Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

öyle konuşan kendi doktorum deil ssk lı bi hastanenin doktoru ilaçlarımı yazdırmaya gitmiştim o zaman söyledi. kayracım ben alttan kullanıyorum progesteronu ve aşırı akıntı oluyo bu yüzden mantar olucam diye korkuyorum olay bu yani yoksa bana bi sakıncası yok hadi yatın şimdi bakalım bende iğrenç ütülerime geri dönim bu arada ağırlık bastı lafınada koptum sana öle gelmiştir canım ne ağırlığı olucak sende koca 10kiloluk bi göbek dışında:CüvCüv:

İkimiznde aynı zamanlar bende gittim gördüm sanki yüzüyo böyle hareket ediyo gercekten güzel bir duygu cok farklı ... opuyorumnanaktan :CüvCüv:
Sen boswer hiç takma doktoru bana neler dedi down sendromu yüüznden içinde öldürüyoruz falana kadar bazı doktorlar hiç anlamıyo Çok üzgünüm çoook

kıslar devlet hastanesi doktorlarını takmayın. geçen hafta adam ytüzüme bakıp beni acile göndermeye kalkmıştı hatırlarsanız..

Güle güle kullan canım yeni koltuklarını güzel günlerde...Resimlerine de üzüldüm aynı durumu bende yaşadım çünkü inşalalh toparlarsın faceden falan ben hala uğraşıyom toparlıcam diye...

Ay wavycim dikkat et kendine bebişler gelmek için sabırsızlanıyolar sanırım artık...

Ben de boşladım ev işlerini boşver bebişlerimiz daha önemli Kayracımm..Dİnlen bol bol

Teker teker hepinizi kucaklarım.Ben bildiğiniz gibiyim,annemin sağlık sorunlarıyla ilgili sıkıntılarım var.İçim çok darrrrrrrrrr...

Geçmiş olsun canım anneciğine de sıkma üzme kendini bebişlerinde üzülür herşey düzelir inş....

slm kızlar sizlere bir sorum olacak 3lü tes yaptıran varmı aranızda ve bu üçlü tes nasıl yapılıyor ve ne işe yarıyor

Kızlar merhaba bende doktora gittim bugün sinirlerim bozuldu ağlıyorum geldiğimden beri.Kendi doktorum değilde başkası çekti ultrasonu uyuz etti beni 3 dakika bile sürmediği gibi banada göstermedi
oysa benim doktorum dakikalarca gösteriyodu bana. Muaynehanesine gidicem hafta içi yarın veya öbür gün. Eşim bi gelsede boynuna sarılıp şöle rahat rahat ağlasam çok duygusalım bugün ya geldiğimden beri zır zır ağlıyom konuşacak kimsede yok yanımda eşimde izin alamadı of offf ...:sinifsinif:

evet benim doktorumda yaptırmaya gerek yok demişdi ama benim doktorum yoktu transferimi yapan doktor yapalım dedi ama ben pek yaptırmayı düşünmüyorum

ben 20.ci haftada hissettim aynen bende oynamaya başladılarmı kendi kendime gülüyorum.gerçekten inanılmaz bir duygu

canım ben de progestanı ilk 4 ay kullandım vjinal yoldan şimdi kasılma olunca yine başladık 3 kez günde, gerçekten zor oluyo sürekli akıntı oluyo ama pratk bi yöntem öğrendim arkadaşımdan hani kağıt havlular varya yarım kopabilenlerden onu önce ikiye sonra bi daha 2 ye kata araya sıkıştır, her wc ye gdişte değiştir hem kuru kalıyor ıslak olması bebeğe zarar veriyor, günlük pedler de tavsiye edilmiyor hep neml kalıyor..

kıslar devlet hastanesi doktorlarını takmayın. geçen hafta adam ytüzüme bakıp beni acile göndermeye kalkmıştı hatırlarsanız..

hehe x-mennnnn

oooğğğğ canımmm :1no2: ben de böyle oldum yaa, ama ağlamamaya çalış, bebişlerin çok etkilenir..

evet kevsercim valla bu iyi fikir canım ödüm kopuyo mantardan bide onu deniyim bakim

ok kızlar bi denerim canım ıslak ıslak hissetmekten eminim iyidir yani fikir için tenk yuuu

benim güzel geçiyo canım rahat gidiyo yani hamilelik bazen geceleir uyku sorunu oluyo bazı tansiyon düşüyo ee o kadarıda olacak diyorum bende sizlere dua ediyom herkes keyiflice geçirsin kimse hastalanmasın diye

slm kızlar sizlere bir sorum olacak 3lü tes yaptıran varmı aranızda ve bu üçlü tes nasıl yapılıyor ve ne işe yarıyor
ben yaptırmadım canım doktorda önermedi doğru çıkmıyo diye sadece 2 li test yaptırdım ama sanırım 3 lüde 2 li gibi yapılıyo kandan yani
evet kevsercim valla bu iyi fikir canım ödüm kopuyo mantardan bide onu deniyim bakim

bende günlük ped kullanıyorum ama sık sık değiştirmeye özen gösteriyorum bendemi sadece peçete koysam acaba

dirimcim koltukların hayırlı olsun üzerine örtü ört bencede çünkü çok sık bişiler dökülür koltuk silmektense örtü yıkamak daha kolay

wavyy yavrum ne oldu sana ee bebekler sana az kaldı gelecez demeye başladılar demek hazırlıklar tamam değilmi bayrama az kaldı zaten hamileliğinin son keyifli günlerini sür bacımmmm

bende kevser yöntemi kullananlardanım. çok rahat ediyorsun. günlük pedleri pek tavsiye etmiyorum asıl mantarı onlar yapıyor. en azından bana alerji yapıyor:kedi:

hazırlıklar tamam sayılır cananım. sadece odaları kaldı. o da gelince yerleşecek inşallah. ama ben hiç bişeye dokunmama korktum valla:kedi:

sen nasılsın canım nasıl gidiyor.. benimkiler yaramazlığa başladı teyzeleri. daha doğrusu bi tanesi yaramazlık yapıyır. ah zilli ceren hjiç uslu durmuyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…