Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırım gecmış olssssssssssss...............ya senın bebışler cok hasta oluyo alerjık alanda ıyuı bı dr a gotursen.............cok farkedıyo.........

dırım gecmış olssssssssssss...............ya senın bebışler cok hasta oluyo alerjık alanda ıyuı bı dr a gotursen.............cok farkedıyo.........

ablam benim ömerim iyi olamadı bi türlü
bende zatebn en son gittiğim o doktora dedim alerjik bişey olmasın
yok diyip durdu ....şimdi cerrahpaşaya götüreceğim bende alerji var
bebeğimdede olabilir belirtisi var çünki
burnu akıyor,gözleri kızarıyor ve kaşınıyor...
inş. ben yanılıyorumdur yoktur ...yoksa çok dikkat etmek zorundayım yaa

ama alerjisi varsada bir çocuk alerji uzamnı bulmam gerek

selam kızlar
maşallah kasım da doğum ziyaretleri yapıcaz inşallahh..
wavym,kaswacım,bugün doğursanız bile hiç sıkıntı olmaz Allahın izniyle,,
wavym inşallah Serdar Beysiz zamana denk gelmez,duam o artık bi de hayırlısıyla..,

isim isim herkesi öpüyorumm

biz uykusuz bir gece geçirdik,şuan hala Hale kucağımda..

kızlar bugün doktorumun internet sitesinde cevapladığı bir soru okudum,
kendisi cinsiyet tayin yöntemini bulgaristanda türk hekimlerin olduğu bir merkezde yapıyormuş sanırım.Tüm takipleri burda yapıyor,opu ve transferi orda bizzat kendisi yapıyormuşş..

dırımım geçmiş olsun canım,
bak sesini çıkarmayınca eşin mutlu olmuştr,ev içinde akıllı oynamak lazım cnmm..

dırımım bu ali rıza abinin yanındaki servet abi de çocuk alerjicisi diye biliyorum ben..

wavy cnm öncelikle senden başlamak istedim sen barajı geçtin gülüm bişeycik olmaz doğum olsada
ama korkuların var endişelerin var haklısında ama onlar doğunca hiçbişeyin kalmayacak...
çok güsel bir gebelikten güsel bir anneliğe geçiş olacak ...anne olmak büyülü bahçe olmaktan çok daha keyifli ..aşık oluyorsun hayatta kimseye hiçbişeye duynmayacağın kadar büyük bir sevgi duyuyorsun..
kısçelerimizi çok merak ediyorum...hymaryy giderken benide alırsaaa bende gelirim..tabi şartlar uygun olursa ....

kaswa cnm doğum tarihinin ileri alınmasına sevindim işini şansa bırakmamış oluyorsun kiiiiii
küvezlik bişey kalmadı artık...
bu arada kiloları kaç cnm?

artvinli cnm sonuç belli değilmi daha cnm yaa

yaa egeliden hiç ses çıkmadı kıslar

canbebek de biz yokken gelmiş

hymarry sultan naberrr kısçelerim nasıl
o uyanık spor hale sütlerin hepsini götürmesin
sareme ver sütleri nasıl güselleşmiş yavrum benim yaa
oda benim alişim gibi olacak hee
hazırlıklar bitttimi ..wavy harıl harıl oda yerleştiriyordu..

evet hymarry cnm servet bey bu işi yapıyor güselde yapıyor
ama orası özel muaynane cnm ya herseferinde kimbilir ne kadar muayne ücreti ister
hee tabi bi soracağız ....

kızz ne cinsiyet belirlemesi ?hangi doktor yapıyormuş??

çapa nın çocuk allerjisi doktoru çok iyi birisiymiş ... diye duydum....

kayracığım ben kendimde çapanın profuna gidiyorum cnm ....

ama oralarda gezmeye adam lazım ben iki bebekle tek başıma nasıl gezerimm bide o var bakalım cerrahpaşa ne diyor

şimdi cerrahpaşanın yolunu yordamını öğrendik ...daha kolay geliyor

ayy annemde dünki olaydan sonra kırılmış haklı olarak
beni istemiyolar ..yada kaynanan sizde kalıyoruz oğlunun parasını yiyoruz diye
yapıyordur diyo....çok üzgün ....gelmem de gitmemde sen gel diyo

zorla kandırdım şimdi ömer ağlıyordu sesine dayanamadı da çıktı geliyor...evi toplayacam bende ....

