Aynı Evin İçinde 20 Günlük Küslük

İkinci kez evlenirken 20 kez düşünmek taramak gerekirdi aynı evde kalıp tatillere gidip mümkün değil kendini bu kadar saklamış olamaz siz sadece olayın aşk boyutuna kapılıp kocaman hatalı bir eşlik yapmışsınız bu adamlar çok zordur duzelmezler ki...

Kendi yapsaymis yemegi sofra bulasigi belki aklina gelirdi el opmek

Kusme huyu degismez, cimriligide degismez maalesef. Bence bunuda bosarsin cunku cekilmez bi herif

Yaaa bırak Allah aşkına yaptığı çok aptalca bir şey kesinlikle sen barışmaya çalışma. O ne ya öyle hayat mı geçer. Saçmalığa bak küsmüşmüş.

Bence haklısınız bazen bende öpmek istemediğimde gelen misafire hoşgeldiniz der geçerim herkesi cuk cuk öpme olayı covidden sonra geçti zaten…
Ayrıca çoğu yazdığınız şryi okudum yakıtına kadar doldururdum demişsiniz gerçekten büyük cimri sanırım yakıtını doldurmak nedir ya çok üzücü bi seviye. Cimrilik seviyesini anldığım kadarıyla bıktırır insanı yani.
Küsüp annesine gitmesi de saçmalık yani eşinizin dişil enerjisi yüksek sanırım biraz regli oluyomuş gibi davranmış 20 gün küsmek yatak ayırmak falan ne? Dibineee kadar siz haklısınız. Hiç geri adım atmayın böyle basit bi konuyu olay yapıyorsa bırakın yapsın.

Yok canım gerçekten hiç bu kadar uzun küsmezdi hatta çok nadirdi küsmesi bile. Sevgiliyken çok iyiydi her şey. Düzelmezse kendi bileceği iş çekmem malesef inceldiği yerden koparırım.

Bi gelişme yok mu konu sahibi?

Hayır hala konuşmuyoruz.

Kendi yapsaymis yemegi sofra bulasigi belki aklina gelirdi el opmek

Kusme huyu degismez, cimriligide degismez maalesef. Bence bunuda bosarsin cunku cekilmez bi herif
Olur mu hiç ben yapacağım el öpmek içinde can atacağım aynı zamanda. Ama çok bekler
İşi o raddeye getirirse boşarım. Çünkü boşanmazsam tepeme çıkar tecrübeliyim :)

Yaaa bırak Allah aşkına yaptığı çok aptalca bir şey kesinlikle sen barışmaya çalışma. O ne ya öyle hayat mı geçer. Saçmalığa bak küsmüşmüş.
Hiç düşünmüyorum barışmaya çalışmayı. Onca uğraşayım hizmet edeyim sonra el öpmedim diye küssün. Çok saçma

Durumumuz çok iyi değil o sebeple hayat müşterek diyerek elimden geleni fazlasıyla yapıyorum. Hatta alışveriş çekimizi bile ablam veriyor 800 lira. O kadar rahat beyfendi. Ama yine memnun değil yine değil. Artık çeki almıcam ablamdan.
Hayatta en irrite olduğum şey küsüp annesine gitmesi saçma sapan gerçekten kadın hareketi ama bu erkeklerin bizden aşağı kalır yanı yok.
Gittiği yere gitsin ben de bıraktım artık olan olsun..

Küsme huyu çok kötü. Normalde yanına git uzatmayın cünkü küs kaldikca insan soguyor gerwk yok derdim ama adam ağır saçmalamış. Hem haksız hem de 20 gün konuşmuyor. Bence bu kez yanına gitme. Çünkü gidersen haksız olduğumda bile o geliyor diyecek yine yapacak.

Kv sıcakta banyoya girmeden önüne durup eline mi yapışacakmişsin kadın bile muhtemelen kendi terinden rahatsız olup banyoya koşmuş adamin derdine bak. deli mi ne.

