Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

gunaydın ya ben bısey soracaktım benım annem ıkız tekı bızım hıc ıkız kardesımız yok acaba benım gebelıgım ıkızmı olur sızce

tabi her yakın ikiz gebelik seni de ikiz doğurtmaz,ama genetiğinde hiç olöayan birine göre bu oran daha yüksekk,
Allah gönlüne göre versin cnmmm

tesekkur ederım cok ıstıyorum ıkız olmasını Allah ısteyen herkesın gonlune gore versın olanınkınıde korusun sızlerın ıkızmı hamılelıgı yada cocukları

mafoldumben

ah canım ya dünden beri sana ulaşmaya çalışıyorum.bir farkettiremedim kendimimafoldumben.canım çok şükür tedavim bitti,gerçi burdan yazdım ama okuyamamışsındır.şu an 4+3 hamileyim.12.gün değerim 741 di.ikiz olabilirmiş kısmet

Canım okadar sevindim ki anlatamam
RABBİm hayırlı sekilde kucagınada almayı nasip etsin :Saruboceq: zemuszemuszemuszemus

tesekkur ederım cok ıstıyorum ıkız olmasını Allah ısteyen herkesın gonlune gore versın olanınkınıde korusun sızlerın ıkızmı hamılelıgı yada cocukları

Hayırlısı olsun canımmm
Belli mi suan ikiz olup olamadıgı doktora gittiniz mi

medinecim canım allah razı olsun.inşallah rabbim sağlıklı bir hamilelik sonrada hayırlı doğum nasip etsin hepimize inşallah.

hayır sadece ben cok merak ettım bazılarında ıkı yumurta falan oluyormus o zaman kesın ıkız olur dıyorlar bazılarıda ılacla ıkız bebek sahıbı olmuslar bende cok ıstıyorum.

mafoldumben

ah canım ya dünden beri sana ulaşmaya çalışıyorum.bir farkettiremedim kendimimafoldumben.canım çok şükür tedavim bitti,gerçi burdan yazdım ama okuyamamışsındır.şu an 4+3 hamileyim.12.gün değerim 741 di.ikiz olabilirmiş kısmet

delikafadulden cnmm hayırlı olsun aaayyy
dün nete hiç girmedim cnm,özelden telimiveriyim konuşalım en iyisi,kızları emziriyorum da..
seninle arkadaş değilmiyiz biz?
arkadaş olalım önce,sonra yaz bekliyorum cnnmmŞeniz..

kaç embriyo transfer ettiler kız,bu üçüz dördüz bile olabilir yaaaa...

mafoldumben
delikafadulden cnmm hayırlı olsun aaayyy
dün nete hiç girmedim cnm,özelden telimiveriyim konuşalım en iyisi,kızları emziriyorum da..
seninle arkadaş değilmiyiz biz?
arkadaş olalım önce,sonra yaz bekliyorum cnnmmŞeniz..

hayır canım sen bana arkadaşlık teklif etmedinkimafoldumben.valla çok iyi olur bende veririm telimi.alkisalkisalkis

aman cnm amann,hasta olmamak şart,,
magnezyum kullanıyormu7sun o ateş basması yapar,bu aklıma geldi..

evet kullanıyorum...2 kalsıyum 1 magnezyum alıyorum gunde ona ragmen bazen gecelerı uyanıyorum...grıp asısıda olmustum ama bıraz kırgınım boyle delı gıbı hasta degılım ama yınede canım hıcbısey yapmak ıstemıyor..yatıyorum hep...

Merhaba kızlar.Kayra'nın tavsiyesiyle topiğinize katılmış bulunmaktayım.Liste var sanırım.Beni de eklersiniz artık :))

seyma88----------05.Temmuz.2009---------------Menagon+ prengly----------------11.Nisan.2010 (18+4)----------------------------Kız + Erkek-------İstanbul

Doğum yapanlar gözünüz aydın.Yapacak olan arkadaşlarım ALlah hepimize kolaylık versin,yavrucaklarımızı sağsalim alalım kucağımıza :Saruboceq:
Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun hamişliğin...

merhabalar bende 36+1 haftadayım uzun süredir aranıza katılmak istiyorum ama hiç fırsat olmadı
Hoşgeldin hulaa...
ama ben gunaydın dedım neden kımse bana selam yazmadı
Günaydın canım ...

ne guzel yaa maşallaah ıkız olması ıcın herhangı ozel bısey yaaptınızmı sut falan ıc dıyorlar amasacma geldı bana

Hayırlı cumalar herkese...Nasılsınız bugün güzel hatunlar göbüşlü güzeller.....Umarım herkes iyidir.

mafoldumben

bence de bu ucuz yada dorduz..benım 12.gun degerım 341 ıdı...

ayyyy inşallah ikizdir.....hele dördüz aklıma bile getirmek istemiyorum.......... allahım hayırlısını ver yarabbbim artvinlime..benimde 10.gün 571 di dördüz çıktı ya...çoook korkuyorum ikizdir ikiz........

slm kızlar, nasılsınız, ben bundan sonra evdeyim :hulya: ikiz gebelik olduğu için işime biraz ara vermemi söyledi doktorum, uzunca bi süre izinliyim, sık sık görüşebiliriz umarım,
şimdilik aşırı gebelik belirtilerim yok, oyüzden zaman ilerleyip göbiş büyüyene kadar hamişliğin tadını çıkarmaya çalışacağız bakalım

X