Arkadaşımla aynı adamla beraber olduk akıl verır misiniz?

Babası yatalak ona bakması gerek evden ayrılamıyor diye yanındasınız. Ama gece çıkabiliyorsunuz? Siz izne çıkınca mı yatalak olduğu aklına gelmiş.
Babası olayın ertesi günü beynine pıhtı atıyor, öncesinde sağlıklıydi, 3 gün yanında kaldim sonra ailemin yanına geldim, arkadaşım o günden sonra o kişinin arayıp sormadığını söyledi, arkadaşlığımız konusunda şu an zor durumda yalnız bırakmamak icin yanındayım ama her şey yoluna girdiğinde o kişi arar da arkadaşım dayanamaz onunla olursa arkadaşlığımızın biteceğini soyledim, malesef ki olaydan çok etkilendim psikolojimi toparlamaya çalışıyorum

Merhaba, küçük bir şehirde yaşıyorum yakın zamanda bir adam ekledi sosyal medyadan konuştuk buluştuk 2 kere, bazı şeyler yaşandı kendisi bana söz verelim ikimizde başkalarıyla olmayalım dedi o ana kapılıp bende tamam dedim, sonra seni en yakın dostumla tanıştırmak istiyorum dedim zaten sosyal medyadan profilini göstermiştim arkadaşımın, oda beni beğenmediğin için mi tanıştırmak istiyorsun istemiyorum dedi ben de hayır yakın arkadaşım illa bir araya geleceksiniz dedim, sonra oda bir arkadaşımı getireyim onunla tanıştıralım 4 lü buluşalım dedi, ben arkadaşıma bahsettim ama fotosunu göstermedim, akşam bizi aldılar arkadaşının arabasıyla, kafeye oturduk arkadaşımın tanışacağı çocuk gergindi sürekli telefonla konuşmaya çıkıyordu arkadaşımla az konuştu, sonra gece kulübüne geçtik, mekandayken de çocuk arkadaşımla çok ilgilenmedi bende bu durumda benim konuştuğumla samimi olamadım nispet yapar gibi olur diye, sonra benimki arkadaşımın kulağına biseyler söyledi, arkadaşıma sana uygun biriyle seni mutlu edecek bir arkadasimla tanıştırayım mi diye sormuş, arkadaşım da bana sordu sen bilirsin tamam de bundan olmayacak gibi dedim, sonra arkadasimla benimki kulaktan kulağa konuşup gulusmeye başladılar, biz diğer çocukla kaldık, sonra arkadaşım dediki, arkadaşı birazdan gidecekmiş, bende diğer çocuğa sen gidecekmişsin işin varsa tutmyalim git dedim, oda 1 saatim var giderim acelem yok dedi, sonra benimkine bakiyorum arkadaşımın saçlarına gömülmüş kulağına biseyler anlatıyor, mekanda müzik olduğu için duyulmuyor, sonra diğer çocukta bana havdan sudan mekandan konuşuyor zaten yaşı da küçükmüş bizden, sonra bir ara benim konuştuğum çocuk yanıma geldi seninle dans etmek istiyorum ama ortam müsait değil galiba, gözlerimi senden alamıyorum falan dedi, sonra diğer ikisine baktım suratlar düşük, bu halde nasıl eglenicez keşke daha uygun birini getireydin dedim, ne biliyim işi çıkmış dedi, sonra tekrar arkadaşımla konuşmaya başladı, bizde çocukla muhabbet ettik, sonra arkadasimla benimki beraber tuvalete gittiler, sonra dedim heralde arkadaşımdan hoşlandı akışına bırakayım bakalim ne olacak dedim, o sırada karadeniz şarkısı çıktı çocuk dedi onlarda gelsin halay cekelim, biz dans etmeye başladık, sonra benimki geldi bizi dans ederken görünce bana dediki arkadaşıma yazılacağını düşünmemiştim seni tanıdığıma memnun oldum dedi gitti, çocuğa dedim arkadaşını ara saçmalamasın, sonra arkadasim geldi anlattım durumu, çocuğa dedim ki sen arkadaşının peşinden git biz arkadaşımla kendimiz eve gideriz, oda yok ben sizi bırakıcam dedi, bizi eve bıraktı gitti çocuk, evde arkadaşım sana biseyler anlatıcam dedi, seninki beni senden önce eklemişti ama kabul etmedim sadece yazıştık o kadar dedi, mekanda bana dediki seni tanıdım sen o kızsın kabul etmedim ama bak beraber eğleniyoruz , seninle şuraya gidelim gezelim buraya gidelim parliyorsun gözlerimi alamıyorum falan, arkadaşımda demişki muhabbet cirkinlesiyor farkında misin, oda karşı tarafta da muhabbet çirkin demiş, sonra bunların böyle konuşması ayıp ben gidicem demiş arkadaşımda gitme dur yapma falan demiş, sonra çocuk beni aradı hakaret etmeye başladı hani benden başka erkek yoktu olmayacaktı arkadaşıma sulanfin vs, ben de sende arkadaşımla bunları konuşmuşsun anlattı her şeyi, ben sana önceden profilini atmıştım söyleseydin ya ben bu kızı eklemiştim konuştuk diye biye sakladın dedim, sonra dediki arkadaşım arkadaşını beğenmedi seni beğenmiş o yüzden de gitmedi seninle muhabbet etti dedi, ama benim numaramı bile istemedi hep havadan sudan konuştuk, baktım sende arkadaşımla sohbettesin bende onunla konuştum dedim, başladı hakarete sen kasarsın arkadaşsın daha masum senden daha iyi, sana güvendim değer verdim ama dersimi aldım arkadaisma sulandin diyip durdu, dedim sende arkadasimi beğenmişsin gezelim seninle demissin dedim madem öyle arkadaşına söyle bana numarasını versin dedi, diğer taraftan arkadaşıma sosyal medyadan yazıyor numaranı verirmisin, bana da diyor arkadaşına söyle rızası varsa gelip alicam, numarasını versin, o kadar ısrar ettiki

