş.bence bir yandan da hoşuna gitmiş karar alıp uygulayabiliyor olmanız. kadında küstü bence aklınca o yüzden cevap vermiyor.
Kadınla bir sohbetimiz olsa tmm küssün normal de
Küsmek ne ya 😂

İnsan acık mahçup olur, eşim ısrar etti haberim yoktu ne bilim bişeyler yazsaydı
Çok ilginç

Sanmıyorum 😂
Öyle birşey olursa iş çok büyür, yani bunu yutmam

Ama dememiştir diye düşünüyorum
Adam bunu arayıp bişey deseydi bu anında mesajı bana iletirdi
Al işte aferin beni rezil ettin derdi
Neden keyifli olabilir? gelmeyeceğine emin değilsiniz farkındaysanız herkes öyle söylüyor siz keyiflenmek için erken davranıyorsunuz. Eleştri olarak görmeyin yazdıklarımızı olay netleşmedi ve eşiniz keyifli...ailen bile gelemez diyen adam! hiç mi şüphelenmiyorsunuz?

Neden keyifli olabilir? gelmeyeceğine emin değilsiniz farkındaysanız herkes öyle söylüyor siz keyiflenmek için erken davranıyorsunuz. Eleştri olarak görmeyin yazdıklarımızı olay netleşmedi ve eşiniz keyifli...ailen bile gelemez diyen adam! hiç mi şüphelenmiyorsunuz?
Bence adam bunu hiç aramadı buda o mesajı atmadığımı blöf yaptıgımı sanıyor ondan keyifli

Yani adama yok biz hallettik siz gelin diyemez bence

Kır papatyası ben hangi ara tepki vermekten korktum ki olay dün yaşandı dün söylediği andan itibaren kavga ediyorum zaten

Size de içimi döküp biraz akabinde hemen işe giriştim bana o mesajı atarsan görürsün dediği an attım mesajı

Ben huzursuzluk istemiyorum
Kavga stres çekemem
Korkmak bunun neresin de ben anlamadım da ikidir bunu yazıyorsunuz
Konunun başındaki mesajlarinizdan böyle cikarimda bulundum. İlk başta gelirlerse onlara tepki koyarım eşim yokken dediniz ya mesela ya da onlar yüzünden eşimle boşanma aşamasına geleceğiz gibi . Eşiniz mesela uzaktan arkadaşi için size ailen de gelemez diyebiliyor bu durum bana normal gelmedi

Konunun başındaki mesajlarinizdan böyle cikarimda bulundum. İlk başta gelirlerse onlara tepki koyarım eşim yokken dediniz ya mesela ya da onlar yüzünden eşimle boşanma aşamasına geleceğiz gibi . Eşiniz mesela uzaktan arkadaşi için size ailen de gelemez diyebiliyor bu durum bana normal gelmedi
Kavga etmek istemeyişimden işte
Boşanma aşamasına geliriz çünkü ben geri adım atmam. Büyürse ben dahada büyütürüm işi

X