Atlatamıyorum. Her gün yeniden başa dönmek..

Elimden geleni yapıyorum ama bazen çok güçsüz hissediyorum. Duygusal olarak yani. Çok çabuk düşüyorum ve kendime verdiğim sözleri tutamıyorum sanki yeniliyorum. Nasıl geçecek bu süreç bilmiyorum..
Yenilmenin,size yararı yok. Lütfen bunu kendinize hatırlatın. Ayrıca karma( ilahi adalet) her zaman adaleti sağlar.

Yazdıklarınız beni çoook eski zamanlara götürdü. Ne düşündüğünüzü, ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum. Bomboşmuş gibi geliyor insana. O zamanlarda bana da bir yakınım şöyle demişti: Üzüldüğün, beklediğin bu duruma zaman geçince olmadı diye sevineceksin. Çok kızmıştım bunu duyunca, ama dediği oldu. En büyük korkum hayatına birinin girmesiydi, evlendi ve gram canım acımadı. Ne ağladım, ne üzüldüm. İyi ki olmadı dedim. Eminim zaman geçtikten sonra iyi ki olmadı diyeceksiniz. O öyle bir insandı demek ki diyip yolumuza bakmak en güzeli.

Hayatın sizin için hazırladığı güzel şeyler var ve onlar sizi bekliyor. Yeter ki umudunuzu ve kendinize olan güveni kaybetmeyin. Hepsi geçecek, hepsi bitecek. Bir sabah uyanınca da içinizden yok olup gidecek.

En hafif şekilde atlatmanızı dilerim. Unutmayın, siz çok değerlisiniz.

Sizin kaderiniz miş eşiniz , merak ettim çok mu inandınız o zamanki sevgilinizin size döneceğine

Önceki konunu da okumuş üzülmüştüm ama sana şunu söyleyeyim bak bu sayfa kaç çocukluyken aldatılmış kendi hayat telaşındayken çocuklarının babası keyif peşinde olan kadınlarla dolu. Bu adamın GÖZÜ DIŞARIDAYMIŞ evli çocuklu bunları yaşaman daha zor olurdu. En azından erken göstermiş gerçek yüzünü. Umarım bundan sonra karşına senin sevgini hak edecek biri çıkar. Ondan kurtulduğunu şükret bence

Sizin adınıza çok sevindim. Kalbiniz soğumuştur. En güzel dua "yaşattıklarını yaşamadan ölmemesini diliyorum" ..
İnan sevınmedim hiç, çünkü sıradan bir insan gibiydi benim için artık. Zamanla kin ve nefret duyacak kadar bile önemsemiyor insan. İnşallah sen de öyle olursun canım.

Ne olursa olsun gecıyor emin olun zaman su gbi iyiki btmiş dıyıceksiniz zaman zaman. Zaman

O karın ağrısı öyle yumru gibi oturuyor ki insanın göğsüne. Gitmiyor. Kalbim ağzımda uyuyorum sanki, öyle bir iç sıkıntısı. Her sabah böyle korkunç bir uyanış..
Bi psikologa gitseniz daha kolay atlatirsnz

Ayrılma şeklimiz aynı olmasa da aynı durumdayız. Şuan benim de öfkem çok taze. Zaman ilerliyor ama öfke geçmiyor ki kaç ay geçti benimkinin üstünden. Zamanla hafifleriz diye düşünüyorum. Önemli olan bu süreçte kendini sürekli bir şeyler yapmaya zorlaman, işin de varmış zaten o sana iyi bir meşguliyet olur günün telaşından eski sevgilini düşünmeye vaktin kalmaz. Bende eve geldikten sonra akşamları çok kafamı kurcalardı, hala kurcalıyor gerçi, onlar bizi tekedip gününü gün ediyor bize de öfkemizle kendi kendimize sorduğumuz bir sürü soru ve kızgınlık kalıyor geriye. Ama elbet bir gün geçer, aynı tazeliğiyle kalmaz. Şimdi değil ama zaman geçtikçe sende normal bir şekilde hayatına bakmaya başlarsın ve umarım daha iyi insanlar çıkar karşına. Biraz daha zamana ihtiyacımız var sadece :)

