Atlatamıyorum. Her gün yeniden başa dönmek..

Olur hiç merak etme.
Hayat birçok alışkanlıktan oluşuyor nasıl birine alıştıysan ondan vazgecmeyede alışıyorsun.
Kendıne zaman ayır ve kendı kendını kıymetıni bil bayan.

Alışkanlıklardan vazgeçilir elbet. Çok garip geliyordu başlarda ama onunla konuşmamaya alıştım sanırım.
Ama ya kalp kırıklığı, kırgınlık?

Şükür ediyorum tabi. Şu an üzüntümden dolayı her şeyi net göremiyorum belki, ama burada benim mesajlarıma yorum yazan birçok kadının söylediği şey bu. "Bir gün şükür edeceksin"
Gerçekten inanmak istiyorum buna..
Arkadaşınızın yaşadığı durum çok çok zor, karşılaştırılamaz bile. Allah acı çeken herkesin yardımcısı olsun..

İyi miyim kötü müyüm bilmiyorum. Acaba henüz gerçekten idrak edemedim mi diyorum ara sıra "iyiyim sanki" diyince. Kendimi mi kandırıyorum diyorum. Yoksa zamanla daha mı iyi oluyorum gerçekten de? Aklım bulanıyor..

Umudu öldürmek.. Ne güzel söz. Bazen iyi hissediyorum biliyor musunuz? Anlık da olsa. Ama bu iyi hissetmenin sebebini bulamıyorum. Yoksa içimde umut var o yüzden mi diyorum. Hemen söküp atmaya çalışıyorum o iyilik halini. Sonra yine üzüntüye düşüyorum. Bocalıyorum..

desteğiniz için çok teşekkür ederim. Olabildiğince atlatmaya çalışıyorum..

Gecicek geciyor
Ayni seyleri yasadim hemde evlilik arefesinde herseyim hazirken. Aklima gelince burnumun diregi hala sizliyo hala kimseye guvenemiyorum ama gecicek ilk günlerindeki gibi degil acim. Ve pisman olup sana donmek isticek sakin kabul etme kendine yazik etme

Sizin için de çok zor olmuştur. Burada benzer acıyı yaşayan ne çok insan var. Hepimizin acısını kendi kalbimde hissediyorum..

Lunatix canım, kendimi gördüm, geçiyor zamanla herşeyi unutuyorsun... benim 11 aylık bir iliski, cok fazla fedakarlik yapilmistim, çok sevdiğimi sanmıştım, aniden bıraktı, tam önemli sınavlarımı çalışırken ve girerken...sonra meğersem aldatılıyormuşum 4-5 aydır, hemde hiçte aklımın ucuna gelmeyen biriyle, annesinin yaşına yakın biriyle.... evet çok acı çektim, hiç bir acıya benzemiyor, aptal yerine konmak çok kötüydü... tam o zamanlar en yakın arkadaşım olan ev arkadaşım yurtdışına çıktı, pek destek göremeyince ben onu rezil etmeye çalıştım... onları ifşa ettim... ama kimseyi bu şekilde intikam alınmasını tavsiye etmiyorum... aradan tam 1 sene geçti, gelecek ay onun bulunduğu ülkeye gidecem, başka şehire görsem daha içimde 1 zerre bir şey yok, onuda affettim, keşke beni kandırmasaydı, aşklarına sahip çıksaydı... mutlu olsun diliyorum kadınla olacaksa yada başka biriyle olacaksa... senin yaptıklarına çok daha hızlı iyileşirsin, bir arkadaş demişti ki eğer eşin iyi bir insansa cenneti, kötü ise cehennemi yaşatır... ben kötüden kurtuldum...
illa evlenmem gerekir diye bakmıyorum 28 yaşıma girdim, olursa olur, olmaz ise dünyanın sonu değil...senin yaşın çok genç, erken kurtulmana şükür et, bir helva kavur, KK halkına ikram et.... sende en geç 1 sene sonra buraya yazarsın buna benzer şeyleri...
Sana kocaman sarılıyorum

Merhaba sizi şuan okadar iyi anlıyorum ki bende eşimle boşanma aşamasındayım ve yaşadığınız çaresizliğin aynısını yaşıyorum şuan.Her sabah aynı acıyla uyanıyorum ve dakikalar geçmek bilmiyor adeta.İnsan böyle anlarda kör bir kuyuya düşmüş gibi hissediyor kendini.Konunuzu okuduğum günden beri aklımdan çıkmıyorsunuz.Bu çaresizliğin bir çözümü varmı bilmiyorum ama yalnız olmadığınızı bilmenizi istiyorum.

Neden böyle hissettiniz peki? Her katil bir gün cinayet mahaline mutlaka geri döner diye mi düşünenlerdensiniz siz de..
Yoo ben akrep burcuyum benzer ilişkiyi yasadım ve gayet geri döndü
Ne kadar güclenirsen o kadar cabuk geri dönüp pişman oluyorlar fazlasıyla güclü kadın görmeye tahammülleri yok
istiyorlar ki yıkıl onsuz yapama hayatın bitsin vs
İllaki haberinide alıcaktır bi yerlerden birilerinden ne kadar dik durursan o kadar kaybettigine yanacak emin ol

Ben de akrep burcuyum. Söyledikleriniz bana çok tanıdık geldi, çünkü bana benzer şeyler söyledi. "bensiz olduğunu göreyim pişman olayım vs güçlü ol" Ne kadar saçma değil mi ama? Hem karşınızdakinin canını bile bile yakıyorsunuz bu durumda, hem güçlü olduğunu göreyim ağlama ki pişman olayım diyorsunuz. Gerçekten psikopatlık kalpsizlik bu başka bir şey değil..

Desteğiniz için teşekkür ederim.. Burdaki bir çok insan benzer durumu yaşıyor gerçekten. Üzüntülerimiz acılarımız ortak. Bir yerde birilerinin aklında kalbinde olduğunu bilmek güzel. ben de tüm iyi niyetlerimi ve dualarımı iletiyorum size..

Teşekkür ederim ne zaman isterseniz desteğe hazırım.Böyle anlarda kenetlenmek insana güç veriyor.Umarım en hasarsız şekilde atlatabiliriz bu durumu..

Desteğiniz için teşekkür ediyorum. Dilerim sizin için de en hayırlısı en güzeli olsun bundan sonra. Kalplerimiz iyileşsin..

Geçen gün bir arkadaşa söylemiştim, aynıları senin içinde geçerli ;
- Canım hiç bir acı baki kalmaz. Unutulmaz elbette bazıları fakat alışılır... Senelerce aşk acısı çeken gördün mü?
Bu kadar küçük bir acıdan bu kadar isyan etme, evlat acısı çekenler var. Açlıktan sevdiklerini kaybedenler. Evsiz barksız kimsesiz zavallı insanlar var. Terk edilmişler, bırakılmışlar, tecavüze uğramışlar, sokağa atılmışlar, işkence görmüşler.... Yaşlısı , genci , bebesi ve nicesi... Kendi pürüzlerimize dert demeyelim artık. Dışarıya bir bakalım ve silelim gözümüzü.
En büyük acı gibi isyan etmeyelim... Gerçekten acılara bakıp kendi acımıza şükredelim. ''Acıya şükretmek'' anlıyor musun..
Ayrılıklarda zor elbette, fakat zamana güvenmek lazım. Rabbim'in senin için daha güzel planları vardır belki :)
Olacağı değiştiremeyiz maalesef olacaksa olacak, olmayacaksa olmayacaktır zaten, hayatı zindana çevirmeye gerek yok.
Ağlama rimellere zam geldi :))) Öpüyorum kalbinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…