Bitiyor muyuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E devletten kac tane banka hesabı olduğuna baktınız mı?

Google playden daha evvel yuklenip su an telefonunda olmayan uygulamalari gorebiliyorsunuz. Bu kismida kontrol edin isterseniz.
Google play-uygulamalari ve cihazı yonetin-yonetme-sol ustte yuklu uygulamalar yazıyor ona tiklayinca yüklü olmayan uygulamalar cikacak. Telegram, baska mobil uygulamalar vs daha once telefona yuklenmis mi gorebilirsiniz

Ben hala daha bisey oldugunu düşünüyorum, pusuda kalin

Bu açıklama burdan beni bile tatmin etmedi. Yok psikolojik tedavi görüyormuşsunuzda, hormonmuşta, yorgunlukmuşta... Bu kadar düşünceli biriyse, o zaman üzmek istemediyse ve şu an çok çok daha kritik bir noktaya gelmiş, daha fazla üzülmüş ve yıkılmışken size, ukallalık etmez ve şeffaf olurdu.

Şu an neden daha beter üzdü o zaman?? Felaket derece sizi manipüle etmeye çalışıyor, sizi gerçekten düşünmüyor. Sizin merhametinize oynuyor.

Suçlu olan erkekler, aldattığında bile "Yok ilgilenmiyordun, yok yatakta mutlu değildim, yok kadınlık yapmadın" diyerek sanki bunu yapmaktan haklıymış gibi üste çıkmaya çalışır ya, onun yaptığı aynı bu.

Ki bu adam diş ağrım başımı yastığa koyunca artıyor,dişim zonkluyor oturur pozisyonda iyiyim diye e oturarak uyuruz napalım deyip sarılıp oturarak sabahı eden,işe geç kalacağım uyudum kaldım telefonum sessizde diye işten eve gelip beni uyandırıp işe yetiştiren,babamı özledim diye sinir krizi geçirdiğim esnada hasta haliyle buz gibi balkonda benimle nefes egzersizi yapan adamdı.
Acaba sana bu kadar ilgi göstermiş ve belki de kendince karşılığını alamadığından yorulmuş olabilir mi?

-Bibli -Bibli ’nin kafası iyice karıştı, o yüzden yazmakla yazmamak arasında gidip geliyorum şahsen, şu an en mantıklı karar siteden de eşinden de bir süre uzaklaşması olur bence.

Şahsen açıklama bana inandırıcı gelmedi, adam günlerce eşinin ne halde olabileceğini bildiği halde ısrarla ve inatla ya uyumayı ya da telefonu kırarım böyle şeyler bende ters teper demeyi tercih etti, sonra bir baktım a-aaa meğer 1,5 yıldır kendini arıyormuş.

Başka şeyler olabilir mi ya da söyledikleri gerçek mi bilemem ben hala coin hesabında takılı kaldım çünkü, hangi sitede üyelik açtı, o sitedeki işlem hareketlerine dair hiçbir şey yok.
Coin kısmını 20 bin kaybettim deyip geçti, bana kalırsa Bibli’nin hesap hareketlerine, findex’e bakacağını duyunca panikledi, şifre değiştirme telefonu kırarım şifremi vermem demeleri bu yüzden, e devlette coinler de görünecek sanmış olabilir panikle, kafasını toplayınca neler gözüküyor neler gözükmüyor kontrol etti, sonra özür diledi.

Asıl coin aldığı siteyi söyleyip oraya giriş yapıp işlem hareketlerini göstersin gösterebiliyorsa.
Bu arada banka hesap hareketlerini şöyle gösterebilir. Daha önceden açılmış olan hareketli (görünmesini istemediği hareketlerin olduğu hesap) hesabını kapatıp yeni hesap açabilir. Böylelikle kapanan hesabın hareketleri görünmez. Coinden farklı olarak söylüyorum bunu çünkü coine nerden para aktarılır bilemiyorum..

Mobil banka hesap hareketleri silinemiyor diye biliyorum Donya,mümkün mü böyle bir şey?
Canımı yakan tek o,siz değilsiniz kaç gündür seferber oldunuz🫂
Mobil banka hareketleri silinmez ama mevcut hesabını kapatırsa artık o hesabın hareketlerini göremezsiniz. Dolayısıyla size gösterdiği hesabın açılış tarihi önemli. Buna da hesap özetini belli bir tarih aralığında süzerek görebilirsiniz. Zaten yeni acilmis bir hesapsa, hesap hareketlerindeki tarihlerden belli olur. Bu arada mevcut hesabını kapatmayıp ancak hesapta işlem türlerinde belirli işlemleri filtreleyip size göstermiş olabilir mi? Mobil bankacılığa direk siz mi şifre ile girdiniz yoksa zaten önceden giriş yaptığı mobil bankacılık hesaplarını mı gösterdi? Hesabı kapatıp yeni hesap açmış olması da muhtemel dediğim gibi..

Evet çorba oldum abla. Kesinlikle şu aşamada kabul etmiyorum,affetmeyeceğim de. Ama çok karmaşıklaştı her şey. Sen,diğer üyeler her birinizin her sözü,ikâzı ve tavsiyesi aklımda. Çok çok teşekkür ederim ama uzaklaşmak istiyorum gerçekten. En azından konuyu kapatabilir miyiz?

Anneme gitmeye karar verdim.16 Eylül'de dersler (özelde çalışıyorum)başlıyor. O bir haftalık süreçte sessizce kendimi dinleyeceğim. Ne hissettiğime bakacağım.

Konu açtığımdan beri aynı şeyi söylüyorum çok tekrara düşmüş olacağım ama ne yapacağımı hala bilmiyorum ve şu an itibariyle hemen bilmek zorunda da değilim kanısına vardım.

Acelem ne?Bir mecburiyetim de sözüm de yok kimseye.Bir süre akışta kalacağım,sonrası nasip.
Doğru bir karar vermişsin, bir süre annende kafanı dinlemeye çalış, aklında hep bu mevzu olacak ama bir yanda eşinin açıklamaları, bir yanda hala kafanda duran soru işaretleri, bir yanda bizim yorumlarımız, kendini sıkışmış ve hemen karar vermen gerekiyormuş gibi hissetmene sebep olur.

En güzeli annenin kucağına yatıp saçlarını okşatmak, sakinleşmeye ve nefes almaya çalışmak, son bir tavsiye annene gidince eşinin de sürekli sürekli karşı hamle yapıp seni açıklamalarıyla boğmasına izin verme, tam bir sakinliğe dinginliğe ihtiyacın olduğunu söylersin, o nasıl sessizliği büründüğünde kendisini sana dahi kapadı, şimdi de sen kapa bu bir misilleme değil gerçekten buna ihtiyacın olduğu için.

Umarım hakkında hayırlısı ne ise, en doğru karar ne ise Allah sana o yolu gösterir🙏

Konunu kapatıyorum, kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman tekrar aktif ettirirsin veya sürekli kapalı kalır.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X