Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

burçin sizin pastanede hatırlıyor musun, yatmıştım..

ayy hatırlamaz mıyım canım yaa..çok kötüydün..çok şükür ki artık iyileştin tatlım..
inşallah yarın da güzel geçer..tansiyon, mide ve hatta doğum olmaz inşallah yerimseniben anladın sen onu yerimseniben

Medineciğim başladım bugün işe 20 gğn falan eğitim var bakalım nasıl olacak hayırlısı artık sen nasılsın baya geçtimi bulantıların ...
canan dırım marry kevser medine vi,l biv kaswa wavy.........nasılsınızz.
kızlar bu arad CANBEBK VE PENSES nerelerde...

İyiyiz yavru kartalcıkların annesi sen nasılsın canım büyüdümü oğluşların baya

Üzülme canım ya inşallah yoktur öyle bişi sıkma canını ki bebişlerşnde üzülmesin.Aklına getirme öyle şeylei Allahın izniyle sağlıkla alırsın yavrularını kucağına...
ya kızlar şu takvimleri yapmışsınız yeniden siz bi arkadaş burdan yapılıyo diye linki vermişti bende yapayım acaba tekrar verebilirmisiniz linki

Canancım bu link doüum için yapılan tickerınki burdsan dene
Pregnancy and Due Date Ticker

Kızlar ben geldimm umarım herkes iyidir geçmişe şöyle bi baktım..
Hymarrycim geçmiş olsun umarım tez zamnada geçer parmağındaki dolama...

Wavyiden bi habr okuyamadım yoksa benmi görmedim nolduki doktor kontrolü haberi olan var mı
Dırımcım senin tempo son sürat devam okuduğum kadarıyla nasıl alişle ömer öptm ikisinide..
Kevser kayra kaswa muallim abla ve isimlerini hatırlayamadığım güzel annecikler sizler nasılsınızz....

merhabalar eltimden geldik yarın koltuklarım geliyor ben öyle dedim ee oturma odasında kanepe var onu çocukların odaya çektik çocukların odasındakini balkona koyalım dedik ama mutfaktan geçmedi dar alan ve benim koca o çekyatı mutfağın ortasında bıraktıııııı..........sabah ne yapacam yaaa

uyuz adam neden çağırmısım diye yapıyor....off h.sonuna kadar bekleyemezdim napimmmmmm yarın bidaha ev silinecek yaaaaaaaaa......mutfağadı aksama kadar kullanamayacam ...ne yapacam yaa
pöff gece gece yazdıklarıma bakınnn pehhh

kızlar merhaba

kim ne yapmış okuyum dedim ama okumak ne mümkün Ahmet Emirim rahat bırakmıyor ağlayıp duruyor

herkes iyi dimi özetler olsa bi yerdede baksam olmazmı

bu arada isimlerimiz Ahmet Emir ile Mehmet Emin oldu

canım iyiyiz şükür...kaydirigubbakcemile5

oy maşallah, yeriz onları biz.. resim yok mu be pamuğum facebook a falan eklenmişler de olur, merak ediyoruz çok seni, 3 kiloya yakın doğdular dimi? nasıl başardın nann...:) isimleri çok güzeeel, ben hala kızlarıma isim bulamaadım..akannehir

oyy cananım ben yanlış link vermişim, kilo diyet takip çizelgesi linkiymiş o :kedi: :kedi: :kedi: çok utandımm, sen vil in verdiğini al bak aşağıda .. hay Allah.. pardon kuşum

bugün bursalı ikiz hamişlerle buluşucaz ya, yani çekirgem,burçinim ben... nasıl heycanlıyım nasıl heycanlıyım, neden mi; çünkü 7,5 aydır eşim, annem, kaynanam, kayınpederim ve babam olmadan evden dışarıçıkamadım.. hep ya hastaneye, ya tahlile, ya asnnemler ya da kaynanamlara gittim, tabi eşimle bazı akşamlar çıktık ama keyfi değildi hiçbiri, onlarda alışveriş zorunluluğundan ya da bi önemli iş içindi, ki bunlardda yarımsaattten çok sürmüyordu, çünkü benim tansiyon hoop düşüyordu..
sabah babam aradı seni alayım annene bırakayım diye, aman dedim yok kalsın bugün arkidişlerimle buluşçam.. babam şok, hayır nolamaz gidemezsin ben götürem bekliyem orda höööyytdedim, bi isyan.. tamam tamam dedi ama pek ikna olmadı kesin gelir..

o kadar morelim bozukki kızar ellerim titreiyo şuanda kaynanam bana hakaret etti çok fenayım

Hymarrycim geçmiş olsun umarım tez zamnada geçer parmağındaki dolama...
çok teşekkür ederim canım,ay ne fena işmiş,kullanamıyorum elimi o kadar oldu..
bayaa canın sıkılmış canım,bırakıverşrler valla uğrşamazlar hiç,bilirim,hiç üstüne gitme,
inşallah halledebilrisin:hulya:..

eneeee mis gibi taze anne pamuğum gelmiişşopuyorumnanaktan,
isimler ne kadar güzel olmuş canım benniim,Allah isimleriyle büyütsünopuyorumnanaktan
canım acaba neden ağlıyor,hiç doktora götürdünüz mü,
yada sence gazı falanm ı var canım,sık takıl bize yaaa,özlüyorum seniiiiopuyorumnanaktan

Hos geldin canım ...
Rabbim analı babalı büyütsün ...
ALLAH c.c. isimleriyle büyütsün cok güzel isimler gercekten....

Canım yaaa güldüm babanla konusmana hele höyttte kaydirigubbakcemile3
Bizdende selam söyle resim cekinde sizi görek :)))

o kadar morelim bozukki kızar ellerim titreiyo şuanda kaynanam bana hakaret etti çok fenayım

aaa cok sasırdım canım ya nasıl sana hakaret ediyo bide senin evinde mi lmaz:
ne oldu anlatsana

kevsercim çık güzelim çık yaaa,
doğunca zaten çıkamıycan,ne duruyorsun çık Allasen:dilcikar:..

günaydın kızlar....... dırımcım güne iyi başlamamışsın canım yaa..... biraz sakinleş üstüne gitme..... aman güzelim la havle oku.......

bu kaynanaları ne yapmalı yaaa heryerden türüyorlar ...bende kötü bir lohusalık geçirdim çok sevdiğim kaynnamla kanlı bıcaklıyız nefret ediyoruz artık birbirimizden ........

Alalh isimleriyle yaşatsın canım gerçekten güzel isimler...
Sakin ol canım duymaza gel ,demek kolay ama yapacak bişi yok seviyesine inme sakinleş biraz
kaynarkazana atmalı canım..:jeyyar:

ilahi kevser güldürdün beni kaydirigubbakcemile3

bu arada günaydın herkese geçmişi okumadan gelemedim bu sayfaya nasılsınız bebişler nasıl ben ve bebişlerim iyiyiz çok şükür ama bişi sorcam kızlar ne zaman hareketlerini hissetmeye başlarım merak ediyorum yatarken falan dinliyorum ama hissedemiyorum henüz :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…