Atlatamıyorum. Her gün yeniden başa dönmek..

ve beni silmiş telefonundan. Gece rüyamda gördüm konuşuyormuşuz bana mesajda hastayım diyor akciğerinde bisey varmış.. Bende rüya içinde rüya gördüm yani rüyamda görmüşüm onun hasta olduğunu ama ona diyemiyorum bende seni gördüm rüyamda diye. Sonra bir uyandım böyle ağlayarak. Sabah baktım dün gece silmiş beni akşam 11 buçuk gibi yatmıştım. Gece gece aklına geldi sildi demek, ya da günleri sayıyor 3 hafta oldu artık tamam diye..

En görüşmediği insanların bile vardı telefonda numarası. Bi gün yine de bana yazar içinde biraz iyilik kırıntısı kalmıssa "kötü ayrıldık ama yine de sende hakkını helal et böyle olsun istemezdim" der diye düsünüyordum ama cevap vermeyecektim. O yüzden silemiyordum galiba onu bir türlü..

Bütün kadınlar bekliyor sanırım bunu tekrar yazsın pişman olduğunu belirten bi cümle söylesin diye

Farzetki yazdı aşırı pişman bu sefer senin aklın karışacak demekki okadarda kötü bir insan değilmiş diye düşüneceksin

Yaşadığın şeyler zor berbat bi acı bu az da olsa anlayabiliyorum umarım toparlarsın

Bütün kadınlar bekliyor sanırım bunu tekrar yazsın pişman olduğunu belirten bi cümle söylesin diye

Farzetki yazdı aşırı pişman bu sefer senin aklın karışacak demekki okadarda kötü bir insan değilmiş diye düşüneceksin

Yaşadığın şeyler zor berbat bi acı bu az da olsa anlayabiliyorum umarım toparlarsın

başka türlü nasıl geçer bilmiyorum..

Desteğiniz için teşekkür ederim..

Dibi görmeden yüzeye çıkılmıyor. Ben en çok kendime kızıp kendimi affedemiyordum. Neden anlamadim,nasıl farketmedim,nasıl bu kadar kör olunur hep kendime yuklendim. Neden ayrılmadan 1 ay öncesi aramız kötü iken araya başkalarını sokup barışmak istedi.neden nişanlı olduğunu kendi soylemedi....böyle uzar gider. Iyi ki olmamış çok şükür. Böyle iki yüzlü içten pazarlıklı insanları allah uzak etsin. Seni çok iyi anlıyorum sadece bu bir süreç. Yaşayacaksın divine kadar da acı çekeceksin ama geçecek. Guzel günlerin gelecek. Ama hiçkimseye tam olarak güvenemeyeceksin bundan sonra bu da tecrübesi kâr kalacak sana

Desteğiniz için teşekkür ederim. Ben de sürekli sorguladım bazen hala sorguluyorum. Neden son güne dek "sever gibi"ydi diye. Ama bir cevabı yok bunun artık..

Desteğiniz için teşekkür ederim. Tecrübe dediğiniz gibi.

Evet defalarca döndü yalvardı peşimi bırakmadı herseyi düzelteceğim dedi ama değişen hiçbir şey olmadı şimdi ki aklım olsa umrumda bile olmazdı barışmazdım onca senemi boşuna harcayıp üzmezdim kendimi.
Özel olmazsa sizin nasıl oldu? Böyle bir olay yaşandıktan sonra size geri döndü ve hayatınıza mı aldınız?

Ben kendimi eve kapatmadım bilyorım ki kapatsam daha kötü olacak her şey. Başka şeylere verdim kendimi. Ama yine de geçmiyor sanki
bu ilk dönemlerimdi :) sonrasın da bir sürü hobi aktivite ama bir yandan tedavime de devam ettim 2 senedir ilaç kullanmıyorum gayet iyiyim yine aşık oldum ayrıldım ama bu sefer umrumda bile olmadı benden değerli değil hiç kimse artık bu tedavi sayesinde en azından kendi değerimin farkındayım iyi bir doktor cidden mucize yaratabiliyor

X