Bence birerde çocuk yapın.

Babası olayın ertesi günü beynine pıhtı atıyor, öncesinde sağlıklıydi, 3 gün yanında kaldim sonra ailemin yanına geldim, arkadaşım o günden sonra o kişinin arayıp sormadığını söyledi, arkadaşlığımız konusunda şu an zor durumda yalnız bırakmamak icin yanındayım ama her şey yoluna girdiğinde o kişi arar da arkadaşım dayanamaz onunla olursa arkadaşlığımızın biteceğini soyledim, malesef ki olaydan çok etkilendim psikolojimi toparlamaya çalışıyorum
Ay hala adam ararsa arkadaşım giderse o zaman arkadaşlığımı bitiririm diyorsunuz delireceğim :kızgın:
Yani bir insanı hayatınızdan çıkarmanız için size 2 kere mi ihanet etmesi gerekiyor?
Böyle leş bir arkadaşınız olacağına yalnızlıktan bunalın daha iyi
Akıl verir misiniz diye konu açıyorsunuz, herkes hiçbiri ile görüşmemenizi söylüyor,siz hâlâ ona şans veriyorsunuz

Merhaba, küçük bir şehirde yaşıyorum yakın zamanda bir adam ekledi sosyal medyadan konuştuk buluştuk 2 kere, bazı şeyler yaşandı kendisi bana söz verelim ikimizde başkalarıyla olmayalım dedi o ana kapılıp bende tamam dedim, sonra seni en yakın dostumla tanıştırmak istiyorum dedim zaten sosyal medyadan profilini göstermiştim arkadaşımın, oda beni beğenmediğin için mi tanıştırmak istiyorsun istemiyorum dedi ben de hayır yakın arkadaşım illa bir araya geleceksiniz dedim, sonra oda bir arkadaşımı getireyim onunla tanıştıralım 4 lü buluşalım dedi, ben arkadaşıma bahsettim ama fotosunu göstermedim, akşam bizi aldılar arkadaşının arabasıyla, kafeye oturduk arkadaşımın tanışacağı çocuk gergindi sürekli telefonla konuşmaya çıkıyordu arkadaşımla az konuştu, sonra gece kulübüne geçtik, mekandayken de çocuk arkadaşımla çok ilgilenmedi bende bu durumda benim konuştuğumla samimi olamadım nispet yapar gibi olur diye, sonra benimki arkadaşımın kulağına biseyler söyledi, arkadaşıma sana uygun biriyle seni mutlu edecek bir arkadasimla tanıştırayım mi diye sormuş, arkadaşım da bana sordu sen bilirsin tamam de bundan olmayacak gibi dedim, sonra arkadasimla benimki kulaktan kulağa konuşup gulusmeye başladılar, biz diğer çocukla kaldık, sonra arkadaşım dediki, arkadaşı birazdan gidecekmiş, bende diğer çocuğa sen gidecekmişsin işin varsa tutmyalim git dedim, oda 1 saatim var giderim acelem yok dedi, sonra benimkine bakiyorum arkadaşımın saçlarına gömülmüş kulağına biseyler anlatıyor, mekanda müzik olduğu için duyulmuyor, sonra diğer çocukta bana havdan sudan mekandan konuşuyor zaten yaşı da küçükmüş bizden, sonra bir ara benim konuştuğum çocuk yanıma geldi seninle dans etmek istiyorum ama ortam müsait değil galiba, gözlerimi senden alamıyorum falan dedi, sonra diğer ikisine baktım suratlar düşük, bu halde nasıl eglenicez keşke daha uygun birini getireydin dedim, ne biliyim işi çıkmış dedi, sonra tekrar arkadaşımla konuşmaya başladı, bizde çocukla muhabbet ettik, sonra arkadasimla benimki beraber tuvalete gittiler, sonra dedim heralde arkadaşımdan hoşlandı akışına bırakayım bakalim ne olacak dedim, o sırada karadeniz şarkısı çıktı çocuk dedi onlarda gelsin halay cekelim, biz dans etmeye başladık, sonra benimki geldi bizi dans ederken görünce bana dediki arkadaşıma