Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

liyadora sanırım senin çok iyi bi doktorla takip edilmen gerekiyo riskli gebeliklerde uzman birisi olmalı nereye gidiyosun doktora

Canım ben mikro ile hamile kalabiliyorum.Daha test sonucuma yani kanda beta hcg bir kaç gün var..pazar bakılması lazım..ama ben idrar testi ile daha erken öğrendim..Daha erken öğrenmiş olmam da tekrar ikiz gebelik ihtimalini doğuruyor..gerçi tek de olsa çift te olsa bu konuda kaygılıyım...tedavim izmir kent hastanesinde oldu.israel aruh ve tayfun bey dr larım şu an..

serklaj yaptırdınız mı ?

DIRIM aradım seni bugün...Yavruşlar nasıl?

cnm çağrı yok görmedim ben
alla alla
valla ciğerde bişi yok dedi doktor ama
yarın erkenden cerrahpaşadayız tahlil istedi birsürü cnm
gelirim yavrum güllerle kucağına merak etme ama sadece kucağına gelmekle kalmam malum 9 ayın açlığı var kucağına geldimi .... bilmem anlatabildimmi hahahah

demek hergün görüşüyosnuz ulan benmi vefasızım ne aramıyom kimseyi kaçgündür wavy arıycam aklımda vefasız canan vefasız canan:kedi:

kızım vodafon mu ne zıkkımsaa arayamıyom ben seniiiii

üzülerektenede olsa sizlere bu akşamlık veda ediyorum malum dünden beri geberiyom hastalıktan bi geçmiş olsun diyen olmadı ulen ölsem cenazemede gelmezsiniz siz hain hamişlerrrrrrrrrrrrr

malum yarın erken kalkıcam şeker testi var bu tetstide nasıl yapacaklarsa kaça kadar aç kalıcam acaba

öptüm hain domdomlarımmm

serkaj yaptıran var aramızda ama sanırım şuan kapalı muallim yaptırdı dimi kızlar bide kayramı yaptırmıştı

canan bacım bi cööö diyon gidiyonn olaya konsantree olamıyokkk

geçmiş olsun 100lük se yüklemem 3-4 saat açsın
ama sen atlatırsın ben kusan garu bile atlattım

kaswa cnm hemen tlf alacam bakacam ayağımda alişim gülen suratım şebeğim varrrr saat 1 çivarı taksi aşağaıda beklerken evden çıkmaya çalışıyordumm....eşim çağrı yapmıştı

4 çağrı yazıyodu göremedim sanırım hemen bi açğrı konduram sana teyitleşelim

Merhaba kızlar.Kayra'nın tavsiyesiyle topiğinize katılmış bulunmaktayım.Liste var sanırım.Beni de eklersiniz artık :))

seyma88----------05.Temmuz.2009---------------Menagon+ prengly----------------11.Nisan.2010 (18+4)----------------------------Kız + Erkek-------ıstanbul

Doğum yapanlar gözünüz aydın.Yapacak olan arkadaşlarım ALlah hepimize kolaylık versin,yavrucaklarımızı sağsalim alalım kucağımıza :Saruboceq:

Merhaba kızlar.Kayra'nın tavsiyesiyle topiğinize katılmış bulunmaktayım.Liste var sanırım.Beni de eklersiniz artık :))

seyma88----------05.Temmuz.2009---------------Menagon+ prengly----------------11.Nisan.2010 (18+4)----------------------------Kız + Erkek-------İstanbul

Doğum yapanlar gözünüz aydın.Yapacak olan arkadaşlarım ALlah hepimize kolaylık versin,yavrucaklarımızı sağsalim alalım kucağımıza :Saruboceq:

hoşgeldin canım..inşallah hepimiz vakitlice ve sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza..
sevgileeerrrr..

hoşgeldin canım..inşallah hepimiz vakitlice ve sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza..
sevgileeerrrr..

Hoşbuldum cnm teşekkür ederim.Günler geçtikçe daha bi sabırsızlanıyor insan ve endişeleniyor.Sağ salim atlatsak başka birşey istemiyorum.Rabbim kolaylık versin bize.Sevgiler...a.s.

tüp bebekten ucuz canım yumurtaların dondurulduğu tüp sayısına göre ücret alınıyor ben 700 verdim ayrıca transfer sırasında 800 verilceğini söylediler ayrıca dondurulan embriyolar içinde her sene için 250 gibi kira ödeniyor

kumsalcım ben 2 tedavimdede kaliteli embriyolarım olduğu için dondurduk.embriyoları dondurmak için 200 euro ödedik senelik,her sene embriyoların durumunu öğrenip tekrar 200 euro ödeyecekmişiz hast.öyle söylediler.dondurulmuş tedavi çok daha kolay oluyo iğnesiz yani.onunda ücreti 2 milyar ödemiştik biz.

