Aynı Evin İçinde 20 Günlük Küslük

Benim eşimde de küsme huyu var. Normalde cok iyidir. Ama kusunce acimasiz duygusuz birine dönüşüyor. Hatta dün tartıştık yine küstü. Her yolu denedim. Başlarda ben adim atıyordum. Sonra umursamayıp kendisi barismasini bekledim ama yok. O da barışmiyor ve bende umursamaz davrandigimda iletisimsizlikten sorunlar çıkıyor. Çoluk çocuk derken mutlaka konusman gerekiyor ama adamda tik yok. Soğuk cevap veriyor o kadar.
Ömrümüz bitiyor yıllar geçiyor ve enerjimi mutluluğumu emiyor. Soğudum artık.
Bazen neye küstügünü bile anlamıyorum.
Geçen yil oturdum konuştum. Eğer böyle küsme huyun devam ederse sonuçları hiç iyi olmaz dedim. Benim ve çocukların omurlerin den çalıyorsun dedim. Bir daha ne kızdığımı söyleyeceğim küsmeyecegim dedi. Ama şimdide kızdığı şeyi söyleyip küsüyor

bana gizlice deseydin yine öperdim dedim

Sebep? Öpmek zorunda mısınız?
Eşim bana böyle bir konuda surat assa kahkahayı basarım gerçekten.
İnsanlar yoldan gelmiş ki yoldan gelmeyip direkt evde yeşerseler bile niye öpesiniz milletin pis mi temiz mi bilmediğiniz elini? Ayrıca korona diye bir şey var eşinizin haberi yok galiba.
Siz bu tarz saçmalıkları ciddiye alıp bu ve benzeri cevaplar verdiğiniz için eşiniz de saçmaladığını fark etmiyor bence. Bu kadar alttan almayın.

bu erkeklerin evlendikten sonra annelerine aniden aşırı düşkün hale gelmelerini anlamıyorum. ne elmiş arkadaş. annesinin terli elini yüzünü öpmedin diye küsecekse de gram umrumda olmaz açıkçası. çok alışmış sizin gidip gönül yapmanıza şimdi içten içe kendini yiyordur. bırakın kalsın böyle. belki biraz egosunu dizginler.

Küsen erkekle evli olmak gerçekten çok zor. Benim de eşim çok küser. 12 yıllık evliyim. İlk yıllar küstüğünde çok üzülürdüm. Haklı da olsam, haksız da olsam yanına gidip konuşurdum. Barışana kadar içim rahat etmezdi. Ama artık beni de kendisine benzetti. Duyarsızlaştım bu duruma. Artık küstüğünde o kadar da umrumda olmuyor, tabii yine huzursuz oluyorum ama eskisi kadar etkilenmiyorum artık. Hatta körle yatan şaşı kalkarmış ya ben de küsmeye başladım. Çok kötü bir huy gerçekten de. Artık küslüklerde yanına gitmiyorum. 3 hafta boyunca konuşmadığımız oluyor bazen, ama sonunda kendisi gelip özür diliyor. İncir çekirdeğini doldurmayacak şeyleri büyütüp kavga çıkarabiliyor. Allah akıl fikir versin bu adamlara

Bir annesinin eli opulmedi diye bu kadar küsen adam tersleşseniz annesiyle canınıza kast edebilir bence kendinize çok dikkat edin . Bu evlilik devam edecekse bir daha ailesiyle ilgili "a" bile dememelisiniz. Çünkü onun için tek ve en önemli şey ailesi . Bunu kabul ederek devam etmelisiniz can ve ruh sağlığınız için .

Ayrıca adam gelip bana elini opmedin diyecek bende gelip söyleseydin öperdim diyeceğim beni yine de cezalandıracak hey yavrum hey çalışan da birisiniz neden bu kadar taviz ?

esininde mi ikinci evliligi. uzuldum valla kus erkek cekilmez seni sevmiyomu yoksa oyle gibi geldi bana
Hayır onun ilk. Güya seviyor ama bilmiyorum tabi artık hissetmiyorum.

Nasıl bir şey bu gerçekten akıl alır gibi değil. Hiç yakışmıyor erkeklere bu huy. Eğer güzel bir şekilde barışırsak bigün çok ciddi konuşucam.

