Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

artvinli hoş geldin nasılsın tedaviye başlamışsın hayırlı olsun nedir durum bizi gelişmelerden sık sık haberdar et olurmuuu

medinecimsen nasılsın seninde yazılarını pek az gördüm bu ara bulantıların nasıl oldu meraklı komşuların neyapıyo :))) sen ne zaman gelicen ist bayrama felan gelme niyetin yokmu

Kızlar neler yapıyosunuz nasıl geçiyo günler kaç gündür yazışamıyoruz kk daki bakımdan ötürü...
Ben kaç gündür misaifrle uğraştım bugünde dinlendik bi güzel hava o kadar soğukki eve kapandık resmen

ben iice ağırlaşmaya başladığımı hissediyorum, yapabileceğiniz bi çok şeyi yapın arkadaşlar ben şimdiden böyle oldum 8 hafta nasıl geçecek acaba? sırtım belim kopuyo ağrıdan yatsan bi trlü kalksan bi türlü, maşallah çok da hareketliler resmen karnımın içinin yarıldığını hissediyorum, sanki öerhem süresim var acıyan yerlere yara gibi..

bugn kızlarımın odası için gecelambası aldık ikea dan, nasıl gezdin bu halde diyeceksiniz, arabanın arkasaında yatarak gidiyorıum, bu tür alışveriş merkezlerinin hepsinde tekerlekli sandalye var, hemen eşim rica ediyor kapıdaki görevliye veriyuorlar ve tüm mağazayı oturararak gezebiliyorum, hem yorlmuyorum hem de eve kapanmak zorunda kalmıyorum en azından haftada 1 gün..

kızlar yokttum bikaç gündür geçmişede bakamadım ama ben cuma günü bebişlerimi gördüm hareketlenmişler kolları bacakları kıpır kıpır nasıl güzel bişey miş o an yaaa süper bişey yaaa

o kolların bacakların kıpırtılarını da hissedeceksin inşallah.. çok güzel çoooook:CüvCüv:

ay az kaldı ddesene kevserciğim kimbilir biz nasıl olacaz ilerde benim şimdiden belim ağrıyo ..

İnsan bi tuhaf oluyo değilmi geranimo cum ben her görüşümde ilk kez görüyo gibi heyecanlanıyorumm

burdayız canan cım senin nasıl geçiyo günler,n

günaydınlar soğuk bir istanbul ve kocam yoıllarda....
ben yoğun günler yaşıyorum....neyse rutin güne geçtim
birkaçgündür giremedim ...netim bozuk sebebi belli olmayan bişey
hattımız düşüyormuş en son öle dendi...neyse dünden beridir kesintisiz yayındayız
ömerim aksamdan beri çok güsel uyuyor alişin gazı var uyumadı yoğurt gaz yapıyor
bu çocuklara vermeyecem yaaa......

bugün işim çok .....
dün gittik koltuk aldık yataştan astorya mı astoriymi ne öle bişey
ne yatak oluıyor nede bazası var ....bizim bey öle istedi yani
iki kanepe var yeter dedi .....ama açık renk aldık süet..adam kullanımı temizliği çok iyi dedi bakalım ama bebek olduğu için dekoratif bişeylerle kapatabilirsiniz dedi....yapacaz bişey dedi...hep açık renk istemişimdir ...ertelediğim bişeydi yaptım...

bu arada kardeşim pc format attı veeee bütün resimleri flaş diske atmış ama benim adıma olan dosya boş çıktı ...o kadar üzüldümki o kadar olur
şimdi faceden ve kk dan alacam resimleri........

benden bu kaderrrr

selam canlar kötü bir pazar geçirdim( dün 5 ten sonra ara ara kasılmalarım oldu ama bayağı şiddetliydi ağrı falan yaptı. neyse ben her zamanki gibi inat ettim doktora gitmedim. en sonunda eşimin ısrarı ile serdar beyi aradım. aralıkları ölç bakalaım dedi. bizde bi baktık 10 dk da bir. serdar bey hemen nst dedi( tabi bunu söyledi ama ben yine ağır kanlı davrandım. konuşmadan 1 saat sonra falan annem ve eşimin azarlarıyla hazırlandım ve gittik. tabi sancılar hafiflemişti. gittik nst ye bağlandık. sol bebeğim her zamanki gibi annesini üzmeden uslu uslu yatıyordu. ama sağdaki bebişim kasılıyormuş. normalde sınır 60 mış 60 olunca yatırıyolarmıuş benim 50 deydi sancılarım.. işin ilginci 50 yi vurduğundaki sancı kasılma evdekinden azdı. dimekki o ara gitsek kesin yatırırlardı beni. neyse eve geldik. allaha şükür geceyi atlattık şimdi yine çok şiddetli olmasada sağdaki bebişimde kasılma var( dinleniyorum ayaklarımı uzattım. lütfen dua edin arkadaşlar daha çok erken biraz daha sabretsin bebişlerim.
hepinizi öpüyorum..

wavy cnm benimm çok geçmiş olsun ama bu dönemdeki sancılar kasılmalar normal rabbim hayırlı zamanda doğum nasp etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…