Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sonunda benide soran olmuşşşşşkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 hastayım canım hala ama daha iyiyim doktorun verdiği ilaçlar işe yaradı sadece nefes almakta zorlanıyorum maskeyle geziyom zaten bendne kimseye kimseden bana bişey geçmesin diye ama iyiyim çok şükür
sen nasılsın yavrum sendede sancılar başlamış bendede başladı dün gece 1 saatte 3 kere vurdu 1 ke daha vursaydı doktora gidecektim ama vurmadı şimdi iyiyim çok şükürrrr:lepi:

yatıyorum yatabildiğim kadar canım yaa..
anlayamadığım bi hal var bende valla..gaz sancısı mı, kas ağrısı mı, kasık ağrısı mı anlayamadım valla ben bu işi..bayramdan önce gidicem doktora bakalım ne diyecek..
herşeyin normal olduğunu söylesin yeter..ben normal olduğu ve bebeklerim iyi olduğu sürece herşeyi çekmeye razıyım çünkü..

yatıyorum yatabildiğim kadar canım yaa..
anlayamadığım bi hal var bende valla..gaz sancısı mı, kas ağrısı mı, kasık ağrısı mı anlayamadım valla ben bu işi..bayramdan önce gidicem doktora bakalım ne diyecek..
herşeyin normal olduğunu söylesin yeter..ben normal olduğu ve bebeklerim iyi olduğu sürece herşeyi çekmeye razıyım çünkü..

oluyo canım aynı ağrılar 10 gün önce bendeydi ne olduğunu kestiremediğimbi türlü isim koyamadığım ağrılar sanki ishal olmuşum gibi bi huzursuzluk bi keyifsizlik tatlı canını sıkma oluyo bu tarz şeyleropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oluyo canım aynı ağrılar 10 gün önce bendeydi ne olduğunu kestiremediğimbi türlü isim koyamadığım ağrılar sanki ishal olmuşum gibi bi huzursuzluk bi keyifsizlik tatlı canını sıkma oluyo bu tarz şeyleropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
:1hug: :1hug: :1hug: :1hug:
a.s. a.s. a.s. a.s.
a.s. a.s. a.s. a.s.
a.s. a.s. a.s. a.s.
a.s. a.s. a.s. a.s.

merhaba arkadaşlar bende aranızda yeni katıldım aslında baya oldu üye olalaı ama bu formu kayracım tavsiye etti benide aranıza alın bende bugün itibariyle 21 haftlalık ikizlere hamileyim rabbim izin verirse iki kızım olacak inşş rabbim hepimizin bebeklerini bizlere bağşlasın....

gunaydın...................ya arkadaslar su bebeklerı sayın kızlar daha cok bu yıl galıba

wavycımmm nasılsın .............bebışler nasıl yerım onları senın bı kız bı erk mıydı

merhaba arkadaşlar bende aranızda yeni katıldım aslında baya oldu üye olalaı ama bu formu kayracım tavsiye etti benide aranıza alın bende bugün itibariyle 21 haftlalık ikizlere hamileyim rabbim izin verirse iki kızım olacak inşş rabbim hepimizin bebeklerini bizlere bağşlasın....

canım hoşgeldin, benim de 2 kkızım olacak.. hayırlı olsun bebişlerin...kaydirigubbakcemile5

selam kızlar,

wavycım,cok gecmıs olsun,sabır canım,,,
allah analı babalı buyutsun ınsallah meleklerını,,,
arkandan sıralanıcaz hepımız,ben yatarken gece gunduz artık dolasıyorum,doktor serbestsın yuru gez dolas dedı,arıfe gunune kadar gelmezlerse bayram sekerlerı olarak doktor teyzelerı verıcek ınsallah kucagımıza,,,sabırsızlıkla beklıyoruzzzz,,,
herkesı cok opuyorummmmmmopuyorumnanaktan

sonunda benide soran olmuşşşşşkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 hastayım canım hala ama daha iyiyim doktorun verdiği ilaçlar işe yaradı sadece nefes almakta zorlanıyorum maskeyle geziyom zaten bendne kimseye kimseden bana bişey geçmesin diye ama iyiyim çok şükür
sen nasılsın yavrum sendede sancılar başlamış bendede başladı dün gece 1 saatte 3 kere vurdu 1 ke daha vursaydı doktora gidecektim ama vurmadı şimdi iyiyim çok şükürrrr:lepi:

Geçmiş olsun canım senağlama
Dikkat edin kendinize ALLAH muhafaza :Saruboceq:

Cekirgeler canım RAbbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inş.. opuyorumnanaktan

selam kızlar,
dün wavyme gittik dırımımlazemuszemus,
sonrada eve misafirim gelicek diye silip süpürmekle uğraştım,
sonra misafir ağırladım,
sonra ağırlaştım,kızlar zaten felfecir okutuyorlar bana:dilcikar:..

wavym çok iyiydi maşallah,daha da iyi olcak,
kızları da alıcak kucaana bir daha da uykuyu unutuucak Allahın izniylekaydirigubbakcemile3

bi bakıp çıkıyım dedim,geçmişi okudum ama daha bu saat oldu kahvaltı yapamadım,
herkesi öpüyorumm

medinecim nasılsınn,
çekirgecim hadi hayırlısıyla zamanında kavuş yavrularına inşallah
Nyc canım hayırlı uğurlu olsun kızlarınn,bizim de iki kızımız var,topiğimizin iki kızı çokkaydirigubbakcemile5
Kaswam hadi az kaldı,sana da gelicez Allahın izniyle ziyarete kuşumm,az kaldıııopuyorumnanaktan,
egelimi ben de zaman zaman aradım,ama telefonun kağalı olduğu zaman çoktu,yakalayamdım,
bir daha konuşursan çok selam söyle lütfen,özledik onun tatlı dilini yaaww
canancım geçmiş olsunn,wavym sana benden bir emanet gönderdi,haberin olsunyerimseniben
muallimimle kayracığımı pek göremiyorum yaaw,yada denk gelemiyorumm:sm_confused:,
özlüyorum herkesi yaaa,ismini zikredenmediğim herkesi de çok öpüyorum tekrara.s.

Hymarry iyiym canım sen nasılsın zemuszemus
Wayla olan resminizi gördük bile kaydirigubbakcemile5 MasaALLAH size vayda cok iyi bebeklerini alıp daha iyi olucak inş...

Bebişlerin nasıl büyüdüler mi annesi

selam kızlar.... hymarry cim canım benim ..cumartesi pazar pek giremiyorum ben... eşim ve kızım evde oluyor... bugünde çok rahatsızım sabaha kadar hiç uyuyamadım.. kasıklarımda dehşet ağrı var... birazda grip gibiyim..... yazmsamda takip ediyorum.

yeni bebeklere uzun ve şanslı ömür diliyorum. Birbirinize desteğiniz duygulanmaya değer. Çok sık yazmasam da herkesi ayrı ayrı tanıyor ve merak ediyorum. Bir süredir yurtdışındaydım işimin başına gecer gecmez siteyi yokladım. Hala hamilelik cetvelini becerip yapamadım. 25. haftada oğullarımız ve inanılmaz hareketliler, herşey yolunda gidiyor çok şükür. herkese sevgiler..

selam kızlar.... hymarry cim canım benim ..cumartesi pazar pek giremiyorum ben... eşim ve kızım evde oluyor... bugünde çok rahatsızım sabaha kadar hiç uyuyamadım.. kasıklarımda dehşet ağrı var... birazda grip gibiyim..... yazmsamda takip ediyorum.
Canım ilerleyen haftalarda genişlemeden dolayı oluyor kasık ağrıları,ama dehşet derecede bir ağrı ise ne denir,bilemiyorum ki,geçmiş olsun canım,
bi doktoruna sor yada görün yaaww:sm_confused:
yeni bebeklere uzun ve şanslı ömür diliyorum. Birbirinize desteğiniz duygulanmaya değer. Çok sık yazmasam da herkesi ayrı ayrı tanıyor ve merak ediyorum. Bir süredir yurtdışındaydım işimin başına gecer gecmez siteyi yokladım. Hala hamilelik cetvelini becerip yapamadım. 25. haftada oğullarımız ve inanılmaz hareketliler, herşey yolunda gidiyor çok şükür. herkese sevgiler..
opuyorumnanaktan ne güzel ifade etmişsin canımm,
ben bütün hamileliğimi burda geçirdim,binlerce sayfada tek tek mesajlarım var,ama her an her durumda dediğin gibi herkesin desteği inanılmaz burda..
sen de daha yoğun katıl canım,nasıl geçtiğini anlamıycaksın hamileliğininnyerimseniben
seni de ekleyelim ikiz hamileler listemize o zaman,bak topiğimizin ilk sayfasında bazı bilgiler istiyoruz,ona bak,seni de ekleyelim canımmŞeniz
hayırlı uğurlu sağlıklı bir hamilelik ve bebekler diliyorum sana da canımma.s.

Hosgeldiniz..
MasaALLAH ne kadar güzel 25.haftada az kaldı inş ALLAH hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin bebeklerinizi zemuszemus

X