Bana Bedava tatile gelecekler

Ayyy böyle adamlardan nefret.!
Eşiniz ne meraklı milleti ağırlamaya, ağırlatmaya.. Yeğeninizi işe alma mevzuna insan biraz takılır da gurur yapar. Gurursuz erkekleri hiç sevmiyorum ya. Böyle el iyisi.. Herkes onu iyi bilsin, iyi insan desin bla bla....
Allah size kolaylık versin. Asla ama eşiniz iyi niyetli, saf, temiz kalpli değil.
Manipülatif, el iyisi, herkes iyi bilsin iyi desinci Bi adam.

Şimdi normal olsalar şöyle düşünürdüm bu durumda:

Kadın okudu ne yazacağını şaşırdı dumur oldu.
Sonra eşine yetiştirdi. Kadın istemiyo belli diye ki ben merhaba falan bile demeden direk olaya girdim mesajda gayette soğuk ve net yazdım.

Direk şunu yazdım

Xx sehre geliyormuşsunuz. Eşim benden habersiz sizin yatılı kalma isteğinize evet demiş
Onun haberi yoktu ben abimleri çağırdım. Deprem bölgesindeler malum sürekli sarsıntı oluyor korkuyorlar evde kalmaya o yüzden bir süre Bizde kalacaklar bKusura bakmayın eşimin haberi yoktu yani benim başkasını çağırdığımdan. Artık gelirseniz buralara dışarda görüşür eşim ve xx bey
Kısmet olursa bir günde biz buluşuruz dışardaa yazdım”

Bunun üzerine eşime demeden ya gelirler bir yer ayarlar kalırlar eşimin o gün haberi olur. Dışarda buluşmaya çağırınca adam
Yada gelecekleri gün eşim arar kaç gibi geliyorsunuz diye o şekilde adam konuşur gelemiyoruz veya geliyoruz otel ayarladık yerleşelim akşam buluşuruz diye

Ama işte bilemiyorum bu yüzsüzlükle
Ben hemen eşinin aramadını bekliyordum açıkcası

Neyse benimki uyuyunca bir bakayım mesaj fln atmış mı ne yazışmışlar

Neden keyifli olabilir? gelmeyeceğine emin değilsiniz farkındaysanız herkes öyle söylüyor siz keyiflenmek için erken davranıyorsunuz. Eleştri olarak görmeyin yazdıklarımızı olay netleşmedi ve eşiniz keyifli...ailen bile gelemez diyen adam! hiç mi
Ayyy böyle adamlardan nefret.!
Eşiniz ne meraklı milleti ağırlamaya, ağırlatmaya.. Yeğeninizi işe alma mevzuna insan biraz takılır da gurur yapar. Gurursuz erkekleri hiç sevmiyorum ya. Böyle el iyisi.. Herkes onu iyi bilsin, iyi insan desin bla bla....
Allah size kolaylık versin. Asla ama eşiniz iyi niyetli, saf, temiz kalpli değil.
Manipülatif, el iyisi, herkes iyi bilsin iyi desinci Bi adam.
Olabilir haklısın
İlk kavgada bunu da diyecem

Ekstra bir çabaya girmeyin,misafir yemeği çıkarmaya çalışmayın.Siz normalde ne yiyorsanız iki tabak fazla koyun.Orası yabancı ülke değil,dil bilmez yol bilmez değiller.Rehberlik yapmanıza gerek yok.Aaa valla hiç sıcakta gezemem,şuralara gidin diye en fazla tavsiye verin.Eşinizin hatrına yüz göstermeye çalışın ama hiç yormayın kendinizi

Ben kadını çok tanımıyorum birde kocası kocamın arkadaşı
Ve gel demiş bile çoktan
bu yaz 3 yıldır gelecezde gelecez deyip duyor reddedildikçe pislikler tut bir otel gel
Beni bekliyor
Derdi bizi görmek değil ama bizi ziyarete geliyomuşşş he yedik
Yazlık evlere davet edilmeden gidilmez. Çok yüzsüzlermiş.

Kızlar şimdi iki planım var

Hangisini yapayım

1. O uyuyunca mesajları kontrol edip öğreneyim
(Adam yazmış mı bişey diye)

2. Şuan eve geldiğinden beri yüz vermiyorum konuşmuyorum. O üzerime düşüyor şuan başka odada. Ona mesaj atayım
Bak yüzsüz kadın sabahtır mesajıma cevap bile yazmadı. Görüldü attı bıraktı ama bana gelecekmiş.(….).

Hangisini yapayım
Eger mesajsa lütfen (…) yeri siz doldurun onuda eklim

Şimdi normal olsalar şöyle düşünürdüm bu durumda:

Kadın okudu ne yazacağını şaşırdı dumur oldu.
Sonra eşine yetiştirdi. Kadın istemiyo belli diye ki ben merhaba falan bile demeden direk olaya girdim mesajda gayette soğuk ve net yazdım.

Direk şunu yazdım

Xx sehre geliyormuşsunuz. Eşim benden habersiz sizin yatılı kalma isteğinize evet demiş
Onun haberi yoktu ben abimleri çağırdım. Deprem bölgesindeler malum sürekli sarsıntı oluyor korkuyorlar evde kalmaya o yüzden bir süre Bizde kalacaklar bKusura bakmayın eşimin haberi yoktu yani benim başkasını çağırdığımdan. Artık gelirseniz buralara dışarda görüşür eşim ve xx bey
Kısmet olursa bir günde biz buluşuruz dışardaa yazdım”

Bunun üzerine eşime demeden ya gelirler bir yer ayarlar kalırlar eşimin o gün haberi olur. Dışarda buluşmaya çağırınca adam
Yada gelecekleri gün eşim arar kaç gibi geliyorsunuz diye o şekilde adam konuşur gelemiyoruz veya geliyoruz otel ayarladık yerleşelim akşam buluşuruz diye

Ama işte bilemiyorum bu yüzsüzlükle
Ben hemen eşinin aramadını bekliyordum açıkcası

Neyse benimki uyuyunca bir bakayım mesaj fln atmış mı ne yazışmışlar

Mesaj bulursan bizede söyle unutma
En sevdiğim konu sahini tarzi bu ya. Aninda guncelleme yapan 🤣

Hangisini yapayım

2. Şuan eve geldiğinden beri yüz vermiyorum konuşmuyorum. O üzerime düşüyor şuan başka odada. Ona mesaj atayım
Bak yüzsüz kadın sabahtır mesajıma cevap bile yazmadı. Görüldü attı bıraktı ama bana gelecekmiş.(….).

Hangisini yapayım
Ay ben ikisini de yapardım of ya 😅😆

Hangisini yapayım

Hangisini yapayım

Yuzsuz falan deme bence. Kadina mesaj attim, gördü ama cevap vermedi. Abim gelecek dedim. Seninde haberin olsun, agzimiz bir olsun ararlarsa falan derdim ben olsam

X