yazılacağını düşünmemiştim seni tanıdığıma memnun oldum dedi gitti, çocuğa dedim arkadaşını ara saçmalamasın, sonra arkadasim geldi anlattım durumu, çocuğa dedim ki sen arkadaşının peşinden git biz arkadaşımla kendimiz eve gideriz, oda yok ben sizi bırakıcam dedi, bizi eve bıraktı gitti çocuk, evde arkadaşım sana biseyler anlatıcam dedi, seninki beni senden önce eklemişti ama kabul etmedim sadece yazıştık o kadar dedi, mekanda bana dediki seni tanıdım sen o kızsın kabul etmedim ama bak beraber eğleniyoruz , seninle şuraya gidelim gezelim buraya gidelim parliyorsun gözlerimi alamıyorum falan, arkadaşımda demişki muhabbet cirkinlesiyor farkında misin, oda karşı tarafta da muhabbet çirkin demiş, sonra bunların böyle konuşması ayıp ben gidicem demiş arkadaşımda gitme dur yapma falan demiş, sonra çocuk beni aradı hakaret etmeye başladı hani benden başka erkek yoktu olmayacaktı arkadaşıma sulanfin vs, ben de sende arkadaşımla bunları konuşmuşsun anlattı her şeyi, ben sana önceden profilini atmıştım söyleseydin ya ben bu kızı eklemiştim konuştuk diye biye sakladın dedim, sonra dediki arkadaşım arkadaşını beğenmedi seni beğenmiş o yüzden de gitmedi seninle muhabbet etti dedi, ama benim numaramı bile istemedi hep havadan sudan konuştuk, baktım sende arkadaşımla sohbettesin bende onunla konuştum dedim, başladı hakarete sen kasarsın arkadaşsın daha masum senden daha iyi, sana güvendim değer verdim ama dersimi aldım arkadaisma sulandin diyip durdu, dedim sende arkadasimi beğenmişsin gezelim seninle demissin dedim madem öyle arkadaşına söyle bana numarasını versin dedi, diğer taraftan arkadaşıma sosyal medyadan yazıyor numaranı verirmisin, bana da diyor arkadaşına söyle rızası varsa gelip alicam, numarasını versin, o kadar ısrar ettiki

Ooo swinger party bekliyorum konunun devamında

ikimiz de yaşımı göstermiyoruz

Fiziksel olarak bilemicem ama davranış olarak kesinlikle yaşınızı göstermiyorsunuz ikiniz de,
üzgünüm arkadaşım.

Yakın yaşlardayız sizle. Anlamaya çalışıyorum, yalnızlık saçma sapan durumlara sokabiliyor ama artık biraz daha olgun davranmamız, daha eleyerek insan almamız gerekmiyor mu hayatımıza ?

Şu yaşa kadar tek başına gelebilen, kimseye minnet etmeyen, her işini kendi görebilen bi kadının dengesiz sapık tipli heriflere en başından sittiri çekmesi gerekmez mi ? Sen kim köpeksin de bana hakaret ediyorsun diyemediniz mi ?

Bi kendinizi dinleyin. Bi oturun derinlere inin. Arkadaşlık ilişkilerinizi de flört ilişkilerinizi de sorgulayın.
Gerekli elemeleri yapıp kararlar alın ve uygulayın. Daha seçici olun. Ne kadar yükseltirseniz standartlarınızı ona göre şekillenir ilişkileriniz. Şu yaşa kadar yalnızlıktan ölmediyseniz daha ölmezsiniz korkmayın. Dışarda kaliteli, ne istediğini bilen adamlar ve kadınlar var. Arkadaş olarak da sevgili olarak da daha kaliteli daha saygı dolu ilişkiler kurun. Ama önce farkında olun, kendinizin, eksiklerinizin, ihtiyaçlarınızın. Yalnız kalmamak adına şu saçma sapan kadını çıkarın hayatınızdan mesela. 2. görüşmede saçma sapan mekanlara gidip saçma sapan ortamlara girmeyin. Daha çok gözlemlemeye çalışın. Yapabilirsiniz, biraz özfarkındalık yeter.

