Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

merhabalar bende 36+1 haftadayım uzun süredir aranıza katılmak istiyorum ama hiç fırsat olmadı

aa hoşgeldin canım, neden katılmadın hayatım gerçi sen artıkbitirmişsin maşallah zorlu yolculuğu.. doğum ne zaman kısmetse? kız erkek? :uhm:

caaaaannnnaaaaaaaaaaaaaaaannnnn
geçmiş olsun,geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmişolsun, geçmiş olsun,geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmişolsungeçmiş olsun,geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmişolsungeçmiş olsun,geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmiş olsun, geçmişolsun opuyorumnanaktan hehe oldu mu kıs

kayram nabersin? medinem? ii misiniz?

bu arada cuma saati girdi, hazır bi cuma saati uyumuyorken kalkim biraz dua okuyam inş... hayırlı cumalarınızolsun inş... öptüm hepinizigelirim 2 saate ka...

hoşgeldin canım..inşallah hepimiz vakitlice ve sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza..
sevgileeerrrr..

kızlar ben penguen gıbı yuruyorum aranız da boyle yuruyen varmı ?? bacaklarımı bırlestırınce canım acıyor..herkes dalga gecıyo benımle agır vasta dıye...hahahha

aa hoşgeldin canım, neden katılmadın hayatım gerçi sen artıkbitirmişsin maşallah zorlu yolculuğu.. doğum ne zaman kısmetse? kız erkek? :uhm:

teşekkürler herkese
hula_09----------10 Mart 2009---------------Doğal----------------12 Aralık 2009(40. hafta)----------------------------Kız + Erkek

HYMARY sana özelden ulaşmaya çalıştım ulaşamadım...sana bazı şeyler danışacaktım....nasıl ulaşıcam

1 saat ac kalıcaksın..bende gebelık sekerı cıktı sımdı ınsulın ıgnesı oluyorum...umarım sende hıc bırsey cıkmaz....

kendımı de bıraz kırık hıssedıyorum ben...bırde ınanılmaz terlıyorum ozellıkle yemek yerken gece uykuda falan...bır cozumu var mı bıldıgınız...doktoruda aramak ıstemedım hıc....nane lımon kaynatıp ıcıyorum....baska ne yapsam acaba , bogazlarım dolmus...

artvinlii tedavin ne durumda çok meraktayım yaaaa,,

herkese günaydın canlarımm,,

yeni arkadaşlarımı da listemize ekledim,hayırlı uğurlu olsun,hoşgeldinizz..

mafoldumben
artvinlii tedavin ne durumda çok meraktayım yaaaa,,

herkese günaydın canlarımm,,

yeni arkadaşlarımı da listemize ekledim,hayırlı uğurlu olsun,hoşgeldinizz..

ah canım ya dünden beri sana ulaşmaya çalışıyorum.bir farkettiremedim kendimimafoldumben.canım çok şükür tedavim bitti,gerçi burdan yazdım ama okuyamamışsındır.şu an 4+3 hamileyim.12.gün değerim 741 di.ikiz olabilirmiş kısmet

gunaydın ya ben bısey soracaktım benım annem ıkız tekı bızım hıc ıkız kardesımız yok acaba benım gebelıgım ıkızmı olur sızce

aman cnm amann,hasta olmamak şart,,
magnezyum kullanıyormu7sun o ateş basması yapar,bu aklıma geldi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…