"Neden ?" bunun cevabi onda farkli sende farkli malesef , şöyle düsün mesela ben neden dedigimde kiymetlisin üzmeye korkuyorum dedi ama zamanla gördümki ben korkağım sen kösede bekle kimse olmazsa gelir sana sığınırım diyemediği icin kılıf uydurmuş bu kadar basit aslinda, karakterli olsalardi bizi bu sorularla birakip gitmezlerdi
Yani isin özü nedeni niyesi simdi bilemeyiz zaman gösterecek herseyi
belki keske diyip özlemle anariz, belki iyiki diyip nefretle, belkide hic hatirlamayiz kim bilir..
Bugünlerde gecer elbet inancını kaybetme hergecen gün daha iyi oluyosun farkinda olmasanda , zaman ver kendine ağlamak istediğinde ağla icin cıkana, gözlerin yanana kadar ağla kendini tutma, sıkma ağlaki zehir icinden cıksın.
Hesaplasmaktanda vazgec Allah'a havale et cünkü naparsak yapalim onlar bize gerceği söyleyecek kadar cesur olamayacaklar

Her gün bir şeyi silmeye çalışıyorum dediğiniz gibi, son kez okuyorum. Bunları yazan bu insan o muydu diyorum. İçim acıyor. Dünyanın sonu değil elbet biliyorum, ama insan berbat hissediyor. Mutluluğu huzuru elinden çalınmış, uzun bir süre de bulamayacakmış gibi. Hayalkırıklığı işte kocaman...

Zaman gösterecek.. Dilerim o zaman bana iyi gelirken onun canını yaksın giderek.. Allah'ım biliyor dualarımı..

Desteğiniz için teşekkürler, dilerim öyle olur..
Olur hiç merak etme.
Hayat birçok alışkanlıktan oluşuyor nasıl birine alıştıysan ondan vazgecmeyede alışıyorsun.
Kendıne zaman ayır ve kendı kendını kıymetıni bil bayan.

insanlar gercek yuzlerini ayrilirken ve para isterken gosterirmis . kaybetmedin kazandin hani derler ya serde bir hayir var bir bakmissin sana cok hayir getirecek istemeden sana bir iyilik yapmis kimse kimsenin yuzunu goremez ne yazikki ben senin adina sevindim menfaat ci bir insandan kurtulmus oldun. dun bir arkadssimla konustum. bunun kocasi kanser hastasiydi kadin her gun aglayip essek gibi calisirdi iki tanede cocugu vardi kocasini iyilestrdi doktora gotrdu. belki o olmasaydi doktora bile gidemezdi ne oldu biliyor musun bu adam iyilestikten sonra kadina iki cocuguyla tekmeyi bastii. beterin betri var sukur et

Aynı şeyleri bende yaşadım hem de defalarca .. o acının nasıl olduğunu iyi biliyorum. Huzursuzsun sürekli tam uyuyamıyorsun sürekli uyanıyorsun aklına geliyor için daralıyor ama hepsi geçecek emin ol. Şimdi çok üzülüyorsun ama daha sonra pişman olurdun böyle biri ile evlendiğine. Ben o hayatı yaptım hiç kimse yapsın istemem. İlk aylar biraz zor geçecek ama İnan daha mutlu olacaksın kurtulduğuna

Yüreğine kalbine ağir bir sey oturuyor. Nefes alamiyorsun aklinda binbir turlu dusunce ve umut ediyorsun dönmesiyle ilgili. Zamanla geciyor. Bu durumun caresi zaman ve icindeki o geri donecek umudunu öldürmendir. Sonrasinda yine geliyor aklina kalbinde bi kagit kesigi seklinde aci oluyor sonra o da geciyor. Kendini üzme rahat ol cok insan yasadi bunu.

gececek en zorunu zaten basardin sen. sevgine degil guvendigin icin acini bu kadar dibe vurarak yasiyorsun canisi, inanki sen sevdigin icin acinla basbabasin sevginin terazisi olsaydi bunca kisi senin gibi cani yanmadan sevgiden uzaklasirdi, coklarimiz bu aciyi yasadik ama ne oldu keske bu kadar uzulmeseydik diyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…