Atlatamıyorum. Her gün yeniden başa dönmek..

Böyle seni istemiyorum seni sevmiyorum modunda takilanlarin hep pişman olup tipis tipis geldigini gordum ilahi adalet sanirim. Zamanla hersey gececek, bir sure sonra ben cidden bunun icin mi uzuldum diyeceksiniz. Umarim karsiniza kiymetinizi bilen duzgun insanlar cikar

Kıyamam ya. Bazı acılar vardır değer de geçer,bazı acılar vardır deler de geçer. Çok kötüymüş durumun. Hakkında hayırlısı olsun.

Son düzenleme:
Güzel günleri degil, aldatildigin zamanı düsün.. İçin daha kolay sogur tatlım..

İyi günler bazen geliyor aklıma. İstemsizce geçirilen güzel anları özlüyor insan belki direkt o kişiyi özlemiyor. Kalbim çok kırık..

İnsan o sözlerin o kişinin ağzından nasıl kolayca çıktığına inanamıyor. Gerçekten bu bir başkası olmalı diyorsun.. hiç canını acıtmaktan korkmadan tek tek söylüyor hepsini, ama içimi yakıp geçti içim paramparça. Onun da paramparça olmasını diliyorum..

Elimden geleni yapıyorum ama bazen çok güçsüz hissediyorum. Duygusal olarak yani. Çok çabuk düşüyorum ve kendime verdiğim sözleri tutamıyorum sanki yeniliyorum. Nasıl geçecek bu süreç bilmiyorum..

Desteğiniz için teşekkürler. Ben dediğiniz gibi yapmaya çalışıyorum..

Canım seni çok iyi anlıyorum inan bana. Eminim yazacak başıma defalarca geldi çünkü ama bir daha seni üzmesine fırsat verme olur mu?

Hepsi acı bir deneyim bir ders dediğiniz gibi. İnsanın canını çok ama çok yaksa da böyle bir şey işte sanırım "hayat"

Desteğiniz için teşekkür ederim. Sanırım insan daha çok yaptığı fedakarlık ve emeklere üzülüyor. Artık onu tanıyamıyorum. Yapmaz dediğim ne varsa yaptı çünkü. Belki de gerçekten bana yazdırıp çıkartmıştır hayatından.. inanın bilmiyorum..

Sizin adınıza çok sevindim. Kalbiniz soğumuştur. En güzel dua "yaşattıklarını yaşamadan ölmemesini diliyorum" ..

Hiçbirşeyi geri alamayız. O kötü şeylerin hepsi yaşandı artık ne değişecek.. ama sürekli insanın aklında yankılanıyor bu soru "neden neden neden!?" Cevap bulamıyorum. Neden yaptın neden diye sormak yumruklamak saldırmak bile istiyorum bazen sanki canımın acısını çıkartırcasına. Yada yüzüne söylemek istiyorum neler neler ama duymaz ki. Duysa da kalbine ulaşır mı o sözlerim.. hiç faydası yok..

Ben de ona 'tezini yazdım misyonumu tamamladım değil mi' dediğim için çok bozulmuş bunu hakaret saymıştı. Evet herkes birbirinin hayatından çıkabilir ama bir saygıyla bir ahlakla.. ben buna inanıyorum..
Dilerim çok çok mutlu olursunu daima sizin adınıza samimiyetle mutlu oldum..

Sizin ki de bambaşka bir hikaye olmuş. Biz de böyle olabilirdik. Bu kadar birbirimizi yaralamasak kırmasak gerek yoktu bunlara. Bir süre kendimizi dinleyebilir toparlayabilirdik ama işin içine başka birşeyler girdi.. çok zor artık

Desteğiniz için teşekkür ederim..

seni senin konunu biliyorm burda bir cok bayan arkadsimiz gibi gececek diyorm zamn hetseyin ilaci insan anasini evladini kaybediyor amnla yaralari sariliyor geciyor sende onun oldugunu farzet ebediyen aklindan cikar birak zamn senle aksin. dunyanin sonu olmadigi sende biliyorsun. cok guclu bir kadinsin unutma kimse sensen degerli degil uzulmek aglamak mi istiyorsun agla insa aglaya aglaya unutuyor ve geciyor bir bakiyorsun koca bir bosluk arkana bir bakiyorsun pardon o kimdi. hersey zamnla bir anda herseyi sil diyemem ama kendine eziyet ermeden her gun bir fotoyu sil mesaji sil bunu yapmazsan. zamn daha uzun olur bunu kendine. yapma

Ben çok saf ve masum sevmiştim gerçekten. O da farkındaydı yazık ki bunun. Bir daha böyle sevilmeyeceğinin de farkında. Ama başka şeyler arıyordu demek ki artık..

Önceden yazdığınız mesajları da hatırlıyorum. Desteğiniz için teşekkür ederim çok.. insan ister istemez merak ediyor sorguluyor ben böyleyken o mutlu olmasın olamasın diye diliyor.. ama mutlu olsaydı zaten gitmezdi ki diyor. Allah'ından bulsun tek duam o..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…