Mesajını okudum ve gerçekten çok derinde hissederek senin adına üzüldüm canım. Çünkü bende de aşoro ilgisiz küsen umursamayan bir eş vardı yakın zamana kadar. 3 yıllık evliliğimi bitirdim boşanma davamız sürüyor. Senin için de hayırlısı olsun canım ama benden sana tavsiye, senin iletişimsiz kaldığınızda çektiğin acıyı hissetmeyen bir adamdan eş olmuyor. Ben bu 3 yılın sonunda psikolojik destek alacak duruma geldim. Umarım sen benim kadar taviz vermeden bu psikolojik şiddetten kurtulursun.

Ben eşim harici kimsenin o sıcak ve pis nemde el öpme beklentisi olduğunu düşünmüyorum. Eşimin saçma sapan halleri işte benimle kavga edesi vardı ve amacına ulaştı. Gerçekten gitmem de konuşmam da hatta gelsin bigün yanıma bu sefer ben uzatıcam bıktırana kadar. Kendi acı ilacı yani.

İlk evliliğimden çok çektiğim için artık çekmem canım kimseyi. Senin içinde bulunduğun durumu çok iyi biliyorum umarım en kısa zamanda atlatıp feraha kavuşursun oh be diyeceğin günler çabuk gelir:)
Eşim için ise bu huy ya bitecek ya bitecek. Başka yolu yok.

Sizin adınıza bende çok üzüldüm gerçekten. Ben erkeklerin küstüğünü vallahi evlendikten sonra öğrendim. Bizde kp herseye ama herseye küser. Aramazsın küser. Gitmezsin küser. Gidersin yine küser

Ayy Allah sabır versin ne diyeyim. Benim eşimde öyle küsmeye falan çalıştı , tabiri caizse evi başına yıktım. 10 dakika küseceğiz sonra barışacağiz dedim. Hatta bu olay yüzünden başımıza büyük bir sorun da geldi . Eşim de dersini aldi iyi oldu hemde . Bir musibet bin nasihattan iyidir demişler. Allah sabır versin . Ben olsam şimdiye boğardim o adami sen nesin de neyin tribini yapıyorsun bana diye . Harbiden ne sanıyorlar kendilerini bulunmaz hint kumaşı falan mı !!!

Benim esim de küserdi. Nisanliyken bile boyleydi iste o zaman insan saf oluyor onemsemiyor.
O küsünce ben giderdim konusurdum iyice şımarırdı.
Sonra cocuk falan olunca umursamamaya basladim. Kendi küstü kendi barıştı. Küslük olunca evde huzur da olmuyor anladi tabi. Artik küsmüyor

O kadar çok uzatacağım ki bu küslük durumunu onu umursamadan bidaha bana küsemicek. Sabrım bitene kadar küsmelerini umursamıcam.
Ama her küslük bu kadar uzun sürerse ayrılırım bekar gibi takılıyorum böyle saçma bi hal.

esininde mi ikinci evliligi. uzuldum valla kus erkek cekilmez seni sevmiyomu yoksa oyle gibi geldi bana

Çevremde gördüğüm kadarıyla iki arkadaşımın eşinde var bu küsme huylarını değiştiremediler biri boşandı maalesef daha fazla tahammül edemedim.
Diğer arkadaşım bu şekilde çekiyor yıllardır.
Konuşun uyarın konuyla ilgili yardım alın olmadı.
Zor valla bu evlilik olayı.
Biz eşimle küs kalmıyoruz ama onun da günlerce surat asma huyu var mesela ikinci şiddetli bir kavga olmadan aklı başına gelmiyor

Küsüp anne evine giden koca zaten problemli de oğlunu git karının yanına sen napıyorsun diye geri göndermeyen kayınvalide ve kayınpedere ne demeli? Üstelik arayıp sormamışlar bile. Çok fena sorunlu bir aileye düşmüşsünüz.

Ayrıca küsen kendisi değil mi siz neden salonda yatıyorsunuz? Bu konuda bile taviz vermişsiniz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…