Aynı Evin İçinde 20 Günlük Küslük

Evet var bi bozukluk. Normal insan tartışır kavga eder bi iletişim kurar. Bizde derin bi sessizlik. Kendimi her şeye hazırladım oluruna bıraktım

Gerçekten saçma sapan konular. Ya bi saygısızlık yapılmış mı ona baksalar ya. Nelerle uğraşıyoruz ya :)

Bu söylediklerin benim irili ufaklı aklımdan geçen şeylerdi ama emin oldum sen deyince. Kesinlikle yapacağım. Evlilikte küslük olmaz max üç gün. Sonrası saçmalık.

Evet var bi bozukluk. Normal insan tartışır kavga eder bi iletişim kurar. Bizde derin bi sessizlik. Kendimi her şeye hazırladım oluruna bıraktım
Kesinlikle normal insan tartışır. Hatta kavga eder. Hatta öfkelenir. Bağırır. Sonra geçer. Bunlar da geçmiyor. Tepki verse,konuşsa diyorsun tamam ne olduğunu bilirim. Bu şekilde ne olduğunu da bilmiyorsun.

Gerçekten saçma sapan konular. Ya bi saygısızlık yapılmış mı ona baksalar ya. Nelerle uğraşıyoruz ya :)
İyi de onlara göre bu saygısızlık ki. Şöyle evliliğiniz ilerlesin daha iyi anlarsınız. Ne kadar saçma konuları saygısızlık olarak gördüklerini..

Annesi gili eve alip agirlayip hizmet ettikten sonra bana el opmenin hesabink soran adami kapiya koyarim, net. O küsmesin, ben kuserim. Adam yerine koymam bi daha. Kusme huyu, cimrilik, hepsi igrenc otesi seyler. Ama ustune bir de sizi ailesine olağanüstü biz ezdirme istegi, çabası var. Zaten el öpme olayi basli basina birine boyun egmek, derin kosulsuz saygini gostermek falan gibi bir hareket. Hic sevmem. Yayginligi ve beklenti haline gelmisligini sevmem yani. Gercek bir bilge gordugun buyugun, canin cigerin deden ninen vs dışında insanin cani gonulden icinden gelmeyen birinin elini opmeye zorlanmasini basbaya zorbalik hizaya getirme çabası olarak goruyorum. Ki esinizin yaptigi da o. Annem bizi kucuklukten buyuklerin elini opmeye hic alistirmadi. Istemiyorsa öpmesin bosverin derdi, diger annelerin aksine "öp cabuk buyugunun elini" demek yerine. Ben asla kv ve kp nin elini opmuyorum sahsen. Cunku neden öpeyim

Eski kv elini uzatırdi hemen. Sinir olurdum. Saygı imiş. Ne saygısı... Benim anam elini öptürmemiş. Sen kimsin... Ben babamın elini öperim. Direkt eline sarılırım. Çok severim babamı çünkü..Elini öpünce mutlu olurum..

Evet var bi bozukluk. Normal insan tartışır kavga eder bi iletişim kurar. Bizde derin bi sessizlik. Kendimi her şeye hazırladım
oluruna bıraktım
Sanki ben ve eşimi anlatıyorsunuz şuan aynı durumdayız 3 yıllık evliyiz hep aynı şeyler başlarda bende de vardı küsme huyu ama ben kendimi törpüledim adam da gık yok çünkü kaybetme korkusu yok isteyerek çok taviz verdim şımarttım ne dediyse yaptım kurallar koydu istemeyerek kabul ettim sonuç ne oldu sen bu evde ne işe yarıyorsun yemek ve temizlikten başka dedi ondan bunları duyacağımı hiç bilmezdim

Benim kv hic bana despotluk yapabilen biri degildir, pasif ve saf bir kadin ama ona ragmen o kadar fosil kafalı ki ilk evlendigim zamanlar geldigimizde selamlasirken once elini uzatirdi. Cok kirliyiz yoldan geldik öpmeyim diyip geçe geçe anladi, alisti. Artik uzatamiyor

Siz ne dediniz buna karşılık?
Ne kadar terbiyesizce yaa kendi yapsın o zaman küçümsediği işleri pis

Siz ne dediniz buna karşılık?
Ne kadar terbiyesizce yaa kendi yapsın o zaman küçümsediği işleri pis
Hiç bişey diyemedim şok oldum resmen zaten evden çıkarken tartıştıktan sonra söyledi basit bir konuydu tartışmada ben bişey diyemeden dışarı çıktı o kapıyı kapattı ben ağlamaya başladım..Ben evlenirken işten ayrıldım 3 senedir çalışmıyorum çalışan bir kadın olsaydım bana bu lafları söyleyemezdi zaten uzun zamandır iş bakıyorum asla kocasının eline bakan bir kadın olmak istemedim ama düzgün bir iş bulamadım

İstersen hiç çalışma
Bunları söylemeye hakkı yok
Adam olduğunu sanıp evlendiyse yanılıyor
Adam olmak deftere imza atmak değil işte onu herkes yapıyor
Karısına böyle şeyler söyleyip onu yermek psikolojik şiddettir bana göre. Ailen uzakta mı

Hayır ailem yakında ama aileme belli etmem kimseyle konuşmam tartışmalarımızı,severek evlendik ama ilişkide taviz veren hep ben oldum hep ben onun dediklerini yaptım kurallarına uydum,kişilik olarakda kuralcı mükemmelliyetçi ama ben öyle değilim herşeyi geçtim ama son cümlesi beni küçük düşürdü çünkü asla hak edecek bişey yapmadım..Şimdi 3 gündür küsüz bu sefer alttan almıycam kendime en kısa zamanda iş bulucam

Hay Allah'ım ya ne bencil ne takıntılı adam sanki bayram seyran olsa neyse gelir gelmez eline.yapismak nedir. Senin hiçbi suçun yok canım bundan emin ol hizmetini de dört dörtlük yapmışsın böyle adamlara yaranilmaz ağzında kuş ta tutsan niye şöyle tuttun derler . Peki merak ettiğim yemek çay aynı odada yenrken konuşmuyormusunuz

Galiba farketmeden ben de taviz vermişim. Ama böyle kişilerde küsmek bi huy. Normal insan gibi değiller.
Senin eşin de çok fenaymış ne kadar ayıp söylediği söz. Evi çekip çevirmekte kolay iş mi. Kendin için iş bul canım o öyle dediği için değil. Part time çalışsan bile bu sana iyi gelir ben partım çok rahat oluyor.

Ben çalışıyorum genelde o geldiğinde dışarda oluyorum. Ya da dışarda vakit geçiriyor oluyorum. Ben evdeysem de gider odasında yer. Ben salonda o yatak odasında yaşıyor zaten. Yeri geliyor hiç görmediğim günler oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…