Genişliğiniz beni benden aldı. Siz, arkadaşınız ve o çocuk tam birbirinize layıksınız. Bence bundan sonra üçlü takılın, güzel bir ilişki olur :KK70:

Yargılayan herkesi anlıyorum ama böyle bir durumu kimse isteyerek yaşamaz arkadaşım olmasa yapayalnızim oda ben olmasam yalnız, işinde gücünde insanlarız karşımızdaki insanlar da öyle zaten kaldiramadigim için buraya yazdim, her şey yanlış yaşananlarda ama ilk defa böyle bisey başımıza geldi bende travma oldu
Arkadaşınızla devam ettirecekseniz ilişkinizi,o iki adamla da bir daha asla görüşmemeniz gerekir. Sizi bilemem ama arkadaşınız gece koşa koşa gittiğine göre,gel dediğinde yine gidecektir. Bu sebeple ben olsam hepsiyle iletişimi keserdim. Böyle kimin eli kimin cebinde,belirsiz şeyler yaşayacağıma tek kalmayı yeğlerdim. Güven kalmamış aranızda zira. Nasıl güvenip erkek arkadaşınızla tanıştıracaksınız ki bu da benim arkadaşım diyerek?

Başlığa bakınca ikiniz de aynı adamla ilişkiye mi girdiniz,doğru mu anladım?

Okuyamadım. Konudaki tüm kelimeler gözüme "arkadaş" olarak görünmeye başladı bir yerden sonra. Zaten uykusuzum zorlayınca beynim yandı 😒 az buçuk tahmin ettiğim kadarıyla leş bir konu
tek 1 arkadaşım’a daha tahammülüm kalmadı 🤣🤣🤣

Konu yarim kaldı, sonra arkadaşım da dediki benden hoşlanıyor gidiyorum dedi, ve arabayla geldi arkadaşım da gitti, giderken bana dediki geri gelcem uyuma bende uyumadım bekledim ama arkadaşım gelmedi aramadı, akşam üstü napiyosun ben hala burdayım yazdı bende cevap vermedim, ertesi gün ben izin alıp ailemin yanina giderken aradı beni konuşmayacak misin benimle dedi, bende nasıl iyiysen öyle devam et belliki böyle iyisin yanımda olmasın onu tercih ettin dedim, oda o gün öyle oldu onu işten aradılar gitti bir daha aramadı sormadı, hatta sabah sormuş ben bisey yazmış miyim diye, şimdi arkadaşımın babası felç geçirdi hastanede yatiyo ben yoldan döndüm ihtiyacım var sana dedi onunla beraber hastanede kalıyorum, bana erkek yüzünden aramız bozulmasın dedi, ama ikimizin de ici biraz buruk
Hangi diziden çaldınız bu konuyu? Wksbwıdhekd yani.

arkadaşım arkadaş arkadaşları arkadaşı arkadaşız arkadaşlarrr.. ayyyyy yandı benim devrelerim :KK70:
çok mu Feriha izlediniz bu nedir. :KK70:

Cok sacma değil mi ya, arkadaşınızı arıyor gel diyor kizda ben gidevem bekle beni diyor ama sonra aramiyordA gelmiyorda. Böyle biriyle nasil arkadaş kalinir.
Yarın evli olsaniz böyle bir arkadaşla olur mu onu bir düşünün.. hepinizin davranışları tuhaf

İlkokul üçüncü sınıf dilbilgisiyle, bu kadarlık bir hayat yaşanıyor demek ki. Kızlar, işte tam da bu ve bunun gibi sebeplerden eğitim şart!

Isım koymak aklıma gelmedi böyle daha anlaşılır olmuş benden iyi anlatmışsınız, ahmetle sevgi o günün sonunda kötü ayrilmamis ahmet beni sormuş sevgiye aradimi bisey yazdim diye, sonra ahmet arayıp sormayınca sevgi de beni kaybetmemek için ariyor ağlıyor annesini geçen sene kaybetti yalnız babası da şimdi yatalak oldu bırakıp gidemiyorum 2 hafta iznim var ailem başka şehirde onlar da kal yazık sonra gelirsin dediler, ahmet onu ararda sevgi görüşürse o zaman bitiricem arkadaşlığımı malesef etrafımda yaşıtım kafa dengi arkadaş tek o çoğu yaşıtım ya evli ya boşanmış boşanmış olanlar çok daha başka kafada her şey yalnızlıktan malesef ama büyük ders oldu bana
Etrafimdaki cogu yasitim ya evli, ya bosanmis, tek arkadasim o demissiniz. Insanlari neden kategorize ediyorsunuz. Evli bekar olmasina gore arkadas mi secilir

X