Evet onlara da kırıldım zaten iki hafta üst üste bensiz gitti o çaktırmasa bile belli ki karısı yok var bir şey. Hiç aramadılar yoksa ararlardı o çalışıyor dese bile keşke gelseydin diye.
Şöyle salon mutfak birleşik. Burda tv var klima var. Yatak odasında ben kalsam kafayı yerim orda o sebeple salondayım :)

Bunu eniştem ablama çok yapardı, aylarca konuşmadıkları olurdu. Yıllar geçti böyle, sinirleri yıpranmış antidepresan kullanarak hâlâ evliliğine devam ediyor ablam.
Kafaya takınca çok yıpratan bi durum. İşte öyle olmam istemem zaten kısa hayat ne gerek var bu kadar küslüğe. Ne bileyim keşke ayrılsaymış ablan kafası rahat olurdu ve belki daha mutlu..

Galiba kolay kolay değişmeyen bi huy. Eğer boşanma imkanın yoksa çocuklarına sarıl onlarla güzel vakit geçir boşver. Sinir, stres insanı hasta eder.

Ben de anlamıyorum inan. Evlenmeden gitmezdi bile annesi gelse terslerdi çok tuhaf. Benle derdi ne ben niye anneme düşkün olmadım erkekler çok tuhaf :)
Gerçekten küsme sebebi beni ondan uzak tutan. Yoksa iletişim kurardım illa ki. Geziyorum zaman geçiyorum sinir oluyo biliyorum.

Kızlar bi gelişme var.
Ben işten geldim yemek söylemiş onu yiyordu. Aç mısın ister misin dedi yok dedim.
Neyse o ara ben duşa girdim giyindim vs sonra geldim yerime oturdum. Sonra geldi diğer koltuğa oturdu. Konuşmaya çalıştı napıyosun diye. İşte çok çalışıyosun bu ara vs. Ben de kısa umursamaz cevaplar verdim.
Ne olacak böyle dedi? Sanki ben başlatmışım gibi küslüğü. Dedim iyi böyle ben memnunum o kadar kızdım sana zamanında küsüyosun diye ama iyiymiş böyle kafam rahat dedim. İyi memnunsan sıkıntı yok dedi.
Hazırlanıp çıkıyosun sürekli nereye gidiyorsun bilmiyorum ama evli olduğunu unutma dedi.
(Kafa dağıtmak için ya arkadaşımla ya da kendim kahve veya alışverişe çıkıyorum bazen) Çok umursamadım.
Sonra tamam halinden memnunsan rahat bırakayım seni dedi ve odasına gitti

Oo süper, ilk defa mi küsken adım atması? Ben bile sevindim ya artık bir umursama belirtisi göstermesine

22 gün nedir ya insan taş olsa çatlar...

22 gün eşim benle küsse benim o evliliğe bakış açım çok değişirdi herhalde

Benim de değişti. Bidaha hiçbir şey eskisi gibi olmicakmış gibi geliyo. Zaman soğuttu beni.

Ee ne olacak şimdi yine gitmiş odasına

Bigün yine gelicek yine yüz vermicem yine gidicek. İsyan edene kadar ondan sonrada ben konuşucam bakalım

Ne olacak böyle bir de memnunsan sıkıntı yok diyor. Sorun çıkartan kendisi.
Peki kendisi ne yaptığını, nereye gittiğini anlattı mi bu süreçte ?

Şunu soyleyim
Genel de ben küserim eşim gelir gönlümü alır sonuç mutlu son
Bir önceki tartışmamız da 3 gün konuşmadı bende yine gelir arayı bulur dedim bekledim 3 gün ses seda çıkmadı tabi aynı yatakta yatarız kuş olsak bile
3. Gün geldi konuşmaya başladı yine kendi geldi
Kadinlar her zaman ulaşılmaz olmalı
Tabi bu yaptigimla ulasilmaz deilim ama en azından o hissin ufak bir kısmını da sağlamış oluyorum
Bilmiyorum kendi kendine küsüp barışan insanlardan nefret ederim

Eşiniz optumu o anda kapıdan içeri girdiklerinde ? O anda eşiniz öptü ise sizdende beklemiş olabilir o tavrı. Ama kusecek bı sebepte değil bence her seferinde adım atan siz olmayın bekleyin bakalm daha kaç gün surecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…