Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar benide listeye eklermisiniz şuan 12+1 günlük hamileyim 15 mayıs gibi dogum bekleniyor şimdiden teşekkürler

gunaydın kızlar nasılsınız.........herkesın haftaalr ilerliyor artık.allah yardımcımız olsun...wavy dıkkat et kendıne...........

kevsercim canımşimdi okudum geçmiş olsun naslsın şimdi yaramaz bişey yok değilmi

yok çok şükür canım... sağolasın :)

ewet wavyim ya harika oluyo, ya tab k Alah kimseyi muhtaç etmesin o duruma, herkes sana şefkat gösteriyor görsen, hemen sıralarınıı bile veriyorlar, yolları açmaya çalışıolar..

canım ilk aylarda bakılmıştı proteine çıkmamıştı bişey 27 haftalıkken tam kan ve idrar tahlilim var bide şeker yüklemesine bakılacakmış ama şimdi baktır demedi wavy sen nezaman doğum yapıcan bellimi

selam kızlar wavy cim geçmiş olsun ama bak soğuk kanlılığın bazen yararı oluyomuş hastaneden yırttın son haftalarını huzurla evde geçiricen inşallah

Evet 2 kere serum yedim canım ama faydası olmayınca ben gitmek istemiyorum artık ya cok sıkılıyorum evet beni yediler 4 kilo verdim bu sayede akannehir
Artık hayırlısı ömrümü yemeye basladılar :kedi:

rose .......mner hoşgeldiniz.........................

yaaaa fotoğraf makinesi bozuldu cicilerin fotosunu çekemiyorum.....

gunaydın kızlar nasılsınız.........herkesın haftaalr ilerliyor artık.allah yardımcımız olsun...wavy dıkkat et kendıne...........
amin canımm. yatıyom bol bol..

allah düşürmesin canım benim. ama geçici bir durum için bayağı avantajlı ve keyifli:)

canım doğum tarihim belli değil henüz .ama tahminen bayramdan önce olur diye düşünüuom..
selam kızlar wavy cim geçmiş olsun ama bak soğuk kanlılığın bazen yararı oluyomuş hastaneden yırttın son haftalarını huzurla evde geçiricen inşallah

valla soğuk kanlılık iyi mi canım benim. belki erken gitseydim yatırırlardı. serum falan iyi gelirdi. hem bebişlerde iyice beslenirdi.. şimdi ara ara kawsılmalarım oluyor hafif ama yinede tedirgin oluyor insan.. bide benim ağrı eşiğim çok yüksek mesela nstde 35 e vurduğunda ben çok hafif hissediyordum. 45 az bi kasılma gibi geliyor. o yüzden korkuyom azcuk..

ben olayın o boyutlarını henüz düşünemiyorum canım haklısın daha çömezim ama o ağrı eşiği konusunda bende aynen sıkıntılıyım çok yüksek bazen sinek ısırığı gibi bi acı olsa acaba bu çokmu acı azmı acı diyorum kendimi hissedemem diye çok dinliyorum bakalım ben ne model olucam bide bişi sorucam 16. haftalarda hissedermiyim hareketleri yağ oranım çok düşük vücudumda deri altım hemen rahim:)

canım ben 18. haftadan son ra minik minik hissetmiştim. oda hareket mi değilmi belli belirsiz..insan çok sabırsızlanıyor biliyorum. inşallah o günler yakın canım. hele ilk başlarda böyle karnında bişey yüzüyormuş gibi oluyor insan nasılş mutlu oluyor. sonrada gümbür gümbür vuruyolar bıcırıklar.. allahım herkese tattırsın bu duyguları..

çoooook geçmiş olsun wavyim...Fazla rahatsın,anlayamıyorum seni...lmaz:Kaçıncı haftada olduğunu unutma olur mu?İnş.36 yı 37 dolduracağız ammaaaaaa...her an başlayabilir doğumumuz aklında tut bunu...Bir daha olmaz inş. Özledim sizi çok..Şeniz

yerim ben onlarıı ya ekranda hareketlerini görünce şok oldum mest oldum saatlerce kendime gelemedim hele bide hissetmeye başlayınca nolucak kimbilir bütün gün onlar kıpraşırken sırıtır dururum artık bide şu ilaçlarım filan bitse ben hala jellere filan devam ediyorum başka bi doktora gittim ilaç yazdırmaya buaarada usg de baktı ikiz gebelikler hep risk grubundadır düşük riski hep vardır falan filan dedi sinir oldum benim doktorum hiç böle sinir bozucu şeyler söylemez biliyoruz ama neden insanın içine kurt düşürüyosun ben iplemedim pek ama kocam delirdi resmen eve gelene kadar neden öyle dediki şimdi yok bilmem ne başımı yedi resmen

Teker teker hepinizi kucaklarım.Ben bildiğiniz gibiyim,annemin sağlık sorunlarıyla ilgili sıkıntılarım var.ıçim çok darrrrrrrrrr...

kaswa canım hoşgeldin. annene çok geçmiş olsun canım allah şifasını versin biran önce toparlasın inşallah.
sanırım fazla rahatım canım ya. ama napimm ağrı eşiğim öyle yüksekki anlamıyom hastamıyım değilmiyim( inşallah görücez 37 leri canım. peşpeşe doğurcaz bıcırıkları...:)))
Geranimo canım hiç bozma moralini nerdeyse hepimiz kullandık progestan içeren ilaçları 12. haftya kadar. bence böyle seni negatif etkileyen dopktorada tekrar gitmeyi dülşün derim. çünkü doktorun motivasyonu çok öneml,i canım benim.
ben iki tane kimyasal gebelik geçirdim. ve eğer doktorum beni desteklemese moral vermese bu haftalara nasıl gelirdim bilmiyorum.. negatif konuşan herkese tıkayın kulaklarınızıı

progestan kullandığına üzülen mi var aranızdaaaaaaaa..... ben hala kullanıyom.......

kayra canım alttan mı ağız yolula mı alıyon progestanı. ben alttan kullanıyordum ay çok zordu. allah yardımcın olsun. geranimonun azcuk moralini bozmuşlarda ona yazdıydım.

önceleri alttandı.redüksiyona kadar.... sonra ağızdan almaya başladım.doktora sordum tabi... ara vermiştim... rahim ağzı meselesi olunca yeniden başladım 1 haftadır..ağızdan alıyorum yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…