Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Benim temizliğimi hep eşim yapıyor ben nasıl yapabilirim ki koca göbekten...:kedi::kedi:

Wavy im ya sen terliyormusun özellikle geceleri..Ben o kadar terliyorum ki ..saçlarım,yastığım ter içinde hep dünkü kasılmam 1 saat sürdü..her geçen gün aynını diyorum ama ben çooook ağırlaştım canım ya...

selam kızlar.......
hymarry geçmişi okudum kart meselesi ne oluyo ki.............. ben senden çok daha kartımdır kııııı.... sen daha dünkü çocuk ...................

valla kızlar bi hafta öncesine kadar benim içinde inanılmaz keyifli ve rüzgar gibi geçiyodu ikiz hamilelik dönemim ama bi haftadır berbat durumdayım...yürüyemiyorum nefesim tıkanıyo,oturamıyorum sırtım ağrıyo,yiyemiyorum midem yanıyo,uyuyamıyorum....yine de bin şükür diyorum tabiki karnımdaki mucizeler için..6 ayım dolmak üzere,sanırım bundan sonra sıkıntılar biraz artacak
Canım Allah yardımcımız olsun hepimizin Ben geçen haftalarda kendimi suda debelenen su aygurlarına benzetiyordum...1 haftadır da Shrek'in Wivona'sıyım..kaydirigubbakcemile3O da 3üz doğurmuştu zaten...yani öle bir devim işte...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Senin haftalarında çok ağırlaştım dediğim arkadaşlarım iyi ki kafama tava fırlatmamış be...kafamçokkarıştı.Şaka bir yana ... herşeye değer... Ömrümün en mutlu günlerini geçirdim aylardır...Allah gebeliğini sağlıkla son haftalara dek sürdürsün
ooooooooooo bademcik su koyvermişsin hemen,
daha duuurr,bademciklerine kadar şişicen muhahhahahah :roflol:

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2alkisalkisalkisalkisalkisalkis:roflol::roflol:

wavy gitmeeeeeeeeeeeeee

hymarry geellllllllllllll
kaydirigubbakcemile3 Şeniz
burdayım şimdilik canımm
Benim temizliğimi hep eşim yapıyor ben nasıl yapabilirim ki koca göbekten...:kedi::kedi:
benim de o yaptı vallaha,bazen tuvalet sonrası kendimi temizleyemioyrdum resmen:kedi:
Ben CANBEBEĞİçok merak ediyorum,görüşen var mı?haberi olan?
ya o biraz alındı beni kimse sormuyor diye bir ara,
inşallah iyidir,küs değildir en azından..

sen nasılsın canımm?
bugün Metroporttaydım,ay dedim burda kaswama gelip görücem dedim vallaaopuyorumnanaktan

selam kızlar.......
hymarry geçmişi okudum kart meselesi ne oluyo ki.............. ben senden çok daha kartımdır kııııı.... sen daha dünkü çocuk ...................

Ne meraklısınız kartlığa yahu..Sen kaç yaşındasın ki Kayram..Aynı değilmiyiz senle biz..32 olcam ben

selam kızlar.......
bilmem eskide geçen lohusa alınganlığımda,bu kart işine takılı kaldım sanırım,

kaydirigubbakcemile3 yalanmı canım,bademcik arkadaş ta beni pek tanımıyor,inşallah alınmamıştır,bi daha yazmadı çünkü akannehir

kaydirigubbakcemile3 Şeniz
burdayım şimdilik canımm

benim de o yaptı vallaha,bazen tuvalet sonrası kendimi temizleyemioyrdum resmen:kedi:
Vallahi bende öyleyim hymarryim wc de bile nasıl zorlanıyorum:kedi:

ya o biraz alındı beni kimse sormuyor diye bir ara,
inşallah iyidir,küs değildir en azından..

Ama o ara zaten hiç giremiyorduk ki bizde..

sen nasılsın canımm?
bugün Metroporttaydım,ay dedim burda kaswama gelip görücem dedim vallaaopuyorumnanaktan

canımmmmmmmmmm....inş.Bu salı gün verir inş..Şeniz

ayy çok faydalııı,çok harika bir site buldum,içinde kayboldum gittim yaaa,
tavsiye etmek istiyorum ama burda başka site paylaşılmıyor sanırımmm..

Kayracım hoşgeldin nasıldı tatil
Kaswacım nasılsın kasılmalarım var diyodun son günler yaklaşıyo dimi

Son düzenleme:
Hymarry sende terleme oluyormuydu doğuma yakın..Çok terliyorum ben..Birde anlatsana doğuma nasıl hazırlıyorlar neler yapıyorlar..En sinir olduğumda lavmanı düşünmek..1 gece öncesinden bir ilaç içiliyormuş bağırsakları boşaltmak için ..kimisi diyor ki öyle bir şey yok..

ayyyyyyyyyyyyyyy aşkolsun hymarry cim.yaaaaaaaaaaaaaaaaa..................ben kızları ısırırım etleri daha tazecik onların diye espri yaptım.senin yaşınla alakası yok ki... hani küçük bebekleri severken ısırırsın...zira kocaman bir insanı ısırarak sevemezsin diyeee......... yaaa gerçekten yaşınla alakası yok..... nasıl kötü niyetim olsun ki zira kimbilir kaç yaş büyüküm kart olan benim.......

ama yine de çoooook özür dilerim....

kaswa cım 34 oluyorum bende.........

vil tatil güzeldi bolca yüzdüm.... termale giremedim....yasaktı

Kayracım hoşgeldin nasıldı tatil
Kaswacım nasılsın kasılmalarım var diyodun son günler yaklaşıyo dimi
Canım her gün düzensiz devam ediyor kasılmalarım..az kaldı inş...sen nasılsın?
canım byaram demiştin öncesinde sence sakıncalı değilmi bayramda?
oldu da küveze girmek gerekti,Allah korusun,nolcak?

Salı günü kontrolde inş.35+5 olacağım.Muhtemelen o bana her şey yolundaysa 27 kasım diyecek bayram günü..Ben 20 si olsa diyorum hymarryım onun dediği önemli tabiki ama o zaman 37 oluyorum.prematüreyi geçiyor o hafta..Çok beklemekten de korkuyorum Bayramda küvoze girilmezmi de öle sordun?Doğru anladım dimi?

çizelgeyi yapamıyooom.yardıııııııııım....
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10051;34/st/20100323/dt/7/k/11e7/preg.png"

X