dırım sen bakma dra mutlkaka alerjı kısmına gotur..........ıyı bı hekım bul oğlumdada öle dıyodu bı dr anlamıyo çogu............yoksa sıkıntın bıtmez kış boyumnca...........bız o zamanlar suya ceken supurge aldık halıları kaldırdık...........hala o supurg kullanıyorum toz kalkmıyo ranbow cok para ........sonra benzerlerı cıktı.........ınş ıyı olur........ya artvınlı sonucu olumlu cıkmış ama yazmadı.......tekrar yukseklme oldumu olmadımı bılmıyorum...........

tamam canım geçmiş olsun.... öksürüklerin içinden çıkamayınca bana önermişlerdi... oradan duymuştum.. tabi ben istanbulu bilmeyince sölemesi kolay geliyo

Az kaldı seninde Kaswacım kasım ayında topikteki bebeişler artıyor ne güzel sağlıcakla gelsinler inşallah dualarımız sizinle...
Geçmiş olsun dırımcım canım havalarda bu mevsim geçiş mevsimi ya ortalıkta grip umarım hemen geçer öpüyorum seni ve yakışıklılarını...

dırımım canım benim wavyme giderken söz seni de arıycam,alıcam beraber gidelim canımm Allah izin verirse :lepi:
hani işin teşhisi noktasında var mı yok mu diye en azından belki ilk randevuya gidilebilir diye ilk aklıma o geldi tabi,o akşma da konuştuk ya,aklıma geldi işte,ama Kayracığımında dediği gibi bu işlerde Çapa der Serdar Bey de hep..

canım Serdar Beyin internet sitesine bir soru yazmış bir arkadaşı,o da böyle cevap vermiş:
Soru :
09.11.2009 Serdar Bey ben pgt yöntemi ile erkek bebek sahibi olmayı planlıyorum. normal doğumla bi kız çocuğum oldu düşük kürtaj vb bi olay yaşamadım. adetlerim düzenli istediğimde rahatlıkla hamile kalabiliyorum. ülkemizde yasak biliyorum kıbrısta beni yönlendirebileceğiniz bir dr veya hastane var mı? veya transferi kıbrısta sizin yapmanız söz konusu olabilir mi. ılk işlemleri burda yaptırıpı sadece transfer için kıbrısa gitmek yeterli olur mu?? Kolay gelsin iyi çalışmalar
Cevap :
09.11.2009 DAHA YÜKSEK GEBELıK ORANI OLAN, TÜRK EKıP ıN ıŞLETTıĞı BULGARıSTAN DAKı BıR MERKEZ ıLE ÇALIŞIYORUM.TÜM ÖN TAKıPLER VE TEDAVıLER TARAFIMDAN TÜRKıYE DE YAPILIP YUMURTA TOPLAMA VE TRANSFER ıŞLEMı BULGARıSTAN DA YAPILIYOR

Günaydınnnnnnn

Nasılsınız güzel anneler anne adayları ve tabiki şeker miniş bebişler....

ay bak merak ediyordum yaaaa,,

ARTVıNLııııı nerdesiiinn,
tedavi sonuçların nasıl,bizimle de paylaşsanaaaaa:tomato:

ay benim yavrularım benim evde toz toprak içindeler vallaha,anaları gibi alışıklar ne yapsınlar,
hiç bi Allahın süpürgesine o parayı veremem,sanırım o parayı kocama versem o yerleri yalayabilir..
Bana da hayatta verdirmez,immkan yok ı ıh..

vil günaydın canııımm..
biz uykusuzuz sen nasılsın,
bi de geçende aklıma takıldı,sen ne zaman işe başlıycan,ne zaman izne ayrılıcan yaaa,bir zaman sonra çok apırlaşıcaksın,nolucak?

wavy sakın korkma canım 35'i geçtin şimdi doğsalar bile küvez sıkıntın olmayacak içini ferah tut ve dua et, 24 kasıma ne kaldı şunun şurasında, senin için buradaki herkes gibi ben de dua ediyorumopuyorumnanaktan

kaswa, wavy, canbebek ve çekirgeler hepinize verilen doğum tarihleri hayırlı uğurlu olsun hepinizin bebişleri verilen tarihlerde, şaşırtmadan, sağlıkla gelirler inşallah.
ben de çok heyecanlandım sizlerden sonra sıra bende inşallah.
kaswa bu arada bebişlerinin kilolarına kaç dedi doktorun? opuyorumnanaktan

hymaryy cnm serdar bey yapıyormuş heee

valla ...ben kız çocuk çok istiyorum ama ...rabbiminde bir bildiği vardır diyorum

o yüzden böle bişe girşmem ...allah korusun ya o bebekde bazı şeyler olursa hep suçlu bulurum kendimi

hayırlısını istedik bunu verdi rabbim .....ama yaptıranlara saygı duyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…