çok teşekkür ederim kızlar sağolun inşallah sağlıkla ve zamanında kucaklarsınız bebişlerinizi bende 1yıldır bebiş istiyorum ama olmadı malesef yarın yeniden tedaviye başlıcaz hayırlısıyla bakalım ne olur artık merak ettim nasıl oluyor diye hemde ön bilgi olsun istedim ama inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan gelir miniğimmmm
:Saruboceq: allaha emanet olun kızlarrropuyorumnanaktan

kızlar ben yarın doktora gidecem şeker testi yaptıracam bebeklerlede görüş günü oğlum hiç oynamıyo yaaa bide kaç kilo olmuşlar merak ediyorum bide kbb gidecem çok hastayım çünküüüü

sekerım cok gecmıs olsun....bende anlamıyorum bı hareket var ama hangısı hangısının..doktora sordum normal dedı...bazen ıcımde resmen bırı top sekterıyo...bu aralarda gecelerı basladılar dın dın vurmaya....bende hastayım ya....hıc doktora da gıtmek ıstemıorum....

kızlar ben penguen gıbı yuruyorum aranız da boyle yuruyen varmı ?? bacaklarımı bırlestırınce canım acıyor..herkes dalga gecıyo benımle agır vasta dıye...hahahha

üzülerektenede olsa sizlere bu akşamlık veda ediyorum malum dünden beri geberiyom hastalıktan bi geçmiş olsun diyen olmadı ulen ölsem cenazemede gelmezsiniz siz hain hamişlerrrrrrrrrrrrr

malum yarın erken kalkıcam şeker testi var bu tetstide nasıl yapacaklarsa kaça kadar aç kalıcam acaba

öptüm hain domdomlarımmm

Canan canımmm geçmiş olsun :Saruboceq: dikkat et aman Şeniz
ben aksam giremedim bulantım cok vardı kustum falan artık altıma kacırıyorum yaa manyadım iyce mafoldumben mafoldumben

seyma88----------05.Temmuz.2009---------------Menagon+ prengly----------------11.Nisan.2010 (18+4)----------------------------Kız + Erkek-------İstanbul

Hosgeldin canımmm.. opuyorumnanaktan
güzel dileklerin için tşklerr..
rabbim hepimize bebişlerimzi kucagımıza almayı nasip etsin aminnn :Saruboceq:

Dirim canımmm cok geçmiş olsun canımmm inş güzel sonuclarla dön.. :Saruboceq:

waydan haberi olan var mı merak ettim akannehir

kızlar ben penguen gıbı yuruyorum aranız da boyle yuruyen varmı ?? bacaklarımı bırlestırınce canım acıyor..herkes dalga gecıyo benımle agır vasta dıye...hahahha

ne kadarlık oldu canım senin bebişler demek ki yorulluyosun yaa ALLAH YARDIMCIN OLSUN opuyorumnanaktan
ticker eklesende görsek kaydirigubbakcemile2

yardımcı olamadık ki,

fotonuzu gördüm valla kıskandım kıslar ne güzel bir araya gelmişsiniz. özendim yani:))

sende gel kuşumm,,beklerüz..

Hımmm..Canım ben geçen sene temmuz anne adaylarındandım ..Ama benim kasılmalarım 18 . haftada başladı ve 18. haftada hem kasılmalar hem de rahim ağzı yetmezliği yüzünden ikiz bebeklerimi olmadık zamanda doğurup kaybettim..Yani bu ilk hamileliğim değil..Erken kasılma yaşayan yok sanırım içinizde....

Daha 4 haftalık bile değilim..Yine erkenden test sonucumda çift çizgi gördüğüm için yine ikiz olabilir diye düşündüğüm için endişelerim çok..

canım hayırlı olsun, Allah güzel bir hamilelik ve sonunda da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. amin.. senin yaşadıklarını yaşamış bir arkadaşımız var, şimdi arife günü doğumyapacak ve 38. haftasında yapacak, kızlarımız olacak kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2.. onunda ilk ikiz hamileliği çok zor geçmiş, bu seferki hamileliğinde dr. u çok ii önlemler aldı ve öncekine nazaran çok daha rahat bir dönem geçirdi.. yağmurun ardından güneş doğuyor mutlaka (dün tv deki dr.un sözü, bayıldım tam benlik yerimseniben) sakın olumsuz düşünme, iyi düşün iyi olcsun...

hoşgeldin canım, Hayırlı olsun bebişlerin..Allah hepimizin yardımcısı olsun..

canımm kaçıncı haftadasın çizelgen neden yok?

cananımm, yazdım hayatım dün de ama çok giremedim, temizlik vardı evde, herihtimale karşı dip bucak temizlik yaptırdım, malum bayramda 34. haftamda olcam.. gerçi benim kıkzlarım yeniyılı bekliycekler ama olsun, evde yatıom die ziyarete gelen olcakmı bayramda pöff.. :tomato:

X